Εναλλακτικές Ιαπωνικές θεραπείες

Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ξαφνικά αγχώθηκα, και άντε πάμε με τον καλό στην Ιαπωνία, ξέρουμε που θα πάμε, πότε θα πάμε, τι θα φάμε, τι μουσική θα ακούσουμε, τι βιβλία θα διαβάσουμε κτλ. Και όμως αγαπητοί μου, ως τώρα έχουμε παραλείψει ένα ευεργετικό χαρακτηριστικό αυτής της χώρας.

Είμαι σίγουρη ότι όταν πάτε στην Ταϊλάνδη το πρόγραμμα σας θα περιλαμβάνει μασάζ, στην Πόλη θα επισκεφτείτε χαλαρά ένα χαμάμ τουλάχιστον μια φορά, στην Ιαπωνία δεν μπορείτε να αγνοήσετε τις καταπληκτικές θεραπευτικές τους μεθόδους. Το shiatsu και το reiki γεννήθηκαν στην Ιαπωνία. Τέχνες βασισμένες στην ευγενική προσέγγιση του σώματος για θεραπεία και ευεξία.

Ξανατσεκάρετε το ταξιδιωτικό πρόγραμμα σας, κάντε χώρο στα απογεύματα σας για μια συνεδρία, και μετά ανάλαφροι και ξεκούραστοι τελειώνετε την ημέρα σας με ένα σακε. Θα επανέλθω με λεπτομέρειες
 
Last edited by a moderator:

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ναι ναι λεπτομέρειες please! Ισαακ υπάρχει; (μπα -μάλλον οχι ε; Τι κρίμα!).
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Τι ωραία :clap: Στρώθηκα Ιωάννα...αααχ...απόλαυση...:icecream:
...και στικάκια θέλουμε....;)
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Άντε για "μολόγα" τα όλα... κι έχω κάτι πόνους στην πλάτη... Αχ, αχ, ήρθαν τα γεράματα... :bleh::haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
μάλλον μόνες μας στρωθήκαμε...δεν τη βλέπω πουθενά..:haha:
:haha::haha:...ε...ας ανάψουμε τα στικάκια στο μεταξύ, να φτιάξουμε κι ένα τσαγάκι...πού θα πάει...θα έρθει...τώρα αν αργήσει και πολύ...θα κάνουμε ωραίο ύπνο :bleh:
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Η κουρλαμάδα θεραπεύεται?:haha:
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
:haha::haha:...ε...ας ανάψουμε τα στικάκια στο μεταξύ, να φτιάξουμε κι ένα τσαγάκι...πού θα πάει...θα έρθει...τώρα αν αργήσει και πολύ...θα κάνουμε ωραίο ύπνο :bleh:

εγώ άναψα κεράκια,λες γι αυτό να μην εμφανίζεται???
μου μεινε η χαρά των εναλλακτικών!!:bleh: κρίμα!!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Κορίτσια μια χαρά τα καταφέρνετε και από μόνες σας, πάντα πίστευα ότι το χιούμορ και η καλή διάθεση είναι οι καλύτερες εναλλακτικές θεραπείες.

Ανελ σβήσε καμάρι μου τα κεριά πριν πας για ύπνο, δεν θέλω να λαμπαδιάσει καμιά κουρτίνα είναι κακό φενγκ σούι.

Πανδώρα παραδέξου το τα στικάκια τα άναψες για να μαστουρώσεις τον καλό σου και να του αποσπάσεις την άδεια του (και το πορτοφόλι του) για την Ιαπωνία.

Έρση μου για σένα θα βρεθεί και Ισαάκ, καράβι μου είναι κομμάτι δύσκολο να βρω.

Μπαχάρι στρώσου η σειρά σου για body work, που ακριβώς είναι εκείνοι οι πόνοι;

Και Ντίνα για όνομα, ακόμα και οι εναλλακτικές θεραπείες έχουν όρια.

Σας θέλω έτοιμες αύριο, αρχίζουμε μάθημα.
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.279
Μηνύματα
886.352
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
nicktherigk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom