Διαγωνισμός: Ταξιδιωτική ιστορία! - Η ψηφοφορία

fotast

Member
Μηνύματα
9.435
Likes
14.430
Συγχαρητήρια σε όλους και ας ψήφισα τον έναν απο τους τρείς.
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.272
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Συγχαρητήρια σε όλους για τις εξαιρετικές ιστορίες και ιδίως στους νικητές!:):clap::clap:
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Συγχαρητήρια παιδιά! Πάμε για τον επόμενο τώρα :clap::clap::clap:
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Συγχαρητήρια σε όλους και όλες!
Ευτυχής γιατί πέτυχα 2 στα 3!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.748
Likes
50.924
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
3/3 και με τη σωστή σειρά...
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Μπράβο στους νικητές.
Δεν ψήφισα ( δεν το πήρα χαμπάρι), θυμάμαι όμως και τις 3 ιστορίες/
Πάντα τέτοια
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Συγχαρητήρια στους νικητές!
Εχω ομως μια ενσταση.
Δεν μπορεί να είναι έγκυρος ενας διαγωνισμός σε φόρουμ με 10.000 μέλη, στον οποίο έχουν ψηφίσει 40 άντε 50 μέλη! , και οι υποψηφιοι να ειναι 32 !!!! :shock:
Νομιζω ότι δεν έχει νοημα....
Και η ένσταση μου αυτή , δεν έχει να κάνει καθολου, με τους νικητές η με τις υποψηφιότητες για τους οποίους όλους αξιζουν συγχαρητηρια!!!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.074
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Noμίζω τα νούμερα είναι αναμενόμενα... σύμφωνα με την ιντερνετική αρχή του 90-9-1, σε ένα φόρουμ 90% των χρηστών είναι lurkers και μόνο το 1% δημιουργεί νέο υλικό... οπότε οι 100 απ' τους 10,000 είναι active διαρκώς ώστε να συμμετάσχουν και απ' αυτούς με βάση ισόποσης πιθανότητας (έχω χρόνο/θέλω/μπορώ να ψηφίσω-δεν έχω χρόνο/θέλω/μπορώ να ψηφίσω), θα έπρεπε να έχουν ψηφίσει περίπου 50, όπως κι έγινε!
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Noμίζω τα νούμερα είναι αναμενόμενα... σύμφωνα με την ιντερνετική αρχή του 90-9-1, σε ένα φόρουμ 90% των χρηστών είναι lurkers και μόνο το 1% δημιουργεί νέο υλικό... οπότε οι 100 απ' τους 10,000 είναι active διαρκώς ώστε να συμμετάσχουν και απ' αυτούς με βάση ισόποσης πιθανότητας (έχω χρόνο/θέλω/μπορώ να ψηφίσω-δεν έχω χρόνο/θέλω/μπορώ να ψηφίσω), θα έπρεπε να έχουν ψηφίσει περίπου 50, όπως κι έγινε!
Πολύ δημοκρατική η άποψη σου και μπράβο γιατι θα πρέπει να την σκέφτηκες πολυυυυυυ ! :haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Noμίζω τα νούμερα είναι αναμενόμενα... σύμφωνα με την ιντερνετική αρχή του 90-9-1, σε ένα φόρουμ 90% των χρηστών είναι lurkers και μόνο το 1% δημιουργεί νέο υλικό... οπότε οι 100 απ' τους 10,000 είναι active διαρκώς ώστε να συμμετάσχουν και απ' αυτούς με βάση ισόποσης πιθανότητας (έχω χρόνο/θέλω/μπορώ να ψηφίσω-δεν έχω χρόνο/θέλω/μπορώ να ψηφίσω), θα έπρεπε να έχουν ψηφίσει περίπου 50, όπως κι έγινε!
Πολύ σωστά, έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα.

Παρόλα αυτά, θα περίμενα ότι θα είχαμε παραπάνω ψήφους. Την επόμενη φορά θα πάμε καλύτερα. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.301
Μηνύματα
887.245
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom