Ελβετία Ενοικίαση αυτοκινητου στην ελβετία

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
έχω βρει κάποια sites για ενοικίαση αυτοκινητου, το πιο φτηνό που έχω βρει είναι αυτό

http://www.traveljigsaw.gr/Home.do?...eCode=google&gclid=CJ7w74imjJcCFUsa3godsiqqDA

έχει νοικιάσει κάποιος από αυτό το site? είναι έγκυρο, θέλουν όλα πιστωτική και δεν ξέρω αν μπορώ να τα εμπιστευθώ...

ευχαριστώ
 

iliaslim

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΘΕ ΤΑΞΙΔΙ
μπορεις να δεις και το www.avis.gr ειναι το μονο που δεν θελει πιστωτικη και ακυρωνεις οποτε θελεις.και φυσικα απο τα πιο αξιοπιστα.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
έχω βρει κάποια sites για ενοικίαση αυτοκινητου, το πιο φτηνό που έχω βρει είναι αυτό

ΝοικιάσΡις αυτοκινΞ?των ΞΌΞ΅ τιμές Ξ΅ΞΊΟ€Ο„ΟŽΟƒΞ΅Ο‰Ο‚ Ξ±Ο€ΟŒ την Traveljigsaw

έχει νοικιάσει κάποιος από αυτό το site? είναι έγκυρο, θέλουν όλα πιστωτική και δεν ξέρω αν μπορώ να τα εμπιστευθώ...

ευχαριστώ
απο το συγκεκριμμενο, οχι...όλα πραγματι θέλουν πιστωτική καρτα.νοικιασα τον αυγουστο απο sixt στο μοναχο.το ειχα κλεισει απο εδω και ειχα δοσει τα στοιχεια της καρτας μου.δεν εγινε καμμια χρεωση σε αυτην.την κρατουν σαν εγγυηση ενος ποσου που για μενα ηταν 950 ευρω σε περιπτωση που συμβει κατι.οταν ηρθε η μερα της αναχώρησης περασα απο την sixt του αεροδρομίου της αθήνας, πληρωσα και πηρα ενα Vaoucher που το εδωσα στην sixt του μοναχου.παρελαβα το αυτοκίνητο και όταν το παρεδωσα στο αεροδρόμιο του μοναχου,αφου ελεγχθηκε και ήταν εντάξει,μου αποδεσμευσαν το ποσόν των 950 ευρώ.καλυτερα ειναι να πας σε γνωστές εταιρείες.
 

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Ούτε εγώ θα εμπιστευόμουνα το συγκεκριμένο site, νομίζω οτι θα ήταν καλύτερο να εμπιστευτείς κάποια γνωστή εταιρεία όπως σου προτείνουν και οι υπόλοιποι sixt, avis, budget κλπ.
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
και εγώ σκέφτομαι να μην το εμπιστευτώ, έχω στείλει εδώ και 3 μέρες ένα email αλλα απντήσει δεν έχω πάρει....
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio

panosku78

Member
Μηνύματα
19
Likes
7
Εγω εκανα ενοικιαση αυτοκινητου τον περασμενο μηνα για το Μιλανο και εκλεισα απο το RENT A CAR | Ενοικιασεις αυτοκινητων σε Ελλαδα και Ευρωπ&#95 απο οτι μου ειπαν συνεργαζονται με ολες τις εταιρειες Avis, Hertz, Sixt κ.α και εχουν καλες τιμες

Επισης καλο σιτε ειναι και το CHEAP CAR HIRE in the UK, Europe, USA and more - Holiday Autos Rentals
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Θα συμφωνήσω για το να εμπιστευτείς μεγάλη εταιρία για μένα αυτή από Α με 4 γράμματα δεν είναι σοβαρή (απορώ γιατί την θεωρούν στην Ελλάδα κάποιοι).
Τελοσπάντων, με Hertz και Europcar έχω μείνει ευχαριστημένος αλλά και με την πιο φθηνή Sixt εξίσου.
Την πιστωτική τη χρειάζονται για εγγύηση. Κατά την κράτηση συνήθως δε σε χρεώνουν. Σου δεσμεύουν ένα ποσό όταν πάρεις το κλειδί στο χέρι, οπότε (συνήθως λέω πάλι) οι ακυρώσεις είναι εύκολες.
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Θα συμφωνήσω για το να εμπιστευτείς μεγάλη εταιρία για μένα αυτή από Α με 4 γράμματα δεν είναι σοβαρή (απορώ γιατί την θεωρούν στην Ελλάδα κάποιοι).
αν εννοείς την A...s γιατί λες ότι δεν είναι σοβαρή?? εγώ δύο φορές τη χρησιμοποίησα σε Ιταλία και Γαλλία και δεν είχα κανένα πρόβλημα-παράπονο..
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
έχει κάνει κανεις κράτηση αυτοκινητου με electron visa?
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Λοιπόν 27/7 με 3/8 πάμε Βασιλεία και Europa park στο Rust.
Θέλω να ενοικιάσω αυτοκίνητο από το αεροδρόμιο της Βασιλείας για όλες τις ημέρες μιας και εκτός από το πάρκο θα γυρίσουμε όσο μπορούμε και την υπόλοιπη περιοχή.
Έχω ψάξει από διάφορα sites και από την Hertz που έχει πρωτείνει ο toumpiotis αλλά επειδή πρώτη φορά ενοικιάζω είμαι μπερδεμένος.
Λεπτομέρειες όπως αν πρέπει να κλείσω από τώρα μέσω internet ή όταν φτάσω εκεί,άλλες τιμές βγάζει αν βάλω Mulhouse airport και άλλες αν βάλω Basel airport(που είναι το ίδιο αεροδρόμιο),από λοιπές επιλογές ασφάλειας τι να προσθέσω ?
Στις 3/8 θα πρέπει να το παραδώσω πολύ πρωί γύρω στις 4-4:30 γιατί η πτήση είναι στις 06:20 θα υπάρχει τρόπος να γίνει τόσο πρωί ??
Την τελευταία νύχτα θα μείνουμε στο Mulhouse 24 χιλ. από το αεροδρόμιο μήπως να το παρέδιδα την προηγούμενη και το πρωί να πάμε με άλλο μέσο? ποιό??
Ας βοηθήσει κάποιος που ξέρει το αεροδρόμιο και την περιοχή.
Το πρόγραμμα που έχω κάνει είναι 2 νύχτες Φράιμπουργκ,3 Rust και 2 Mulhouse
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
δεν εχω ιδεα απο την περιοχη αλλα θα σου ελεγα να δεις και την avis.gr..κανεις κρατηση χωρις καμμια προκαταβολη..χωρις πιστωτική...πληρωνεις εκει..εχω κλεισει εδω και καιρο για β. ιταλια...
μπορεις να κανεις και τηλεφωνικη κρατηση στο 210 6879600.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.841
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom