Γεια σας απο Βιετναμ-Να Τρανγ

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Aπαιχτοι παιδιά!!!!!!!!!
θα την ξανακάνω σύντομα βιετνάμ!! θα σας βρώ και μπορεί να ανοίξω παραδίπλα φραπεδιέρα!! με γοήτευσε η πόλη και οι άνθρωποι..
keep in toutch!!

ορίστε..μέχρι και στο Βιετνάμ έχουμε μέσο
ταβέρνα, οτέλ, καφέ.θα με πάρεις και μένα ρενάτα;:clap:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ορίστε..μέχρι και στο Βιετνάμ έχουμε μέσο
ταβέρνα, οτέλ, καφέ.θα με πάρεις και μένα ρενάτα;:clap:
Εννοείται φίλε μου,εσύ θα τους κάνεις τσάγια με τα απίθανα βοτάνια σου!!
πάντως να ξέρεις οτι εκεί θα σε καλωσορίσουν όλοι και θα σε βλέπουν θεό..ειναι παρείστικη ράτσα οι βιετναμέζοι,οχι κομπλέξες σαν εμάς που κοιτούν με μισό μάτι το δίπλα μαγαζί μην τους πάρει πελατεία!! αγνότητα soudiane!!
 

ph2

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Μην διανοηθείτε να με αφήσετε απ έξω.Μήπως να κανονίζαμε μια ομαδική εξόρμηση προς τα εκεί?
 

ph2

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Μόλις είδα τον χάρτη του soudianou και νομίζω ότι τον μίσησα.:haha:.Λοιπόν ρενάτα πάμε να βρούμε τους φίλους μας.Εγώ θα παρασκευάζω ρυζόγαλα.Γάλα έχουν πολύ ρύζι το ίδιο.Να τα αναμίξουν δεν ξέρουν:D
 

fourkas

Member
Μηνύματα
62
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
... που άραγε ...
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική για ένα μήνα
Μάλον θα σε χρειαστούμε σύντομα "snejana-georgos" διότι είναι μέσα στα σχέδια η περιοχή. Αφού δεν έκατσε το 09 για το 2010 κατα πάσα πιθανότητα θα παίξει κάτι προς τα εκεί.
να έχετε υγεία, καλή επιτυχία σε ότι κάνετε
και απο μας όποια προώθηση μπορεί να γίνει να είστε σίγουροι ότι θα υπάρξει
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
.ειναι παρείστικη ράτσα οι βιετναμέζοι,οχι κομπλέξες σαν εμάς που κοιτούν με μισό μάτι το δίπλα μαγαζί μην τους πάρει πελατεία!! αγνότητα soudiane!!
έτσι είναι πράγματι. είχα πάει λίγα χρόνια μετά τον πόλεμο και τότε ήταν δραματική η κατάσταση. και φυσικά τουρισμός μηδέν.
μάλιστα την πάτησαν μερικοί δικοί μας, όταν κάποιοι βιετναμέζοι ήλθαν πάνω στο βαπόρι και τους πούλησαν πλάκες χρυσού 100 δολάρια η κάθε μια, λέγοντας τους με συνωμοτικό δήθεν τρόπο ότι είναι από κρυφές συναλλαγές του πολέμου. όταν μετά είδα ένα από τους δικούς μας στη Αθήνα μου είπε:θυμάσαι "soudiane" το χρυσάφι στο Βιετνάμ; "τα οικονομίσαμε..."
Είμαι σίγουρος όμως ότι τέτοια φαινόμενα δεν υπάρχουν τώρα εκεί πλέον.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Το σιγουρο ειναι οτι αμα βρεθουμε σε εκεινα τα μερη θα παμε να βρουμε τα παιδια! Καλες δουλειες να εχετε στο μεταξυ!
 
Μηνύματα
20
Likes
31
Euxaristoume gia kala sas logia.
Simera ekane poli kali mera kai paralia eitane gematoi touristes.
Vietnam aneveni,xtizoune megala ksenodoxeia kai to Pasxa fa einai etoimo emporiko kentro.
Elate opoios epifimi kai eimeis fa voifisoume se oti mporoume.
Eimaste sto psaxno gia magazi gia taverna molis ga vroume kati sigouno fa to mafete proti.
Na pernas kala ekei pou vrikese auto metraei kai eimeis pername kala...........
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Εννοείται φίλε μου,εσύ θα τους κάνεις τσάγια με τα απίθανα βοτάνια σου!!
πάντως να ξέρεις οτι εκεί θα σε καλωσορίσουν όλοι και θα σε βλέπουν θεό..ειναι παρείστικη ράτσα οι βιετναμέζοι,οχι κομπλέξες σαν εμάς που κοιτούν με μισό μάτι το δίπλα μαγαζί μην τους πάρει πελατεία!! αγνότητα soudiane!!
Αχ παιδιά σας παρακαλώ πάρτε και εμένα, θα φτιάχνω μεζέδες για να συνοδεύουμε τα τσάγια, θα σας σκουπίζω κιόλας, πολύ το έχω πεθυμήσει το Βιετναμ.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Μακάρι να μπορούσα να κάνω αυτό που κάνετε εσείς, εύχομαι πάντως καλή προσαρμογή στην μαγευτική Ασία και μη χαθείτε θα σας χρειαστούμε σίγουρα!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.005
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom