Ινδία Εμπόλεμο Κασμίρ σε συνέχειες

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Join me!!και εγώ πεσμένος είμαι από τις guest εμφανίσεις της στην ιστορία σου..."η Βούλα στην Χώρα του Ποτέ...χωρίς κονσέρβα":haha::haha:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Join me!!και εγώ πεσμένος είμαι από τις guest εμφανίσεις της στην ιστορία σου..."η Βούλα στην Χώρα του Ποτέ...χωρίς κονσέρβα":haha::haha:
(Το ευχαριστώ κατά λάθος), ελπίζω η Βούλα να μην διαβάσει ποτέ πόσα της έχω σούρει.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Πες και τα υπόλοιπα Ιωάννα . Οτι η ιστορία σου θα γίνει φιλμ ( στο Μπολυγουντ βεβαίως) με τον διεθνή τίτλο " No problem...Κονσερ-Βούλα"

ΥΓ , Σιγά μην διαβάσει τα γραπτά σου η Β. Προσπαθεί να σε ξεχάσει , στα χιονοδρομικά και τα 7άστερα του Ντουμπάι.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
Τι όμορφο ταξίδι!!! και τόσο ωραία ειπωμένο!!!
Πάντα καλοτάξιδη στις γειτονιές του κόσμου.

Μιά Β.πάντα χρειάζεται.Κάνει.....την διαφορά :haha:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Πες και τα υπόλοιπα Ιωάννα . Οτι η ιστορία σου θα γίνει φιλμ ( στο Μπολυγουντ βεβαίως) με τον διεθνή τίτλο " No problem...Κονσερ-Βούλα"

ΥΓ , Σιγά μην διαβάσει τα γραπτά σου η Β. Προσπαθεί να σε ξεχάσει , στα χιονοδρομικά και τα 7άστερα του Ντουμπάι.

Εσύ δεν ξέρεις το άλλο όμως:έγκυρες πληροφορίες αναφέρουν μυθικό συμβόλαιο της india mega star-Βούλας με ανερχόμενο μετα-Warhol pop art καλλιτέχνη για το φιλόδοξο σχέδιο "Βούλα ανοίγει Cambell's":haha:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Εσύ δεν ξέρεις το άλλο όμως:έγκυρες πληροφορίες αναφέρουν μυθικό συμβόλαιο της india mega star-Βούλας με ανερχόμενο μετα-Warhol pop art καλλιτέχνη για το φιλόδοξο σχέδιο "Βούλα ανοίγει Cambell's":haha:
Οργιώδης η φαντασία σου.
Εγώ πάλι ανατριχιάζω όταν σκεφτομαι στη θέση της κονσερ-Βούλας κάποιες συμφορουμίτισσες (φίλες του Δουμά)
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Οργιώδης η φαντασία σου.
Εγώ πάλι ανατριχιάζω όταν σκεφτομαι στη θέση της κονσερ-Βούλας κάποιες συμφορουμίτισσες (φίλες του Δουμά)
Καλά,η δική μου οργιάζει αλλά εσύ έγραψες με το "Κονσερ-Βούλα".:clap::clap:
Στα υπόλοιπα σε έχασα,μάλλον γιατί δεν ξέρω πρόσωπα:roll:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Μοναδική περιπέτεια, υπέροχη ιστορία, ανατριχιαστικό τέλος. Από τα καλύτερα που έχω διαβάσει στο φόρουμ... σε ευχαριστώ που τα μοιράστηκες μαζί μας
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Σ' ευχαριστούμε για το όμορφο ταξίδι που μας πήγες!Η ιστορία σου ήταν τόσο ζωντανή, παρά το οτι έχουν περάσει πολλά χρόνια!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.784
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..απο την αρχη ως το τελος μια ιστορια ζωντανη μοναδικη..νασε καλα..
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ξέχασα να σας δείξω την δημιουργία της Μαντάλα στο μοναστήρι
mantala.jpg
 
  • Like
Reactions: Pel

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom