Γεια σας φιλοι ταξιδευτες

eva.library

Member
Μηνύματα
19
Likes
12
Ανακαλυψα αυτο το φορουμ στην αναζητηση μου για ενα ταξιδακι που προγραμματιζω για τον Αύγουστο. Ευχομαι ολοι να περναμε καλα στα ταξιδια μας και να γεμιζουμε εικονες κι εμπειριες
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλωσήρθες και καλά ταξίδια. Πες μας για που είσαι φέτος το καλοκαίρι?
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
μμμμμμ! Ωραία! Δεν έχω πάει και δεν έχω κάτι συγκεκριμένο να σου προτείνω αλλά είμαι σίγουρη ότι εδώ μέσα θα βρεις τα πάντα. Καλά να περάσετε λοιπόν και περιμένουμε μια ιστορία με τις εντυπώσεις σου όταν επιστρέψεις!
 

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Eva Καλως ήρθες!!Σε ζηλεύω!!!Αχ πόσο θέλω να πάω στο Αμστερνταμ, θα κανετε κ ποδηλατο!!τι ωραία!Καλά να περάσετε και καλα ταξίδια να έχεις γενικότερα!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ορισες.Καλα να περασεις στο Αμστερνταμ.Αν μπορεσετε και πατε για πολλες μερες να κανετε και εκδρομουλες στα ολλανδικα χωρια.Εχει μερικα πολυ ομορφα.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
για Αμστρνταμ ετοιμαζομαστε...
καλώς ήρθες Εva!αχ θα περάσετε πολύ ωραία στο Αμστερνταμ:clap:,ήμουν πριν 3 μήνες,τα καλύτερα έχω να πω για την πόλη και τους ανθρώπους της!!τέτοια ευγένεια και εξυπηρέτηση δε θυμάμαι να έχω συναντήσει αλλού...
Ρίξε μια ματιά στις ιστορίες που έχουμε γράψει σχετικά,θα βρείς πληροφορίες που θα σε βοηθήσουν!
Καλά να περάσετε!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom