ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΝΗΣΙΑ: θετικά, αρνητικά, κατάλληλα για...

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.922
kalspiros γιατί το Ηράκλειο στα αρνητικά? Το Ηράκλειο δεν είναι μόνο αυτή η τσιμεντούπολη που αντικρίζει κάποιος μόλις δέσει το πλοίο στο λιμάνι...έχει και άλλο πρόσωπο και πίστεψε με είναι πολύ όμορφο. Δώσ'του άλλη μια ευκαιρία...
Έχει δίκιο kalspiros... δώσε ακόμη μια ευκαιρία στο σπίτι σου...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.531
Το Ηράκλειο παίζει να είναι και η χειρότερη παραθαλάσσια πόλη στη Ελλάδα....όχι ότι οι υπόλοιπες είναι καταπληκτικές αλλά εδώ χτυπάμε πάτο....
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το Ηράκλειο παίζει να είναι και η χειρότερη παραθαλάσια πόλη στη Ελλάδα....όχι ότι οι υπόλοιπες είναι καταπληκτικές αλλά εδώ χτυπάμε πάτο....
Ξέρω πως συμμερίζονται πολλοί την άποψή σου, όμως δεν είναι και τόσο χάλια όσο την παρουσιάζετε βρε παιδιά. Εντάξει, δεν μπορώ να τη συγκρίνω με τα Χάνια πχ, αλλά επειδή σπούδασα εκεί και συνεχίζω ακόμα να το επισκέπτομαι, οφείλω να πω ότι έχουν γίνει μεγάλες αλλαγές στην πόλη και ειδικά στην παραλιακή...δεν ξέρω πότε πήγατε τελευταία φορά, αλλά τα τελευταία χρόνια έχει γίνει αρκετά καλή δουλειά...
Εντάξει, δεν είπα ότι είναι και κανένα φοβερό μέρος, αλλά όχι και να το παρουσιάζουμε στα αρνητικά της κρήτης...
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
sorry ρε παιδιά...χανιά ήθελα να πώ...τί να κάνω, γράφω όσο πιο γρήγορα μπορώ...από την ημέρα που γράφτηκα στο forum κινδυνεύω καθημερινά να χάσω τη δουλειά μου...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.531
sorry ρε παιδιά...χανιά ήθελα να πώ...τί να κάνω, γράφω όσο πιο γρήγορα μπορώ...από την ημέρα που γράφτηκα στο forum κινδυνεύω καθημερινά να χάσω τη δουλειά μου...
πρόσεξε γιατί μπορεί να σε καρφώσουν στο αφεντικό σου ότι μπαίνεις στο φόρουμ σε ώρα δουλειάς και να χάσεις τη δουλειά σου και να την πάρει κάποιος άλλος ...καιροί που είναι...
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
πρόσεξε γιατί μπορεί να σε καρφώσουν στο αφεντικό σου ότι μπαίνεις στο φόρουμ σε ώρα δουλειάς και να χάσεις τη δουλειά σου και να την πάρει κάποιος άλλος ...καιροί που είναι...
Γιατί υπάρχει άνθρωπος που κάνει δουλειά γραφείου (και ειδικά στην Ελλάδα) και να μην το κωλοβαρέσει λίγο...? Η μόνη είμαι...?
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Βασικά για την Κρήτη βάλε και την άθλια οδηγική συμπεριφορά των κατοίκων εκεί ασορτί με τους δρόμους που έχουν..
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Βασικά για την Κρήτη βάλε και την άθλια οδηγική συμπεριφορά των κατοίκων εκεί ασορτί με τους δρόμους που έχουν..
Δυστυχώς δεν μπορώ να διαφωνήσω σ'συτό...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.091
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Τι συζητάμε τώρα όταν οι άλλες πρωτεύουσες των νομών της Κρητης είναι τα Χανιά, το Ρέθυμνο και ο Άγιος Νικόλαος. Προφανώς το Ηράκλειο είναι στα μειον της Κρήτης και μια κακόγουστη πόλη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.195
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom