Γεια σας!

athensgenia

Member
Μηνύματα
37
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Μπορα Μπορα & Ιαπωνία
Καλημέρα και απο μένα. Βρήκα το site εντελώς κατα τύχη και χάρηκα πολύ γιατί μεχρι στιγμής δεν ήξερα ότι υπήρχε ελληνικός ιστότοπος τέτοιου είδους. Είναι πολύ ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες που μπορεί να βρεί κανείς και πάνω απ'όλα χαίρομαι που οι Ελληνες ταξιδεύουμε όλο και περισσότερο.
Βέβαια ότι ανάμεσα στα μέλη υπάρχουν και πολλοί τολμηροί που δεν διστάζουν να πορευθούν προς οποιονδήποτε προορισμό μόνοι ( μπράβο παιδιά δείξτε μας τον δρόμο!).
Εγώ και ο σύζυγός μου είμαστε φαν των εξωτικών ταξιδιών ( η λευκή άμμος και ο κοκοφοίνικας αποτελεί για μάς την εικόνα του παραδείσου), αλλά μας αρέσει πολύ και η Ευρώπη. Έχουμε πάει σε κάποιες ευρωπαικές πρωτεύουσες, λίγο από Νοτιοανατολική Ασία, κάτι από Αφρική, και μια τζούρα από Καραϊβική, ευελπιστούμε να καταφέρουμε να επισκεφθούμε το Περού.
Ελπίζω και εγώ κάποια στιγμή να μπορέσω να σας γράψω κάποια χρήσιμη πληροφορία, μέχρι τότε :)

Bye
 

Greta

Member
Μηνύματα
95
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη-Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Καλώς την! :welcome:

Θα περιμένουμε με ενδιαφέρον να μοιραστείς τις ταξιδιωτικές σου εντυπώσεις με την παρέα! :reading:
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
σου εχω πληροφορειες για σκωτια....welcome
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Γεια σου Τζενη και καλη διαμονη στο φορουμ.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλώς ήλθες κι από μένα
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Καλώς ήρθες athensgenia.

Μπορείς να ανατρέξεις για πληροφορίες για τη Σκωτία εδώ.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome:
Χαιρομαι ιδιαιτερα που προστιθεται αλλοs εναs λατρηs των τροπικων του κοκοφοινικα στο φορουμ! Εχειs παει και Ταυλανδη και Αγιο Δομηνικο απ'οτι βλεπω. Ποτε πηγεs Αγιο Δομηνικο και Ταυλανδη? Μονοι σαs ή με γκρουπ? Που μεινατε?
Αυτεs οι λιγεs ερωτησειs για αρχη:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.440
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom