Εγγραφή 2011 - 1η παρουσίαση 2014

ΜΑΡΙΟΣ

Member
Μηνύματα
5
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Marrakech
Ταξίδι-Όνειρο
N. Asia
Γειά σε όλους!
Παρακολουθώ το φόρουμ αρκετό καιρό ( έχω κάνει εγγραφή το 2011 ) ωστόσο σήμερα αποφάσισα να στείλω το 1ο μήνυμα συμμετέχωντας πιο ενεργά, πέρα από το να διαβάζω και να "ταξιδεύω" μέσα από τις ωραίες ταξιδιωτικές σας ιστορίες. Ιδιαίτερα αγαπημένες μου όσες αφορούν Ταυλάνδη και Ν. Ασία γενικότερα.
Έχω ταξιδέψει αρκετά (λεπτομέρειες στο προφίλ μου) και επόμενα ταξίδια μου Κοπενχάγη τον Φεβρουάριο, Γαλαξίδι τις Απόκριες και Σαντορίνη (Πύργος) το Πάσχα.
Ελπίζω σύντομα να βρω τον χρόνο να γράψω τις εντυπώσεις μου για κάποιο από τα ταξίδια μου.
Φιλικά
Μάριος
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.775
Likes
15.434
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μάριε καλώς όρισες στην παρέα μας.
 

ΜΑΡΙΟΣ

Member
Μηνύματα
5
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Marrakech
Ταξίδι-Όνειρο
N. Asia

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου Μάριε και καλώς ήρθες, σε έκανε κάτι συγκεκριμένο να γραφτείς ή απλά είχε έρθει η ώρα;

:welcome2:
 

ΜΑΡΙΟΣ

Member
Μηνύματα
5
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Marrakech
Ταξίδι-Όνειρο
N. Asia
Γεια σου Μάριε και καλώς ήρθες, σε έκανε κάτι συγκεκριμένο να γραφτείς ή απλά είχε έρθει η ώρα;

:welcome2:
Σε ευχαριστώ. Τα ταξίδια είναι το μεγαλύτερο πάθος μου μετά την οικογένεια μου και προσπαθώ να ταξιδεύω κάθε χρόνο 2-3 φορές. Ειδικά όμως το τελευταίο διάστημα έχει μεταβληθεί σχεδόν σε εμμονή, με έντονες τάσεις "φυγής"! Αυτό σημαίνει καθημερινή ενημέρωση από το ίντερνετ,
παρακολούθηση ταινιών με κεντρικό στοιχείο το ταξίδι (into the wild, the beach κλπ) και πλέον πιο ενεργό ρόλο και στο αγαπημένο μου φόρουμ, αφού όπως προείπα μέχρι σήμερα απλά το παρακολουθούσα χωρίς να συμμετέχω. Όπως ανέφερες και εσύ, ήταν πλέον η ώρα να γίνει και αυτό ;)
 

alma

Member
Μηνύματα
3.753
Likes
15.232
Καλώς ήρθες! Όποτε βρεις χρόνο γράψε μας και καμιά ταξιδιωτική ιστορία!
 

ΜΑΡΙΟΣ

Member
Μηνύματα
5
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Marrakech
Ταξίδι-Όνειρο
N. Asia
Καλώς ήρθες! Όποτε βρεις χρόνο γράψε μας και καμιά ταξιδιωτική ιστορία!
Σε ευχαριστώ;).
Δεν το "έχω" αλλά θα το προσπαθήσω. Ίσως ξεκινώντας από το επόμενο ταξίδι (Κοπεγχάγη), τον Φεβρουάριο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.281
Μηνύματα
886.502
Μέλη
38.951
Νεότερο μέλος
Theodwraka

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom