Διαγωνισμός - Κερδίστε δύο διανυκτερεύσεις στο Aristi Mountain Resort

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Φωτογραφιες, περπατημα, τοπικες λιχουδιες, μπυρα ή καφες εαν μενει χρονος για χαλαρωση πραγμα δυσκολο τις περισσοτερες φορες.
 

kate-dim

Member
Μηνύματα
32
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Να βγάζω πολλές φωτογραφίες και να δοκιμάζω τα γλυκά του κάθε τόπου!!!!
 

pehlivan

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
διαγωνισμός

Φωτογραφίες και Βίντεο! Αναμφισβήτητα συνδέονται με καφέ στο χέρι και βόλτες!:cool:
 

marakizio85

Member
Μηνύματα
160
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ- ΚΟΥΒΑ
Αχ διαγωνισμός....τέλεια.....το περπάτημα σε όποιο μέρος πας για να ανακαλύψεις τα πάντα μέχρι να βγάλεις κάλλους.... και να δοκιμάζω τοπικές κουζίνες το αγαπημένο μου.........
 

Elenikos

Member
Μηνύματα
47
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξελ-Μπρυζ-Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Συλλογή μαγικών Εικόνων από διάφορες χώρες!! Φωτογραφία!!!!
 

Fani P

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Περού !
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου δεν έχω πάει...
Τι άλλο; Περπάτημα μέχρι να παραπονεθούν τα ποδαράκια μου για να δω όσα περισσότερα μέρη μπορώ. Μ αρέσει να τραβάω φωτογραφίες και βιντεάκια. Να δοκιμάζω ξένες γεύσεις -κάτι που δεν έκανα παλιά. Αλλά και να επισκέπτομαι τα μπαράκια της περιοχής.
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Τα πάντα ολα...και πολλες φωτος και καλο φαγητο και καλο ποτο και περπατημα και μουσεια-οσο το δυνατον περισσοτερα- και κουβεντα με τους ντοπιους οπου βρεθουμε κι οπου σταθουμε και...και...και....
 

Junon

Member
Μηνύματα
45
Likes
4
Διαγωνισμός!

Εξερεύνηση τοπίων,κουλτούρας,πολιτισμού , ατελείωτο περπάτημα , φωτογραφίες ..χαλάρωση ! Αγαπώ τα ταξιδία απλά:clap:!
 

elenitsaA

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Λατρεύω να φωτογραφίζω οτιδήποτε όμορφο τραβήξει την προσοχή μου! Αποτυπώνοντας στιγμές, τοπία, χρώματα, συναισθήματα! :) Έτσι κρατάω για πάντα το ταξίδι ανεξίτηλο και στη μνήμη μου αλλά και στις φωτογραφίες μου! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.501
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom