Διαμονή στον νομό Ηρακλείου

kriti

Member
Μηνύματα
45
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Σουηδία
Καλησπέρα, σκέφτομαι μέσα στοεπόμενο διάστημα να κάνω ολιγοήμερες διακοπές στο Ηράκλειο.
Γνωρίζει κανείς να μου δώσει πληροφορίες για ενοικιαζόμενα δωμάτια?
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
αν έχεις ΙΧ να μείνεις ανατολικά παράλια
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
αν έχεις ΙΧ να μείνεις ανατολικά παράλια
Συμφωνω με τον Αντωνη προτιμησε παραλια για πιο ηρεμες διακοπες αν παλι θελεις στη πολη ή σε συγκεκριμενη περιοχη εδω ειμαστε να βοηθησουμε
 

kriti

Member
Μηνύματα
45
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Σουηδία
Ευχαριστώ.
Προτιμάω σε περιοχές όπω το Κοκίνι Χάνι ή η Σταλίδα αλλά και Χερσόννησο δεν θα με πείραζε.
Γνωρίζετε κάτι ποιο συγγεκριμένο?
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ευχαριστώ.
Προτιμάω σε περιοχές όπω το Κοκίνι Χάνι ή η Σταλίδα αλλά και Χερσόννησο δεν θα με πείραζε.
Γνωρίζετε κάτι ποιο συγγεκριμένο?
Ευχαριστώ.
Προτιμάω σε περιοχές όπω το Κοκίνι Χάνι ή η Σταλίδα αλλά και Χερσόννησο δεν θα με πείραζε.
Γνωρίζετε κάτι ποιο συγγεκριμένο?
δεν γνωρίζω γιατί δεν ασχολούμαι με τον τουρισμό,
θαρρώ όμως πως έχω κάποιες γνωριμίες με άτομα που έχουν ενοικιαζόμενα και θα τους τλφ
αλλά πες μου ημερομηνίες
 

kriti

Member
Μηνύματα
45
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Σουηδία
Προς το τέλος αυτού του μήνα με αρχές του επόμενου σκέφτομαι να πάω.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ευχαριστώ.
Προτιμάω σε περιοχές όπω το Κοκίνι Χάνι ή η Σταλίδα αλλά και Χερσόννησο δεν θα με πείραζε.
Γνωρίζετε κάτι ποιο συγγεκριμένο?
Δες τα δυο λινκ που σου στελνω νομιζω οτι εχεις αρκετες επιλογες , βαλε αριστερα τις ημερομηνιες γαι να δεις τις τιμες

http://www.booking.com/city/gr/kher...p1t1:neg;ws=&gclid=CN6V9IDKp7gCFcO_3godpjQA7Q
http://www.booking.com/city/gr/kokkini-khanion.el.html
 

kriti

Member
Μηνύματα
45
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Σουηδία
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας,αλλά ξέρετε κανένα ποιό θφηνά δωμάτια περίπου 20-30 ευρώ την βραδιά?
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας,αλλά ξέρετε κανένα ποιό θφηνά δωμάτια περίπου 20-30 ευρώ την βραδιά?
Kοιτα ειναι λιγο δυσκολο να βρεις αυτες τις τιμες δες τα λινκ που σου εστειλα, αλλη επιλογη εχεις σε ψαροχώρια νοτια του νομου....
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Καλησπέρα παιδιά, μιας και εγω πήγα το ταξιδακί μου το Μάρτιο είπα να βοηθήσω τους γονείς μου που θέλουν να πάνε ηράκλειο και το αποφάσησαν τώρα (λίγο αργά)για 27/8-3/9 και χρειάζονται τις υπηρεσίες μου :D.
Ξέρω λίγα από ηράκλειο και από φίλους αλλά όχι πολλά.
1) Μου ειπαν κάποιες περιοχες για διαμονη αμμουδάρα, γουβες, κοκκινη και αγ.πελαγια (ελπιζω να τις γραφω σωστα)
Τι μου προτεινετε απο τις 4, για να έχει ωραιες παραλίες όχι μόνο άμμο, να μην γίνετε πανικος απο κόσμος (καταλαβεινετε οι γονεις δεν θέλουν τον πανικο :D),αλλά ναχει ταβερνακια κτλ. να είναι σχετικα κοντα με πραγματα που μπορεις να δεις (θα έχουν αυτοκινητο βεβαια) θα ερθουν με αεροπλανο οποτε να μην κανουν μια ώρα να πανε στο ξενοδοχειο τους...εεε αυτα προς το παρον ααα και φυσικα ωραια διαμονη γυρο στα 60ευρω την βραδια αλλα πιστευω και στα 4 μεροι έχει καλα ξενοδοχεια.
Ακουω τις προτασεις σας ;).
 

Son

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Καππαδοκία ή Πόντος
Ταξίδι-Όνειρο
Περού- Κόυβα- Χιλή
Γειά σου.
Η Αμμουδαρα είναι κοντά στο budget σου και πολύ κοντά στο Ηρακλειο. Έχει λεωφορείο κάθε 15 λεπτά από κέντρο. Μπορείς επίσης να ψάξεις σε Γουβες. Αγία Πελαγία δεν θα πρότεινα αν και είναι πολύ όμορφη αλλά έχει πολύ κόσμο. Αφού θα έχουν αυτοκίνητο δεν θα ήθελαν νότια Κρήτη? Πολύ καλύτερη θαλασσα. Δες Πλακια, Λέντα, Ροδάκινο, Μύρτο.
Καλά να περάσουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.722
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom