Διάσημοι ή ήμι-διάσημοι συνταξιδιώτες

Iris_90

Member
Μηνύματα
764
Likes
3.867
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.488
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ως ιπτάμενη έχω δει τους πάντες εκτός από το Σακη Ρουβά. Κι επειδή «εκεί πάνω» αισθάνονται ευάλωτοι και ενώ θέλουν να κάνουν κουμάντο δε μπορούν, αυτό ξεδιπλώνει πολλές φορές τον πραγματικό τους χαρακτήρα.
Τοπ 3 χειρότερων και πιο αξεστων επιβατών :
Αρβελερ , ναι Αρβελερ
Θάνος Πετρέλης
Μελινα Ασλανιδου

τοπ 3 καλύτερων επιβατών :
Περιστέρα Μπαζιάνα
Δέσποινα Βανδή
Και το μικρό μου πονυ
IMG_6078.jpeg
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.189
Likes
4.046
Ως ιπτάμενη έχω δει τους πάντες εκτός από το Σακη Ρουβά. Κι επειδή «εκεί πάνω» αισθάνονται ευάλωτοι και ενώ θέλουν να κάνουν κουμάντο δε μπορούν, αυτό ξεδιπλώνει πολλές φορές τον πραγματικό τους χαρακτήρα.
Τοπ 3 χειρότερων και πιο αξεστων επιβατών :
Αρβελερ , ναι Αρβελερ
Δεν την γνωρίζω προφανώς, αλλά δεν μου κάνει καμία εντύπωση από το ύφος της στις διάφορες συνεντεύξεις.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.549
Likes
8.559
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Το τοπικ που έπρεπε να υπάρχει!

Έχω πετύχει διάφορους κατά καιρούς αλλά δυστυχώς δεν συγκρατώ αυτή την πληροφορία. Δύο περιπτώσεις δεν θα ξεχάσω. Τον Γιώργο Μαργαρίτη σε πτηση Ryanair Αθήνα Θεσσαλονίκη. Πόνεσε η ψυχή μου που τον είδα να πετάει με Ryanair. Όταν περιμέναμε για τις αποσκευές, ένας επιβάτης μου ζήτησε να τους βγάλω φωτογραφία και του είπε, αυτή η νεολαία σήμερα δεν εκτιμάει τους μεγάλους καλλιτέχνες. Δεν ξέρω αν η ατάκα αυτή ήταν για μένα που δεν μίλησα στο Μαργαρίτη αλλά έτσι όπως τον έβλεπα μέσα στην ταλαιπωρία αισθανόμουν άσχημα να τον κουράζω όπως έκανε αυτός.

Η άλλη περίπτωση ήταν στο αεροδρόμιο του Παρισιού όταν πέρναγα τον έλεγχο ακριβώς δίπλα μου ηταν ο Μητρογλου. Η μοναδική φορά που μου πέρασε απ'το μυαλό να ζητήσω φωτογραφία με διάσημο. Αν και Παναθηναϊκός για την μορφή που λέγεται Κώστας Μητρογλου δεν χωράνε οπαδικα!
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
764
Likes
3.867
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Ως ιπτάμενη έχω δει τους πάντες εκτός από το Σακη Ρουβά. Κι επειδή «εκεί πάνω» αισθάνονται ευάλωτοι και ενώ θέλουν να κάνουν κουμάντο δε μπορούν, αυτό ξεδιπλώνει πολλές φορές τον πραγματικό τους χαρακτήρα.
Τοπ 3 χειρότερων και πιο αξεστων επιβατών :
Αρβελερ , ναι Αρβελερ
Θάνος Πετρέλης
Μελινα Ασλανιδου

τοπ 3 καλύτερων επιβατών :
Περιστέρα Μπαζιάνα
Δέσποινα Βανδή
Και το μικρό μου πονυ
View attachment 454784
@fenia42 Πράγματι η Ελένη Γλύκατζη - Αρβελέρ από τον τρόπο που μιλάει σε εκπομπές στη τηλεόραση , βγάζει μια έπαρση και ένα αντιπαθές ύφος , για τον Θάνο Πετρέλη δεν το περίμενα .

Για τη Δέσποινα Βανδή θα συμφωνήσω με 1000 είναι ένας υπέροχος και πολύ προσγειωμένος άνθρωπος (αν και δεν είχαμε συνταξιδέψει ποτέ με το αεροπλάνο , απλά την είχα συναντήσει και της είχα μιλήσει στα παρασκήνια μιας θεατρικής παράστασης όπου πρωταγωνιστούσε παλιά) .
 
Μηνύματα
46
Likes
118
Πτήση με Αιγαίου Φρανκφούρτη-Αθήνα πέρσι ο Γιώργος Παπανδρέου. Καθόταν πίσω μου, στις τελευταίες θέσεις (πως και όχι business?). Βγαίνοντας φόρεσε σκούφο για ευνόητους λόγους.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.488
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
@fenia42 Πράγματι η Ελένη Γλύκατζη - Αρβελέρ από τον τρόπο που μιλάει σε εκπομπές στη τηλεόραση , βγάζει μια έπαρση και ένα αντιπαθές ύφος , για τον Θάνο Πετρέλη δεν το περίμενα .

Για τη Δέσποινα Βανδή θα συμφωνήσω με 1000 είναι ένας υπέροχος και πολύ προσγειωμένος άνθρωπος (αν και δεν είχαμε συνταξιδέψει ποτέ με το αεροπλάνο , απλά την είχα συναντήσει και της είχα μιλήσει στα παρασκήνια μιας θεατρικής παράστασης όπου πρωταγωνιστούσε παλιά) .
Η Βίσση, η Βανδή, ο συγχωρεμένος ο Καρράς, δε ξεχνούν από που ξεκίνησαν. Ειδικά η Βανδή έχει επίπεδο. Η Αρβελερ είχε απαράδεκτη στάση και ήταν απαξιωτική. Οριακά δε καταδεχόταν να μας απαντήσει. Να πάρει τα πτυχία της να τα κάνει toilet paper.
Η άλλη περίπτωση ήταν στο αεροδρόμιο του Παρισιού όταν πέρναγα τον έλεγχο ακριβώς δίπλα μου ηταν ο Μητρογλου. Η μοναδική φορά που μου πέρασε απ'το μυαλό να ζητήσω φωτογραφία με διάσημο. Αν και Παναθηναϊκός για την μορφή που λέγεται Κώστας Μητρογλου δεν χωράνε οπαδικα!
Κύριε Τίποτα, αφιερωμένη.
IMG_6080.jpeg

(Δημήτρη ψυχάρα για πάντα Ηρακλάρα)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.405
Likes
14.371
Κυρ.Μητσοτάκης,Εύα Καίλη,Παύλος Χαικάλης(φρεσκοπαντρεμένος τότε και στα μέλια...),Γιώργος Παπαδάκης.Μάλλον ξεχνάω αρκετούς.
 

annoula

Member
Μηνύματα
263
Likes
537
Προσφατα σε επιστροφη απο Βουκουρεστι πετυχα τον Λουτσεσκου. Πριν χρονια στο αεροπλανο για Ικαρια τον Μαραβεγια και μια φορα στο Αθηνα - Θεσνικη ή Θεσνικη - Χανιά (δεν θυμαμαι) Μητσοτάκη
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.107
Προσφατα σε επιστροφη απο Βουκουρεστι πετυχα τον Λουτσεσκου. Πριν χρονια στο αεροπλανο για Ικαρια τον Μαραβεγια και μια φορα στο Αθηνα - Θεσνικη ή Θεσνικη - Χανιά (δεν θυμαμαι) Μητσοτάκη
Σκιαχτηκα προς στιγμην γιατι διαβασα Λουκασενκο...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.252
Μηνύματα
885.136
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom