Γεια σας!

Lachesis

Member
Μηνύματα
22
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγορά Πηλίου
Ταξίδι-Όνειρο
Τζαμάικα Κόστα Ρίκα Χαβάη
Γεια σας, είμαι καινούρια στο forum και χαίρομαι που θα μπορώ να διαβάζω τις ταξιδιωτικές σας ιστορίες και να ταξιδεύω νοερά. Όσο για τα δικά μου ταξίδια, είναι λίγα και συμβαίνουν σπάνια δυστυχώς, οπότε φοβάμαι ότι δεν έχω και πολλά να προσφέρω στο φόρουμ. Ελπίζω ν' αλλάξει αυτό σύντομα. Θα το επιδιώξω...:)
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες!συμπλήρωσε τον ταξ.χάρτη σου να δούμε αυτά τα λίγα μέρη που έχεις ταξιδέψει,εύχομαι να μπορείς στο μέλλον να κάνεις πολλά περισσότερα ταξίδια,όσο για το ότι δεν θα έχεις να ...προσφέρεις στο φόρουμ,θα δείς ότι πέραν των ταξιδιών υπάρχουν και άλλα ενδιαφέροντα πχ το social φόρουμ και γενικά γίνονται συζητήσεις και κουβέντες που μπορείς να παίρνεις μέρος,να λες τη γνώμη σου κλπ.
Καλά να περνάς!
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Γεια σου Λαχεσις,με το ωραιο και "μοιραιο" ;) ονομα!!!!!!!!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.542
Likes
8.157
Καλωσόρισες Lachesis!!! :)
Τι κι αν δεν έχεις κάνει πολλά ταξίδια? Θα διαβάζεις τις ιστορίες που υπάρχουν εδώ και θα "ταξιδεύεις" νοερά...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
:welcome2: Γεια και από μένα Lachesis θέλω να σε συγχαρώ και για το όνομα και για την χαριτωμένη εμφάνιση.

Τα ταξίδια δεν χαρακτηρίζονται ποτέ "πολλά" ή "λίγα" και ένα μόνο να έχεις κάνει αρκεί να το έχεις ζήσει και να το έχεις χαρεί:lol:.
 
Last edited by a moderator:

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλώς ήρθες!Μην αγχώνεσαι!Εδώ που έμπλεξες θα αρχίσεις να προγραμματίζεις εκδρομές!Όσο για το τι θα προσφέρεις ποτέ δε ξέρεις...Μπορεί ας πούμε να μας δώσεις πληροφορίες για την πόλη σου!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες!
Είμαι βέβαιος ότι απο δω και πέρα, σίγουρα θα αυξηθούν τα ταξίδια σου στο εξωτερικό λόγω φόρουμ...δε θα κρατιέσαι!!!
 

ph2

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Καλά ταξίδια και από εμένα.Καλώς ήρθες λοιπόν.Συμφωνώ με τον Αντώνη ότι από εδώ και πέρα δεν θα κρατιέσαι
 

Lachesis

Member
Μηνύματα
22
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγορά Πηλίου
Ταξίδι-Όνειρο
Τζαμάικα Κόστα Ρίκα Χαβάη
Σας ευχαριστώ όλους για το θερμό καλωσόρισμα. Οι ιστορίες και οι φωτογραφίες αλλά και τα βίντεο μ' έχουν ξετρελάνει! Η αλήθεια είναι ότι δε μου χρειαζόταν να τα δω εδώ για να θέλω να φύγω...φανταστείτε τώρα! ;)
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.528
Likes
7.845
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως την και καλα ταξιδια..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.796
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom