Διάσημοι ή ήμι-διάσημοι συνταξιδιώτες

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Έχει φανεί αυτό θαρρώ στην πορεία του μέχρι τώρα.
Για να το λες έτσι θα είναι, η αλήθεια είναι ότι δεν τον παρακολουθώ καθόλου επειδή δε μου αρέσει το είδος της μουσικής που αντιπροσωπεύει.
Οι γνώσεις μου για αυτόν έχουν μείνει μια εικοσαετία πίσω. 😛
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Για να το λες έτσι θα είναι, η αλήθεια είναι ότι δεν τον παρακολουθώ καθόλου επειδή δε μου αρέσει το είδος της μουσικής που αντιπροσωπεύει.
Οι γνώσεις μου για αυτόν έχουν μείνει μια εικοσαετία πίσω. 😛
Κι εγώ τα ίδια, μη νομίζεις. Αλλά όσες φορές έχει τύχει να τον πετύχω κάπου να μιλάει, φαίνεται ότι έχει ένα επίπεδο. Συν το ότι έχω ακούσει συναδέλφους του να λένε καλά λόγια.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Ως ιπτάμενη έχω δει τους πάντες εκτός από το Σακη Ρουβά. Κι επειδή «εκεί πάνω» αισθάνονται ευάλωτοι και ενώ θέλουν να κάνουν κουμάντο δε μπορούν, αυτό ξεδιπλώνει πολλές φορές τον πραγματικό τους χαρακτήρα.
Τοπ 3 χειρότερων και πιο αξεστων επιβατών :
Αρβελερ , ναι Αρβελερ
Θάνος Πετρέλης
Μελινα Ασλανιδου

τοπ 3 καλύτερων επιβατών :
Περιστέρα Μπαζιάνα
Δέσποινα Βανδή
Και το μικρό μου πονυ
View attachment 454784
Απογοητευση για την Αρβελερ, κριμα.
Η Βανδη απο προσωπικη γνωριμια επιβεβαιωνω οτι ειναι εντελως "κανονικη" και "αντι-σταρ" εκτος πιστας.
Υγ. Φενια εισαι κουκλα
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ καλέ περίμενα ν ακούσω ότι θα προτιμούσε τον Καραφωτη τελικά δίπλα της :haha:
Χαχαχαχαχααχα. Κάτσε, θα την ρωτήσω τώρα που έχουν περάσει αρκετά χρόνια και θα είναι ειλικρινής!
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Λοιπόν, για να πω κι εγώ κάνα gossip μιας και πιάσαμε τον συγκεκριμένο τραγουδιστή, θυμάμαι ότι ο μεγάλος αδελφός μιας συμφοιτήτριάς μου είχε σπουδάσει οδοντιατρική στη Βουλγαρία και ήξερε τον Καραφώτη από τα χρόνια που ήταν κι εκείνος φοιτητής εκεί.
Είχε να λέει πόσο καλό παιδί ήταν, ωραίος χαρακτήρας και με χιούμορ. Επίσης έχω την αίσθηση ότι μου είχε πει ότι τραγουδούσε ήδη σε νυχτερινά μαγαζιά της βουλγαρικής πρωτεύουσας-δεν ήταν δηλαδή έκπληξη ότι ακολούθησε αυτό το δρόμο (όσοι έχουμε ταξιδέψει αρκετά στη Βουλγαρία γνωρίζουμε καλά ότι, πέρα από την ελληνική φοιτητική κοινότητα, οι γείτονες είναι μεγάλοι λάτρεις της ελληνικής μουσικής-με προτιμηση στα λαϊκά και τα σκυλαδικα).
Είναι και ωραίος τραγουδιστής. Τον έχω ακούσει από κοντά. Έχει φωνή και κάνει ωραίο κέφι
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Είναι και ωραίος τραγουδιστής. Τον έχω ακούσει από κοντά. Έχει φωνή και κάνει ωραίο κέφι
Για να το λες έτσι θα είναι.
Η φωνή του και μένα μου αρέσει η αλήθεια είναι, απλά δεν την παλεύω με τα τραγούδια του.
 

panagiotis.k

Member
Μηνύματα
205
Likes
725
Γιάννο Παπαντωνίου (2016 αν θυμάμαι σωστά και πολύ κοντά όταν έσκασε ένα σκάνδαλο το οποίο από ότι βλέπω δικάστηκε πρόσφατα και πάει για κουκούλωμα. Προφανώς και δεν ακούστηκε πουθενά) , Γιώργο Βασιλακόπουλο (aka μούμια) όταν ήταν ακόμη πρόεδρος της ΕΟΚ. Και κάτι μου λέει ότι έχω δει και Θέμο αλλά αυτό δε το θυμάμαι 100% αν ήταν σε πτήση. Όλους από ή προς Γενεύη σε διαφορετίκες πτήσεις. Γενικά τα καλύτερα παιδιά πετυχαίνω. :haha: :haha:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Γιάννο Παπαντωνίου (2016 αν θυμάμαι σωστά και πολύ κοντά όταν έσκασε ένα σκάνδαλο το οποίο από ότι βλέπω δικάστηκε πρόσφατα και πάει για κουκούλωμα. Προφανώς και δεν ακούστηκε πουθενά) , Γιώργο Βασιλακόπουλο (aka μούμια) όταν ήταν ακόμη πρόεδρος της ΕΟΚ. Και κάτι μου λέει ότι έχω δει και Θέμο αλλά αυτό δε το θυμάμαι 100% αν ήταν σε πτήση. Όλους από ή προς Γενεύη σε διαφορετίκες πτήσεις. Γενικά τα καλύτερα παιδιά πετυχαίνω. :haha: :haha:
Γιώργο Βασιλακόπουλο(ΕΟΚ) προς Γενεύη έχω πετύχει και εγώ.Στις δόξες του και με αρκετό "ύφος".
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
Γιάννο Παπαντωνίου (2016 αν θυμάμαι σωστά και πολύ κοντά όταν έσκασε ένα σκάνδαλο το οποίο από ότι βλέπω δικάστηκε πρόσφατα και πάει για κουκούλωμα. Προφανώς και δεν ακούστηκε πουθενά) , Γιώργο Βασιλακόπουλο (aka μούμια) όταν ήταν ακόμη πρόεδρος της ΕΟΚ. Και κάτι μου λέει ότι έχω δει και Θέμο αλλά αυτό δε το θυμάμαι 100% αν ήταν σε πτήση. Όλους από ή προς Γενεύη σε διαφορετίκες πτήσεις. Γενικά τα καλύτερα παιδιά πετυχαίνω. :haha: :haha:
Kαι ολους απο-προς Ελβετια... τυχαιο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom