Διακοπές all inclusive

turms

Member
Μηνύματα
2.076
Likes
2.841
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
εχω παει (εντος ελλαδας) μονο Χαλκιδικη ενα τριημερο μετα το γαμηλιο μας ταξιδι...
δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα (στο εξωτερικο μου αρεσαν πιο πολυ) αλλα ουτε και χαλαστηκα.
Το δωματιο ηταν απο αρκετα καλο ως πολυ καλο.
Ο κοσμος ολο ρωσοι.
Το φαγητο αρκετα καλο....

Αλλα ηθελα απλα να χαλαρωσουμε λιγο μετα το ταξιδι το προηγουμενο (και περισεψαν και 3 μερες αδειας)
Επιπλεον το εκλεισα απο γερμανικο πρακτορειο και μου κοστισε το πακετο: φρανκφουρτη-θεσνικη-μεταφορα Χαλκιδικη + 3 μερες σε ΑΙ και επιστροφη, κατι παραπανω απο οσο να εκλεινα αεροπορικο φρανκφουρτη-θεσνικη μονος μου..
οποτε κλεισαμε αυτο και απλα οταν μας πηγαν στο αεροδρομιο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ αντι να μπουμε στο αεροπλανο, μπηκαμε σε ενα ταξι...(αφου ενημερωσαμε φυσικα)
Αλλα οπως ειπωθηκε παραπανω:
πρέπει να είσαι σε μια από τις παρακάτω κατηγορίες:
1) Άτομα που θέλουν ξεκούραση και να μην βγούν καθόλου από το συγκρότημα διαμονής
2) Τα παιδιά σου να είναι 5+, ώστε να δικαιολογεί η κατανάλωση που θα κάνουν τις χρεώσεις.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ψαξε και στον Ακαδημο και ζητα να σου στειλουν τον οδηγο τους ..εχει παρα πολλα χοτελ τετοιου ειδους.
Μπορεις να κανεις -αν εχεις ΙΧ-κοντινες εκδρομουλες ...αναλογα το μερος που θα πας ..δεν ειναι απαραιτητο να εισαι συνεχεια κλεισμενος μεσα.
 

Libertine

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona - Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ έμεινα το καλοκαίρ σε all inclusive hotel στη Ρόδο. Όπως είπαν και οι υπόλοιποι, αν δε θέλεις να κουνήσεις από το ξενοδοχείο, αξίζει τον κόπο. Εμείς πήγαμε εκεί για 6 μέρες με σκοπό να ξεκουραστούμε. Μείναμε στο Capsis Hotel. Γενικά όμως αν αποφασίσεις να κάνεις κάτι τέτοιο, καλό θα ήταν να επιλέξεις ένα πολύ καλό ξενοδοχείο για να απολαμβάνεις τις μέρες που θα παραμείνεις εκεί ( αν δεν μένεις εκεί όλη μέρα πραγματικά δεν αξίζει).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.141
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom