Τσεχική Δημοκρατία Εκδρομες απο Πραγα

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.653
Likes
12.499
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
καλησπέρα και χρόνια πολλά thanasisu, σ΄ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, μπείκα στο site Student Agency αλλά τον προορισμό Cesky Krumlov δε τον βρίσκω ή δεν ξέρω να τον βρω ( γιατί τα γράφει στα τσέχικα).
θα μπρούσε ςνα με βοηθήσεις ?
ευχαριστώ πολύ.:icon_redface:
Πάνω αριστερά στη σελίδα τους εχει επιλογή αλλαγής γλώσσας - πατάς πάνω στο CZ. Και στους προορισμούς από Πράγα βγάζει το Cesky Krumlov.
 

ποπινο

Member
Μηνύματα
205
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΠΟΛΗ -ΑΜΑΛΦΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
καλησπέρα katkats, είμαι στη σελίδα στου stydent agency όμως πάλι ενώ βάζω αναχώρηση απο πράγα δεν βρίσκω το Cesky Krumlov ως προορισμό.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
καλησπέρα katkats, είμαι στη σελίδα στου stydent agency όμως πάλι ενώ βάζω αναχώρηση απο πράγα δεν βρίσκω το Cesky Krumlov ως προορισμό.
Μα δεν γίνεται να μην το βλέπεις!! Στα δεξιά που γράφει τις πόλεις έχει 3 κίτρινες μικρές γραμμές, πάτα εκεί και θα στο βγάλει.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.653
Likes
12.499
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα
Πατάς πάνω στις οριζόντιες γραμμές
1.jpeg
και μετακινείσαι στην λίστα που θα βγάλει προς τα κάτω
2.jpeg

edit: με προλάβανε τα αγόρια, αλλά εγώ έκανα καλλιτεχνίες :haha:
 

ποπινο

Member
Μηνύματα
205
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΠΟΛΗ -ΑΜΑΛΦΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
Λοιπόν δεν στο σωστό site παιδιά και σας κούρασα άδικα.
πάω τώρα να υπολογίσω το κόστος για τα 5 άτομα.
τι να πω μόνο ένα μεγάλο ευχαριστώ και δράττομαι της ευκαιρίας να πω ότι είμαι πολύ χαρούμενη που τα τελευταία 2 χρόνια είμαι μέλος αυτής της σούπερ παρέας που χωρίς κανένα κέρδος μπορεί και δίνει πληροφορίες και απλόχερη βοήθεια σε όποιον τη χρειάζεται.
και πάλι χίλια ευχαριστώ.
Παρεπιπτόντως , μήπως γνωρίζεται κάποιον ξεναγό για να μας κάνει μία βασική ξενάγηση ?
 

ποπινο

Member
Μηνύματα
205
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΠΟΛΗ -ΑΜΑΛΦΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
Καλησπερα φίλοι μου, μηπως καποιος απο σας γνωρίζει καποια ξεναγό για την Πράγα ή για το Cesky croumlov ?Γιατι θα ειμαι εκει 12- 16/01 και θα ηθελα να ειχαμε μια ξεναγση.
 

koutsouni

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Χαίρεται παιδιά! Θα επισκεφτούμε την Πράγα δυο ζευγάρια τον μήνα Νοέμβριο .θα κάτσουμε 6 μερες.οπως βλέπω ειναι αρκετές.μηπως μπορω την μια μερα να κανουμε ενα road trip ?εχετε κατι να προτείνεται;
 

ElinakiK

Member
Μηνύματα
165
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βένετο
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Χαίρεται παιδιά! Θα επισκεφτούμε την Πράγα δυο ζευγάρια τον μήνα Νοέμβριο .θα κάτσουμε 6 μερες.οπως βλέπω ειναι αρκετές.μηπως μπορω την μια μερα να κανουμε ενα road trip ?εχετε κατι να προτείνεται;
Αν δεν εχετε πάει karlovy vary
 

Despinadmk

Member
Μηνύματα
289
Likes
1.123
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα... <3
Έχω πρόταση, πρόταση, πρόταση!!!!! Μόλις επιστρέψαμε απο το ταξίδι μας στην Πράγα. Προτείνω ανεπιφύλακτα δύο μέρες (τουλάχιστον) στην Βοημική Ελβετία. Tour σε χωριά σε όσους ψάχνουν τον κάπως εναλλακτικό τουρισμό και θέλουν να ηρεμήσουν απο το πλήθος κόσμου που κουτούλησαν στην Γέφυρα του Καρόλου. Μην το προτιμήσετε αν δεν σας αρεσουν τα ερημικά σχεδόν χωριά που οι ντόπιοι κλείνονται στα σπίτια τους απο τις 21:00, αν δεν θέλετε να πίνετε μπύρες σε μαγαζί που έχει μονο 10 πελάτες ή αν δεν έχετε σκοπό να πάτε για πεζοπορία στο εθνικό πάρκο... :icon_biggrin:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.268
Μηνύματα
885.767
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom