Γιατροσόφια

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Απλα το βρηκα (στην αναζητηση μου παλι για τα ταξιδια) και το μοιραζομαι μαζι σας παρ'ολο που ειναι ασχετο με τα ταξιδια...
www.vita.gr - το βρηκα απλα ενδιαφερον....:lol:
 

vespa

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!
το είχα ανακαλύψει πριν λίγο καιρό αυτό το site(τότε που δεν πίστευα στα γιατροσόφια και τα κορόιδευα)και πραγματικά είναι ενδιαφέρον...δε νομίζω να σε θεραπεύουν εντελώς όπως μια φαρμακευτική αγωγή αλλά κάποια μικρά συμπτώματα,ίσως...:bleh:όσο περίεργο κι αν ακούγεται αυτό με το λόξιγκα κ τα παγάκια πιάνει,αν και εγώ ήξερα μόνο αυτό με τη σακούλα(φουσκώνεις τη σακούλα σαν μπαλόνι και είσαι οκ)....επίσης αυτό για την εφίδρωση και τη ντομάτα....υπάρχουν τόσα πολλά.........:):):)
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
ναι ηταν αρκετα ενδιαφερον!:D
εγω καποια στιγμη με τις βιολογικες μου ντοματουλες θα φροντισω το προσωπακι μου....λογω μιας μικρης ακμης τη χριεαζεται τη ντοματουλα του...:haha:
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
το έχω προσθέσει ήδη στα αγαπημένα... ευχαριστώ για το τιπ μανελάκι...πολύ ενδιαφέρον για μένα, μια και απεχθάνομαι τα φάρμακα και δηλώνω φαν της ομοιαπαθητικής
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
πιστευεις στην ομοιοπαθητικη ε?η μαμα μου επισης...η αδερφη μου ως φαρμακοποιος μιλαει για placebo...ο,τι βοηθα τον καθενα...:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.030
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom