Γεια σας κι από μένα

_Eleni_

Member
Μηνύματα
15
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Χρόνια Πολλά σε όλους!!!!
Είμαι καινούργια στη παρέα και χαίρομαι πολύ γι' αυτό!!!:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
Λατρεύω τα ταξίδια, αν και δυστυχώς δεν έχω κάνει πολλά... Από εξωτερικό μόνο Ρώμη (όπου οι πληροφορίες σας με βοήθησαν αφάνταστα) και τώρα ετοιμάζω με ανυπομονησία το δεύτερο μας ταξιδάκι στη Βαρκελώνη τον ερχόμενο Μάρτιο!!
Α, ξέχασα να σας συστηθώ.. Με λένε Ελένη, είμαι 22 χρονών και είμαι δασκάλα. Ανυπομονώ να συμμετάσχω και εγώ στις συζητήσεις σας!!!
Καλά ταξίδια να ευχηθώ σε όλους τους ταξιδιώτες της παρέας!!!
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Καλώς ήρθες στην παρέα μας! :welcome2: Καλά ταξίδια!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και απο εμας.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.394
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Ελένη, καλώς όρισες και καλή ταξιδιωτική χρονιά.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.874
Χρόνια Πολλά σε όλους!!!!
Είμαι καινούργια στη παρέα και χαίρομαι πολύ γι' αυτό!!!:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
Λατρεύω τα ταξίδια, αν και δυστυχώς δεν έχω κάνει πολλά... Από εξωτερικό μόνο Ρώμη (όπου οι πληροφορίες σας με βοήθησαν αφάνταστα) και τώρα ετοιμάζω με ανυπομονησία το δεύτερο μας ταξιδάκι στη Βαρκελώνη τον ερχόμενο Μάρτιο!!
Α, ξέχασα να σας συστηθώ.. Με λένε Ελένη, είμαι 22 χρονών και είμαι δασκάλα. Ανυπομονώ να συμμετάσχω και εγώ στις συζητήσεις σας!!!
Καλά ταξίδια να ευχηθώ σε όλους τους ταξιδιώτες της παρέας!!!
Για σου Ελενη και καλως ηρθες στην παρεα μας.Με το καλο να μας ερθεις και Βαρκελωνη.
 

_Eleni_

Member
Μηνύματα
15
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Για σου Ελενη και καλως ηρθες στην παρεα μας.Με το καλο να μας ερθεις και Βαρκελωνη.
Σε ευχαριστώ πολύ, panpan!! Η αλήθεια είναι ότι δεν βλέπω την ώρα να έρθω. Οι πληροφορίες σου στο forum είναι πολύτιμες.. Σε ευχαριστούμε πολύ για την βοήθεια!!! :):):)
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.298
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Για σου Ελενη και καλως ηρθες στην παρεα μας.Με το καλο να μας ερθεις και Βαρκελωνη.
Ζεις στη Βαρκελώνη;;;;Κάθε μέρα με πιάνει και περισσότερη κατάθλιψη!!Άλλος ζει στη Μελβούρνη, άλλος στο Παρίσι, άλλος στην Κούβα!!Ένα-ένα τα μαθαίνω!!
Καλώς όρισες, Ελένη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.377
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom