Εκείνη κι Εκείνος Ταξιδεύουν...

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.572
Likes
8.270
Last edited by a moderator:

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Εγω φταιω που οι τριχες στα ποδια μου μεγαλωνουν γρηγορα; Αλλα ακομα και μην ειναι 7εκ, μετα απο μια εβδομαδα θα χαιδευει τα ποδια μου και θα νομιζει απο χαιδευει τον Σιγαλα
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγω φταιω που οι τριχες στα ποδια μου μεγαλωνουν γρηγορα; Αλλα ακομα και μην ειναι 7εκ, μετα απο μια εβδομαδα θα χαιδευει τα ποδια μου και θα νομιζει απο χαιδευει τον Σιγαλα
:haha::haha::haha:...άμα είναι έτσι...σωστήηη ;) τι είναι άλλωστε ένα βαζάκι κερί, μια σταλιά...:lol:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Συμφωνω με τη Λυδα! Αμ μας θελουν κουκλες, πλυμμενες, λουσμενες, αποτριχωμενες, μοσχομυριστες, καλοχτενισμενες και κομψες για καθε περισταση, αμ θα πρεπει και ολα τα απαραιτητα συνεργα να χωρεσουν σε μια μεσαιου μεγεθους τσαντα χειρος! Ειναι δυνατον κατι τετοιο, εφοσον η συρικνωση αντικειμενων ακομη δεν εχει εφευρεθει; Αντε μη συγχιστω και παρω στο Βερολινο μαζι μου και το χρωμοσαμπουαν μου καθως και το σιδερο για τα μαλλια! (Και αν εχει ξεχασει το δικο του σαμπουαν, να δω τι χρωμα θα βγει το κεφαλι του!).
Για να μη θυμηθω κιολας και την γεματη απογνωση κραυγη απελπισιας εντος του αεροπλανου κατα τη διαρκεια της απογειωσης: "Τον φορτιστη (της μηχανης, του κινητου, του λαπτοπ κλπ) τον πηρες;"
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
(Και αν εχει ξεχασει το δικο του σαμπουαν, να δω τι χρωμα θα βγει το κεφαλι του!).
:haha::haha::haha:...είσαι θεάαα...:haha:

(ωραίο θεατρικό θα γινόταν, μήπως να το σκεφτείτε οι φιλενάδες ?;))
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Αντε μη συγχιστω και παρω στο Βερολινο μαζι μου και το χρωμοσαμπουαν μου καθως και το σιδερο για τα μαλλια! (Και αν εχει ξεχασει το δικο του σαμπουαν, να δω τι χρωμα θα βγει το κεφαλι του!).
"

χαχαχχα!γιατι τι εχει το σιδερο για το μαλλι και δεν θα το παρουμε???
εγω το θεωρω βασικο πραγμα για την βαλιτσα!!!και στην τελικη ποσο χωρο πιανει????
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.978
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η δικη μας βαλιτσα ειναι ετοιμη για αναχωρηση σε λιγες ωρες. Ναι , ειναι μια βαλιτσα και ενα σακιδιο πλατης για 15νθημερο ταξιδι για δυο ατομα και εχει και λιγο χωρο. Μια που το λετε θα βαλω μεσα το χρωμοσαμπουαν και φυσικα το σιδερο μαλλιων! Διοτι πως θα κανω σνορκελ με ασιδερωτα μαλλια?:haha:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.772
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Η δικη μας βαλιτσα ειναι ετοιμη για αναχωρηση σε λιγες ωρες. Ναι , ειναι μια βαλιτσα και ενα σακιδιο πλατης για 15νθημερο ταξιδι για δυο ατομα και εχει και λιγο χωρο. Μια που το λετε θα βαλω μεσα το χρωμοσαμπουαν και φυσικα το σιδερο μαλλιων! Διοτι πως θα κανω σνορκελ με ασιδερωτα μαλλια?:haha:
Βγάλε γρήγορα το σίδερο για να χωρέσουν μάσκα και βατραχοπέδιλα!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
1.959
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Ρε κορίτσια μήπως έχετε μπερδευτεί και αντι για ταξίδι κάνετε μετακόμιση??:cool:
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Σήμερα είδα το θέμα και
μπράβο Ρόζα! έλειπε λίγη διασκέδαση από το φόρουμ.:clap:

Εννοείται ότι θα κουβαλήσουμε όλα τα απαραίτητα για να είμαστε "καθώς πρέπει"!!!!
Βέβαια, εγώ εφαρμόζω την τακτική των έξυπνων συνδιασμών και όχι τα απόλυτα συνολάκια. Αυτό φυσικά, μετά από πολλα πακεταρίσματα και άσκοπα κουβαλήματα.

Για να μη θυμηθω κιολας και την γεματη απογνωση κραυγη απελπισιας εντος του αεροπλανου κατα τη διαρκεια της απογειωσης: "Τον φορτιστη (της μηχανης, του κινητου, του λαπτοπ κλπ) τον πηρες;"
:haha::haha::haha: αυτό κάτι μου θυμίζει!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.205
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom