ΕΛΕΟΣ

popi26

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
παιδια έλεος και καταρχην καλησπερα!!!!!!!!!!!111
ειναι ποτε δυνατον για ενα ταξιδι μισης ωρας απο θεσσαλονικη για ροδο με επιστροφη να πληρωνεισ 300ευρω? πειτε μου οτι καποιο λαθος κανο στην αναζητηση που έκανα γιατι ειναι μια τρελα.... για δουλεια παω και οχι διακοπεσ ελεος...........
:roll:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.565
Likes
8.252
Θες να γίνεις λίγο πιο σαφής???
Υ.Γ. Πάντως είτε τους δηλώσεις ότι πας για δουλειά, είτε για τουρισμό οι τιμές δεν αλλάζουν...:cool:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
1.957
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
που είναι το περίεργο?? αν πετάξεις αύριο και βγάλεις τα εισιτήρια σήμερα,τόσο κάνουν...σε περίπτωση εξάντλησης των "οικονομικών" υπάρχει και η business που είναι ακομα πιο ακριβα΄!! ρόδος είναι αυτή,και ιούλιος μπαίνει....
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Και για όσους δεν θέλουν να δώσουν τα 300 Ευρώ, υπάρχει και το πλοίο της γραμμής!

Και το ταξίδι διαρκεί τόση ώρα ώστε να δικαιολογεί τα χρήματα του εισιτηρίου και με το παραπάνω!!:haha:
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Υ.Γ. Πάντως είτε τους δηλώσεις ότι πας για δουλειά, είτε για τουρισμό οι τιμές δεν αλλάζουν...:cool:
χεχ.. Σωστό ;)


Πάντως, popi26, καλώς ή κακώς, έτσι έχουν οι τιμές :(

Με ποιά εταιρεία κοίταξες και για ποιές ημερομηνίες;

Αλλιώς, άρχισε να σκέφτεσαι κάποια εναλλακτική..!
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
παιδια έλεος και καταρχην καλησπερα!!!!!!!!!!!111
ειναι ποτε δυνατον για ενα ταξιδι μισης ωρας απο θεσσαλονικη για ροδο με επιστροφη να πληρωνεισ 300ευρω? πειτε μου οτι καποιο λαθος κανο στην αναζητηση που έκανα γιατι ειναι μια τρελα.... για δουλεια παω και οχι διακοπεσ ελεος...........
:roll:
Δεν περιμένεις λίγο ???? να πάρει η νέα''ολυμπιακή'' τον καινούργιο στόλο,ν' αρχίσει ο ανταγωνισμός και να πέσουν οι τιμές.Εγώ αυτό περιμένω !! Φαντάζομαι πως δεν είμαι ο μόνος.:lol:
 

evangelos30

Member
Μηνύματα
23
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλάνδη
Καλησπέρα,

Μπορείς εναλλακτικά να πας με Aegean μέχρι την Κω (νομίζω θα βρεις καλύτερες τιμές) και από εκεί Καταμαράν περίπου 30? για Ρόδο (σε 3 ώρες είσαι εκεί)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.079
Μέλη
38.964
Νεότερο μέλος
Sandofer

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom