Γιά σας και απο μένα.

george

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Νομίζω οτι βρήκα το τέλειο forum για ταξίδια. Εχω μεγάλο πάθος με τα ταξίδια, σχεδόν κάθε μήνα φεύγω εντος και εκτός Ελλάδος τουλάχιστον για μία εβδομάδα.Νομίζω οτι βρήκα αυτό που θέλω.
Έχω πολλές φωτογραφίες και video να δείξω και πιστεύω οτι θα σας
αρέσουν.
Ευχαριστώ.:shark:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες George :welcome:


Ερώτησις: πώς φεύγεις μια βδομάδα τουλάχιστον κάθε μήνα; Είσαι ξάδερφος του Ωνάση; ανιψιός; τι; :LOL:

Ελπίζω να μοιραστείς μαζί μας τις προσωπικές σου ιστορίες από τα ταξίδια σου.

Πέσμας λίγα λόγια παραπάνω για τον εαυτό σου και τα ταξίδια σου αν θέλεις. :)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:Γιωργο:)
 

george

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Πολύ διάθεση χρειάζεται και λίγα χρήματα .Εχει τόσες ομορφιές η Ελλάδα μας που μπορείς να τις δείς και με το τρένο αλλά ακόμα και με το λεωφορείο .
Υπάρχουν τόσα προγράματα διακοπών ,και για το εξωτερικο τα ίδια ισχύουν,:shark:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Kαλώς ηρθε Γιωργο στην παρέα,,,
καλή διαμονή στο φορουμ, καλά και πολλά ποσταρίσματα,
περιμένουμε με ανυπομονησία τα πρώτα οπτικοακουστικά ντοκουμέντα σου!!!
:cool::clap:

Υ.Γ.:1. συμφωνω για το τρένο. Ειναι πολυ ωραιο να ταξιδεύεις με αυτο το μέσο. Ασχετα αν στην Ελλάδα ειναι υποβαθμισμένο κατα σκανδαλώδη τροπο, σε σχεση με την Ευρώπη οπου θεωρείται Μεσο Μαζική Μεταφοράς υψηλών προδιαγραφών. Και ειναι και οικονομικό: πχ πηγαινε ελα Αθηνα Θεσσαλονικη 25 Ευρώ, με την απλή αμαξοστοιχια σε 6:15 λεπτά. Με το αυτοκίνητο θέλεις μια κατοστάρα ευρωπουλα, χωρις να συνυπολογίζονται κλησεις Τροχαίας!:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πολύ διάθεση χρειάζεται και λίγα χρήματα .Εχει τόσες ομορφιές η Ελλάδα μας που μπορείς να τις δείς και με το τρένο αλλά ακόμα και με το λεωφορείο .
Υπάρχουν τόσα προγράματα διακοπών ,και για το εξωτερικο τα ίδια ισχύουν,
Εγώ αναφερόμουν κυρίως στο θέμα "χρόνος" σε συνάρτηση όπως καταλαβαίνεις με το θέμα "εργασία". Για να φεύγεις τουλάχιστον μια βδομα΄δα το μήνα όπως λες, σημαίνει ότι δε δουλεύεις καθόλου ή ότι δουλεύεις τις 3 εβδομάδες από τις 4 του κάθε μήνα. :)
 

george

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Βέβαια αν μπορείς να συνδιάσεις τη δουλειά και τα ταξίδια αυτό θα ήταν το τέλειο, ασχολούμαι με τεχνικά θέματα αυτοκινήτων και αυτό μου δίνει τη δυνατότητα να ταξιδεύω τόσο συχνά.:shark:
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γεια σου γιωργο καλως ηρθες,να σε ρωτησω κατι σε σχεση με αυτο που ειπες οτι ταξιδευεις σχεδον καθε μηνα.

Μηπως εισαι αυτος που παιζει στην διαφημιση του joker που λεει η ξενη υπηρετρια ''κυριο κυριο ηρθε το επισκεπτη με το ελικοπτερο''...:haha: :haha: :haha:
 

george

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ναι, είμαι ο πιλότος του ελικοπτέρου.

καλό εεεεε.:shark:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
καλως ορισες.περιμενουμε τις φωτογραφιες σου με ανυπομονησια
 

george

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Σε χαιρετώ Ευαγγελία και πιστεύω οτι πολύ σύντομα να τις δείτε ,προσπαθω να τις ξεκαθαρίσω γιατί γίνεται ένας χαμός στο αρχείο μου.:shark:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom