Γεια σε όλους!!!!!!!

Raf

Member
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Γεια σε όλους, με λένε Παναγιώτη και είμαι πολύ χαρούμενος που έγινα μέλος σε μια ταξιδιωτική παρέα. Έχω ταξιδέψει σε 48 χώρες και στόχος μου είναι να πιάσω σύντομα τις 100 χεχεχε. Δεν μου αρέσει να ταξιδεύω με γκρουπ. Είμαι στην διάθεση οποιαδήποτε για πληροφορίες σχετικά με του προορισμούς που έχω πάει.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Μεγαλε ωραιο χαρτη εχεις!! Αντε να τα εκατοστησεις! Ειδα και Νεα Ζηλανδια στο χαρτη σου,σου αρεσε;
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: Raf !
Εντυπωσιακός ο χάρτης σου...μόνο την Αφρική είδα παραμελημένη ;)
Εύχομαι σύντομα, να καλύψεις τα κενά...:)
 

Raf

Member
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Από το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!!!

Από το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!!! Η Νέα Ζηλανδία είναι μέσα στο top 5 μου, ελπίζω να ξαναπάω σύντομα γιατί έχω κάνει μόνο το Βόριο νησί… οπότε της χρωστάω ….
 

Raf

Member
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Αφρική

Η Αφρική είναι ο καημός μου… στα επόμενα χρόνια ελπίζω να καλύψω αρκετά ενδιαφέροντα κομμάτια!!!!!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Από το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!!! Η Νέα Ζηλανδία είναι μέσα στο top 5 μου, ελπίζω να ξαναπάω σύντομα γιατί έχω κάνει μόνο το Βόριο νησί… οπότε της χρωστάω ….

Μεγαλε της χρωστας,πως αφηνουν το νοτιο νησι;;;;! Το καλυτερο κομματι ειναι το νοτιο νησι!!!
 

Raf

Member
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Μεγαλε της χρωστας,πως αφηνουν το νοτιο νησι;;;;! Το καλυτερο κομματι ειναι το νοτιο νησι!!!
Η επίσκεψη στη Νέα Ζηλανδία ήταν κομμάτι ενός μεγάλου οδοιπορικού στην περιοχή με σκοπό να πάρω μια πρώτη γεύση, μοιραία κάποια πράγματα έπρεπε να κοπούν λόγω χρόνου. Ομολογώ ότι ήταν ένα σχεδιαστικό λάθος η μη επίσκεψη στο Νότιο νησί… αλλά κάθε εμπόδιο για καλό… ευκαιρία να ξαναπάω σε μια τόσο ενδιαφέρουσα και φιλόξενη χώρα…
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Η επίσκεψη στη Νέα Ζηλανδία ήταν κομμάτι ενός μεγάλου οδοιπορικού στην περιοχή με σκοπό να πάρω μια πρώτη γεύση, μοιραία κάποια πράγματα έπρεπε να κοπούν λόγω χρόνου. Ομολογώ ότι ήταν ένα σχεδιαστικό λάθος η μη επίσκεψη στο Νότιο νησί… αλλά κάθε εμπόδιο για καλό… ευκαιρία να ξαναπάω σε μια τόσο ενδιαφέρουσα και φιλόξενη χώρα…

Κοιτα προσωπικα εχω φαει κολλημα με τη χωρα,οποτε θες μπορεις να μας πεις δυο λογια για το ταξιδι στο βορειο νησι!
 

Raf

Member
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Κοιτα προσωπικα εχω φαει κολλημα με τη χωρα,οποτε θες μπορεις να μας πεις δυο λογια για το ταξιδι στο βορειο νησι!
Πολύ σύντομα θα ανεβάσω κάποιο σχετικό άρθρο. Μέχρι τότε έχω να πω… Φοβερά τοπία, άψογη οργάνωση, τέλειο φαγητό!!! και πάνω από όλα μια οικονομική χώρα!!! Το μόνο αρνητικό το ανάποδο οδήγημα …
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Παναγιώτη καλώς όρισες κι από μένα!
φυσικά κι εγώ στο εύχομαι να τα εκατοστήσειςςςς!!με υγεία πάνω απ όλα!
 
  • Like
Reactions: Raf

Raf

Member
Μηνύματα
26
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΩΝΙΑ
Καλώς ήρθες!!! Σίγουρα θα τα εκατοστήσεις τα ταξίδια σου!! Φαίνεται!!!
Αντωνη σε ευχαριστώ

Βλέπω έχεισ παει Ιρλανδία... είναι στα πλάνα μου... πρέπει να είναι σούπερ!!!
Αμα θες πληροφορλιες για το Τόκιο πές μου!!!​
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.440
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom