Γαλλία Εισιτήρια για Πύργο του Άιφελ

Valenthia

Member
Μηνύματα
22
Likes
10
Καλησπέρα Σας ! Θέλω μια βοήθεια αν γνωρίζει κάποιος . Θέλω να κλείσω 2 εισιτήρια για τον Πύργο του Άιφελ αλλά έχει μόνο βράδυνες ώρες . Αν τα κλείσω π.χ για 21:00 μπορώ να πάω πιο νωρίς ή πρέπει να πάω την συγκεκριμένη ώρα ?

Ευχαριστώ εκ 'των προτέρων για την απάντηση .
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Καλησπέρα Σας ! Θέλω μια βοήθεια αν γνωρίζει κάποιος . Θέλω να κλείσω 2 εισιτήρια για τον Πύργο του Άιφελ αλλά έχει μόνο βράδυνες ώρες . Αν τα κλείσω π.χ για 21:00 μπορώ να πάω πιο νωρίς ή πρέπει να πάω την συγκεκριμένη ώρα ?

Ευχαριστώ εκ 'των προτέρων για την απάντηση .
Επιχειρήσαμε να πάμε ένα τέταρτο νωρίτερα και δε μας έβαλαν μέσα.Μας είπαν να περιμένουμε να πάει ακριβώς.Αν έχεις μέρες μπροστά σου,περίμενε μπορεί να ανοίξουνε εισιτήρια και για άλλες ώρες. Απλά έλεγχέ το τακτικά.
 

Valenthia

Member
Μηνύματα
22
Likes
10
Επιχειρήσαμε να πάμε ένα τέταρτο νωρίτερα και δε μας έβαλαν μέσα.Μας είπαν να περιμένουμε να πάει ακριβώς.Αν έχεις μέρες μπροστά σου,περίμενε μπορεί να ανοίξουνε εισιτήρια και για άλλες ώρες. Απλά έλεγχέ το τακτικά.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου !
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
Μπορούμε να κλείσουμε εισιτήρια για ξένα αξιοθέατα με ελληνικές κάρτες?Κι εγώ για πύργο του Άιφελ θέλω
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
kalispera paidia axizei vradi na aneveis h prwi ?? kai deuteron tha episkefte ton pirgo kiriaki 13 martiou lete na xei poli oura?? na kleisw apo to internet eisitirio??
Πιστεύω πως αξίζει να ανεβείτε την ώρα που σουρουπώνει. Δεν νομίζω να έχει τρομερή ουρά....
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλά αξίζει όλες τις ώρες να ανέβεις, αλλά για τσέκαρε πρώτα αν είναι ανοικτός. Γιατί μετά την τρομοκρατική επίθεση είχε κλείσει, άγνωστο για πόσο....
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Καλά αξίζει όλες τις ώρες να ανέβεις, αλλά για τσέκαρε πρώτα αν είναι ανοικτός. Γιατί μετά την τρομοκρατική επίθεση είχε κλείσει, άγνωστο για πόσο....
Δεν ισχύει αυτό που λες, είχε κλείσει για 3 μέρες μετά την επίθεση....Στις 06 Δεκεμβρίου ήμουν εκεί και ανέβηκα χωρίς κανένα πρόβλημα....ίσως απλά με μια μικρή καθυστέρηση από τον έλεγχο που κάνει η ασφάλεια στον κάθε επισκέπτη του Πύργου.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μια χαρά ίσχυε. Όχι πια από ότι βλέπω. Μια χαρά λοιπόν.
Δεν νομίζω ότι η εταιρεία που το εκμεταλλεύεται είπε "ας το κλείσω για 3 μέρες μόνο".

Αντιγράφω από το ίντερνετ:
"Το κλείσιμο του Πύργου του Άιφελ αποφασίσθηκε το βράδυ της Παρασκευής", όταν έγιναν γνωστές οι επιθέσεις, δήλωσε στο Γαλλικό Πρακτορείο μια εκπρόσωπος της εταιρείας εκμετάλλευσης του Πύργου του Άιφελ. Το μνημείο, το οποίο επισκέπτονται καθημερινά 15.000 έως 20.000 άνθρωποι, "δεν άνοιξε το Σάββατο και θα παραμείνει κλειστό μέχρι νεωτέρας", πρόσθεσε η εκπρόσωπος.

Mέχρι νεωτέρας. Τώρα αν αυτό το νεωτέρας ήταν 3 μέρες, πάσο.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μια χαρά ίσχυε. Όχι πια από ότι βλέπω. Μια χαρά λοιπόν.
Δεν νομίζω ότι η εταιρεία που το εκμεταλλεύεται είπε "ας το κλείσω για 3 μέρες μόνο".

Αντιγράφω από το ίντερνετ:
"Το κλείσιμο του Πύργου του Άιφελ αποφασίσθηκε το βράδυ της Παρασκευής", όταν έγιναν γνωστές οι επιθέσεις, δήλωσε στο Γαλλικό Πρακτορείο μια εκπρόσωπος της εταιρείας εκμετάλλευσης του Πύργου του Άιφελ. Το μνημείο, το οποίο επισκέπτονται καθημερινά 15.000 έως 20.000 άνθρωποι, "δεν άνοιξε το Σάββατο και θα παραμείνει κλειστό μέχρι νεωτέρας", πρόσθεσε η εκπρόσωπος.

Mέχρι νεωτέρας. Τώρα αν αυτό το νεωτέρας ήταν 3 μέρες, πάσο.
Ετσι ειναι. Εκλεισε το Σαββατο και ανοιξε Δευτερα. Ξαναεκλεισε Τριτη πρωι για να ξανανοιξει Τριτη απογευμα οριστικα.

kalispera paidia axizei vradi na aneveis h prwi ?? kai deuteron tha episkefte ton pirgo kiriaki 13 martiou lete na xei poli oura?? na kleisw apo to internet eisitirio??
Αν εχει καλο καιρο τη μερα, πατε μερα. Αν οχι πατε οποτε σας βολευει. Απλα αν δεν εχει καλο καιρο κλεινει το τριτο επιπεδο. Υπαρχει δηλαδη περιπτωση να ειναι ανοιχτο τη μερα και να χαλασει ο καιρος αργοτερα και να το κλεισουν.
 
Last edited by a moderator:

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Μια χαρά ίσχυε. Όχι πια από ότι βλέπω. Μια χαρά λοιπόν.
Δεν νομίζω ότι η εταιρεία που το εκμεταλλεύεται είπε "ας το κλείσω για 3 μέρες μόνο".

Αντιγράφω από το ίντερνετ:
"Το κλείσιμο του Πύργου του Άιφελ αποφασίσθηκε το βράδυ της Παρασκευής", όταν έγιναν γνωστές οι επιθέσεις, δήλωσε στο Γαλλικό Πρακτορείο μια εκπρόσωπος της εταιρείας εκμετάλλευσης του Πύργου του Άιφελ. Το μνημείο, το οποίο επισκέπτονται καθημερινά 15.000 έως 20.000 άνθρωποι, "δεν άνοιξε το Σάββατο και θα παραμείνει κλειστό μέχρι νεωτέρας", πρόσθεσε η εκπρόσωπος.

Mέχρι νεωτέρας. Τώρα αν αυτό το νεωτέρας ήταν 3 μέρες, πάσο.
Το δεν ισχύει πήγαινε στο ότι μπορεί να είναι ακόμα κλειστό όπως ανέφερες παραπάνω....και αν σκεφτείς 3 μέρες ήταν, άσχετα αν αυτό φυσικά δεν είχε αναφερθεί στην ανακοίνωση.....πίστεψε με λόγω του ότι θα ταξίδευα αρκετά σύντομα μετά την επίθεση με είχε κάνει να παρακολουθώ τα πάντα που αφορούσαν το Παρίσι....χαχαχαχαχαχα......τεσπα......
 

hliad1990

Member
Μηνύματα
52
Likes
3
Σας ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες που μου δωσατε ελπιζω οταν παω να ναι ανοιχτος και να θαυμασω την θεα καλη συνεχεια!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom