Γεια σε ολους

koyanaskatsi

Member
Μηνύματα
14
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Λαος/Ν.Βιετναμ ή Σουματρα
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος κοσμου περπατωντας
Καλως σας βρηκα, ανθρωποι.. Ανακαλυψα αυτο το φορουμ λιγο πριν φυγω για το ταξιδι μου στην Καμποτζη. Τωρα ειμαι δυστηχισμενος που επεστρεψα αλλα χαρουμενος που το εζησα..

Συντομα θα μοιραστω τις εμπειριες μου απο αυτο το ταξιδι, αφου οπως καταλαβα δεν ειναι πολυ συνηθισμενος προορισμος αντιθετα με την Ταυλανδη την οποια εχω επισκεφτει 2 φορες.

Ομορφα ταξιδια σε ολους μας
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: koyanaskatsi

Με χαρά θα περιμένουμε τις εντυπώσεις και τις επισημάνσεις σου :)
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες!καλά ταξίδια να έχεις!περιμένουμε εντυπώσεις από το πρόσφατο ταξίδι σου:)
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Καλημέρα και από μένα, ευχαριστώ για το όνομα που διάλεξες ήταν μια από τις πιο δυνατές ταινίες που έχω δει, καλώς όρισες και καλά ταξίδια.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome: ασιολατρη! Οντως ειναι δυσκολη η μετα-ταξιδιωτικη περιοδος αλλα μια καλη θεραπεια ειναι να μας γραψεις ενα travelstory για την Καμποτζη!
Δυο φορες στην Ταυλανδη που ακριβως πηγες? Κι εγω ετοιμαζομαι για δευτερη επισκεψη στους χαμογελαστους :xalara:
 

Φώτης

Member
Μηνύματα
33
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Καλώς όρισες και περιμένουμε να γράψεις εντυπώσεις από την Καμπότζη.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ναι, ναι και εγω περιμενω πως και τι να γραψεις κατι για εκεινα τα μερη... για οποιο ταξιδι θελεις... δε θα τα χαλασουμε εκει.
Οντως πολυ επιτυχημενο το ψευδωνυμο!
 

koyanaskatsi

Member
Μηνύματα
14
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Λαος/Ν.Βιετναμ ή Σουματρα
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος κοσμου περπατωντας
Σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα! Το σ/κ θα κανω την αρχη γιατι επρεπε να βαλω σε μια ταξη σημειωσεις, αναμνησεις και φωτογραφιες! Το ταξιδι ειχε διαρκεια 18 μερες που, οπως ημουν σιγουρος, ειναι πολυ λιγες..

go2beach στην ταυλανδη περασα σχεδον 2 υπεροχους μηνες (ενα την καθε φορα). Το πρωτο ηταν στο νοτο ..Bangkok, Suratthani, Phuket, Koh Phi Phi, Krabi + Railey beach, Koh Lanta, Trang, Koh Mook και Koh Kradan. Το δευτερο ηταν στο βορρα ...Bangkok, Kanchanaburi, Kamphaeng Phet, Sukhothai, Chiang Mai και Pai. Θα γραψω για Καμποτζη αρχικα και αργοτερα ελπιζω για Ταυλανδη..

Και στα 3 ταξιδια μεχρι τωρα ημουν μονος μου. Μαλλον πηγα μονος μου γιατι τελικα δεν εκατσα και πολυ μονος! Τις 2 φορες ετυχε και την αλλη το επεδιωξα.
Θα προσπαθησω να μην ξεφυγω απο το χαρακτηρα του φορουμ γιατι μεχρι τωρα δεν εχω ξαναγραψει κατι που θα το διαβασουν αλλοι, εκτος απο εμενα και φιλους.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
.
Θα προσπαθησω να μην ξεφυγω απο το χαρακτηρα του φορουμ γιατι μεχρι τωρα δεν εχω ξαναγραψει κατι που θα το διαβασουν αλλοι, εκτος απο εμενα και φιλους.
Δεν είναι δυνατόν να ξεφύγεις από τον χαρακτήρα του φόρουμ γιατί τον χαρακτήρα τον καθορίζει ο καθένας με τον τρόπο γραφής του. Περιμένω και εγώ ανυπόμονα τις ιστορίες σου, σαν καινούργια και εγώ στο φόρουμ πρέπει να πω ότι περιγράφοντας ένα ταξίδι το ξαναέζησα, έβαλα σε σειρά τις αναμνήσεις μου, ξέθαψα γεγονότα που τα είχα μισοξεχάσει. Τελικά μια ιστορία δεν την γράφεις μόνο για τους συμφορουμίτες αλλά περισσότερο για τον εαυτό σου.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τελικά μια ιστορία δεν την γράφεις μόνο για τους συμφορουμίτες αλλά περισσότερο για τον εαυτό σου.
Συμφωνουμε σ'αυτο Ιωαννα - και στο ταξιδι ονειρο :lol:

koyanaskatsi , ενα μηνα καθε φορα πως γυριζες πισω βρε παιδι μου! Εγω παω για δυο εβδομαδες και παραμιλαω για μερες οταν επιστρεφω! Πως σου φανηκε το Trang και τα νησια απεναντι?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.108
Καλωσόρισες koyanaskatsi!!! :)
Εκτός από Καμπότζη, θα ήθελα να διαβάσω και μία ιστορία για Βόρεια Ταϋλάνδη! Οπότε περιμένω! ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.402
Μέλη
38.937
Νεότερο μέλος
kyzas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom