Ισπανία Ενα βραδυ στη Μαδριτη

ELENH1974

Member
Μηνύματα
34
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
punta cana
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
Καλησπερα.Εχω επιστρεφοντας απο Μεξικο ενα βραδυ στη Μαδριτη.Τι πιστευευε οτι πρεπει οπωσδηποτε να κανω και τι να δω.Χρειαζομαι τη βοηθεια σας.
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Ένα βράδυ σε καμία πόλη του κόσμου δεν μπορείς να δεις αξιοθέατα και πολύ περισσότερο μουσεία. :cool:
Εγώ θα έκανα μια βόλτα στο κέντρο ξεκινώντας από την plaza mayor...
Για να φας σου συστήνω το viva Madrid κοντά στη Plaza San Antonio (Calle de Manuel Fernandez y Gonzalez 7).

Καλά να περάσεις το βράδυ σου στην όμορφη Μαδρίτη...
 
Last edited by a moderator:

ELENH1974

Member
Μηνύματα
34
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
punta cana
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
Ένα βράδυ σε καμία πόλη του κόσμου δεν μπορείς να δεις αξιοθέατα και πολύ περισσότερο μουσεία. :cool:
Εγώ θα έκανα μια βόλτα στο κέντρο ξεκινώντας από την plaza mayor...
Για να φας σου συστήνω το viva Madrid κοντά στη Plaza San Antonio (Calle de Manuel Fernandez y Gonzalez 7).


Καλά να περάσεις το βράδυ σου στην όμορφη Μαδριτη
Εννοειται οχι στα αξιοθεατα.Ενα ιδιαιτερο φαγητο ενα καλο flamengo κατι τετοιο εννοω
 
Last edited by a moderator:

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αν και έχω πάει στη Ρώμη, δεν το ήξερα...
Πάντως αν έχει κάποιος ένα βράδυ σε μια πόλη είναι λίγο δύσκολο να επιλέξει να πάει σε Μουσείο.
λεμε τι μπορει να κανει καποιος. το τι θα κανει τελικα, δικη του υποθεση. προσωπικα ενα βραδυ στο Πραντο δε θα με χαλαγε. ας πει λοιπον καποιος που ξερει αν κ ποια μουσεια ειναι ανοικτα. μια και σιγουρα η Ρωμη δεν ειναι η μονη πολη στον κοσμο με ανοικτα μουσεια το βραδυ...
 

sofia22

Member
Μηνύματα
10
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο
Άν θυμάμαι καλά το μουσείο μοντέρνας τέχνης της Βασίλισσας Σοφίας πρέπει να κλείνει 21:00 (να δεις την γκουέρνικα ισα που προλαβαίνεις) εκτός και αν μιλάμε για Κυριακή που κλείνει νωρίς. Εγώ θα σου πρότεινα να βολτάρεις στην plaza mayor, να πιείς μια θερβέθα ;) και να φας τάπας...
 

ELENH1974

Member
Μηνύματα
34
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
punta cana
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
Άν θυμάμαι καλά το μουσείο μοντέρνας τέχνης της Βασίλισσας Σοφίας πρέπει να κλείνει 21:00 (να δεις την γκουέρνικα ισα που προλαβαίνεις) εκτός και αν μιλάμε για Κυριακή που κλείνει νωρίς. Εγώ θα σου πρότεινα να βολτάρεις στην plaza mayor, να πιείς μια θερβέθα ;) και να φας τάπας...
Τι ειναι η θερβεθα δεν εχω ιδεα.Να κινηθω σε ταβερνεσ εκει κοντα η εχετε κατι αλλο για προταση,Τοσο ωραια ειναι αυτη ηπλατεια το βραδυ? Προλαβαινω για φλαμενγκο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.475
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom