Εισιτήρια ΟΣΕ (προς πώληση)

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ WEB TICKETS ΑΠΟ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Από 3ης Οκτωβρίου ισχύουν οι παρακάτω αλλαγές στην έκδοση και χρήση των ηλεκτρονικών εισιτηρίων:
Τα εισιτήρια προσφοράς 9 ? και 19 ? δεν θα είναι ακυρώσιμα.
Στις ακυρώσεις θα ισχύει ο εξής κανόνας:
Από 0 μέχρι 24 ώρες πριν την αναχώρηση της αμαξοστοιχίας θα χάνετε το πλήρες αντίτιμο του τίτλου σας.
Από 24 μέχρι 48 ώρες πριν την αναχώρηση της αμαξοστοιχίας θα χάνετε το 50% του αντιτίμου του τίτλου σας.
Από 48 ώρες και νωρίτερα θα σας επιστρέφεται το πλήρες ποσό του τίτλου σας.

Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
αμέ μπορείς, αλλά με ένα μικρό πρόστιμο (3 ή 4 ευρώ)
Θανάση, ψάχνω να το βρω στο site του οσε, αλλά αυτή τη στιγμή δεν το βρίσκω. Πάντως είμαι σίγουρη ότι υπήρχε σαν ανακοίνωση λίγες βδομάδες πριν και επίσης είμαι σίγουρη ότι το άκουσα στα κεντρικά του οσε όταν είχα πάει για να πάρω την αποζημίωση για την καθυστέρηση της αμαξοστοιχίας. Τώρα, αν εσύ το έχεις ήδη κάνει... τι να πω;;; Μπορεί και να έχει αλλάξει.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
το είχα κάνει το καλοκαίρι, μιας κι έπρεπε να αλλάξω την ημέρα σε κάτι φίλους μου από την Πολωνία. Λίγο κράξιμο, λίγο απειλή λίγο παραμύθι, τα κατάφερα :)
 

lena8989

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ 9 ΕΥΡΟ

ΕΧΩ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ 9 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ??ΓΙΑ 27/10 ΚΑΙ ΩΡΑ 10
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW

Lois

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ WEB TICKETS ΑΠΟ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Από 3ης Οκτωβρίου ισχύουν οι παρακάτω αλλαγές στην έκδοση και χρήση των ηλεκτρονικών εισιτηρίων:
Τα εισιτήρια προσφοράς 9 ? και 19 ? δεν θα είναι ακυρώσιμα.
Στις ακυρώσεις θα ισχύει ο εξής κανόνας:
Από 0 μέχρι 24 ώρες πριν την αναχώρηση της αμαξοστοιχίας θα χάνετε το πλήρες αντίτιμο του τίτλου σας.
Από 24 μέχρι 48 ώρες πριν την αναχώρηση της αμαξοστοιχίας θα χάνετε το 50% του αντιτίμου του τίτλου σας.
Από 48 ώρες και νωρίτερα θα σας επιστρέφεται το πλήρες ποσό του τίτλου σας.

Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Καλησπερα σας, ψαχνω στο site του οσε αυτο που γραφεται αλλα δεν το βρισκω. Ισχυει ακομη; γιατι πηρα τηλεφωνο για να ακυρωσω το εισητηριο μου που εγινε καταλαθος και μου ειπαν πως δεν ακυρωνονται τα 9€ κ τα 19€. :roll: Παρεπιπτοντως πουλαω εισητηριο Θεσσαλονικη-Αθηνα στις 28 Νοεμβριου κ ωρα 7.04πμ. Το τρενο ειναι Intercity και κανει 9€
πληροφοριες με πμ.
Ευχαριστω!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Όλα αυτά που έγραψε η Ivana πιο πάνω ισχύουν, όπως ισχύει και το ότι τα "Τα εισιτήρια προσφοράς 9 € και 19 € δεν είναι ακυρώσιμα και δεν γίνεται γι' αυτά καμία τροποποίηση ημερομηνίας και ώρας ταξιδίου" (για να δεις τι ισχύει σε περίπτωση ακύρωσης, πηγαίνεις στην αρχική σελίδα, κάνεις κλικ εκεί που λέει πλήρης ιστοχώρος και μετά στο ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ).
 

Lois

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ναι τελικα το βρηκα, το εψαξα κ τελικα προς πωληση θα παει..
ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση bahari :)
 

cacofonix

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Υπάρχει ένα εισιτήριο τραίνου για Σάββατο 24/11 ώρα 16:16 (αμαξοστοιχία 58)
Είναι των 9€

Ευχαριστώ.
 

cacofonix

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Πωλούνται 2 εισιτήρια τραίνου:

Αθήνα - Θεσσαλονίκη: 15/12 10:18
Θεσσαλονίκη - Αθήνα: 17/12 10:04

Είναι των 19€
 

alex_a

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Πωλείται εισιτήριο τραίνου

Αθήνα-Λάρισα 17/01 10.18 είναι το εισιτήριο τον 9 ευρό.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.004
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom