Ηνωμένο Βασίλειο Διαμονη στο Λονδινο για γκρουπ 14 ατομων!

Sof Guru

Member
Μηνύματα
223
Likes
1.304
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Αργεντινή
Καλησπερα παιδια μετα απο πολυ καιρο! Θελω αμεση βοηθεια .Θα παμε erasmus Αγγλια , Λονδινο και αποφασισαμε να μεινουμε δυο μερες παραπανω με δικα μας εξοδα.Ψαχνουμε ενα χοστελ, σπιτι, ξενοδοχειο οτιδηποτε για 3-5 ιουνιου.Απλα θελουμε κατι οικονομικο δηλαδη να βγαινει γυρω στις 35-40 λιρες το ατομο δηλαδη συνολικα για το γκρουπ γυρω στις 500 λιρες για δυο μερες.Αν καποιος εχει κατι υπ οψην του θα μας βοηθουσε πολυ.Ευχαριστω!!!
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.961
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ειχαμε πάει το 2014 στο Atlas Hostel που είναι στην περιοχή Paddington 3 λεπτά απο το μετρό. To έχει ένα ζευγάρι Κυπρίων. Είμασταν 6 άτομα μας έβαλαν σε 8 κλινο. Είχε αρκετά δωμάτια είτε με πριβέ μπάνιο όπως το δικό μας είτε χωρίς. Είχαμε δώσει 75 ευρώ το βράδυ και οι 6 που για την περιοχή είναι σούπερ. Τα δωμάτια basic μην περιμένεις να λάμπουν απο καθαριότητα αλλά βολευτήκαμε τέλεια. Δεν έχει ασανσέρ επίσης. Αν είστε βολικοί θέλετε κάτι φθηνό και σε κεντρικό σημείο εγώ το προτείνω λόγω τιμής κυρίως.
 

Sof Guru

Member
Μηνύματα
223
Likes
1.304
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Αργεντινή
Ειχαμε πάει το 2014 στο Atlas Hostel που είναι στην περιοχή Paddington 3 λεπτά απο το μετρό. To έχει ένα ζευγάρι Κυπρίων. Είμασταν 6 άτομα μας έβαλαν σε 8 κλινο. Είχε αρκετά δωμάτια είτε με πριβέ μπάνιο όπως το δικό μας είτε χωρίς. Είχαμε δώσει 75 ευρώ το βράδυ και οι 6 που για την περιοχή είναι σούπερ. Τα δωμάτια basic μην περιμένεις να λάμπουν απο καθαριότητα αλλά βολευτήκαμε τέλεια. Δεν έχει ασανσέρ επίσης. Αν είστε βολικοί θέλετε κάτι φθηνό και σε κεντρικό σημείο εγώ το προτείνω λόγω τιμής κυρίως.
Σε ευχαριστω πολυ !θα το κοιταξουμε! : -)
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.961
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Σε ευχαριστω πολυ !θα το κοιταξουμε! : -)
Αν θες κάτι σε ξενοδοχείο μπες στο travelodge.co.uk και ψάξε εκεί. Έχει ένα στο Walthamostow που είναι φθηνό, 3ετίας και πάνω απο στάση μετρό 7-8 στάσεις απο Oxford Circus αν θυμάμαι καλά. Απλά εκεί για να γυρίσεις 2-3 το βράδυ μετά απο έξοδο είναι ολόκληρο ταξίδι.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ειχαμε πάει το 2014 στο Atlas Hostel που είναι στην περιοχή Paddington 3 λεπτά απο το μετρό. To έχει ένα ζευγάρι Κυπρίων. Είμασταν 6 άτομα μας έβαλαν σε 8 κλινο. Είχε αρκετά δωμάτια είτε με πριβέ μπάνιο όπως το δικό μας είτε χωρίς. Είχαμε δώσει 75 ευρώ το βράδυ και οι 6 που για την περιοχή είναι σούπερ. Τα δωμάτια basic μην περιμένεις να λάμπουν απο καθαριότητα αλλά βολευτήκαμε τέλεια. Δεν έχει ασανσέρ επίσης. Αν είστε βολικοί θέλετε κάτι φθηνό και σε κεντρικό σημείο εγώ το προτείνω λόγω τιμής κυρίως.
Το χειρότερο χοστελ που έχω μείνει. Δεν μπορουσα να ακούμπησω πουθενα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.327
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom