Γενικά Εντυπώσεις από αεροπορικές εταιρείες

EL Hoplite

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Για την Γκόλφ Αίρ τι γνώμη έχεται?Ρωτάω σχετικά επειδή οι τιμές πτήσεων για Ταυλάνδη είναι αρκετά πιό οικονομικές.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Κατα τη γνωμη μου (ταξιδεψα στην Ινδια) μια μετρια εταιρια ,τιποτα περισοτερο
τιποτα λιγοτερο .
 

soula5905

Member
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
παιδια για thai airways τι γνωμη έχετε? εχει ταξιδεψει κανείς?
 
Last edited by a moderator:

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
thaiairways, απο τις καλιτερες εταιρειες που θυμαμαι να εχω ταξιδεψει πηγαινωντας για Μπαλι.

προβλημα ασφαλειας με GULF AIR; δεν ενοιωσα κατι τετοιο.Συνηθως στην επιστροφη
απο Ασια σου δινουν δωρεαν μια νυχτα στο Μπαχρειν (με μεταφορες και φαγητο) οποτε μπορεσα και πηρα μια γευση απο Αραβια χωρις να ξοδεψω καθολου.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Παιδιά για να το ξεκαθαρίσουμε μια και καλή και οριστικά...
ΟΛΕΣ οι αεροπορικές εταιρίες που δεν είναι στην μαύρη λίστα της Ευρωπαϊκής επιτροπής είναι ασφαλέστατες...
Εκείνο που ίσως πρέπει να ρωτήσετε είναι αν είναι άνετα τα αεροπλάνα που χρησιμοποιούν, ποιά είναι η ποιότητα του in flight service, αν έχουν προσωπικές οθόνες κ.λ.π αλλά σε καμμία περίπτωση αν είναι ασφαλείς. Η ασφάλεια επαναλαμβάνω σε ΟΛΕΣ τις αεροπορικές εταιρίες θεωρείται δεδομένη...
 

EL Hoplite

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Ευχαριστώ Kiki & Traveler.
Kiki μια και μιλάμε για μέτρια εταιρία...απο αυτό έχει ? Εννοώ προσωπικές ΤV,το φαγητό τρώγεται κτλ.
Τι δεν σε ...κάλυψε και την θεωρείς μέτρια ?
 

soula5905

Member
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
κικη η thaiairways εχει ανετους χωρους? οθονες? service?
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
παιδια για thaiairways τι γνωμη έχετε? εχει ταξιδεψει κανείς?
πολλές φορές ....σχεδόν μόνο με αυτή στην ασία .δεν παίζεται!!!!!!!!!
την θεωρώ την πιό super εταιρεία ....:p
 
Last edited by a moderator:

EL Hoplite

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Φίλοι,
φαίνεται απο νεότερες έρευνες που έκανα στην Kayak.com ότι μάλλον θα πετάξω για Μπανγκόκ με Jordan Air lines - Ιορδανία.
Γνωρίζει κάποιος σχετικά με αυτήν την εταιρία,εννοώ ποιότητα παροχών κτλ. και πως
χαρακτηρίζεται...μέτρια,καλή...ή...κακή,επικύνδυνη.....μακρυά απο εκεί ?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τα μηνύματα που αφορούν απόψεις/ερωτήσεις γενικά για αεροπορικές εταιρείες μπήκαν σε ξεχωριστό θέμα.
 
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ουγγαρία λίμνη μπάλατον
είναι γενικά μια φτηνή εταιρεία

Για την Γκόλφ Αίρ τι γνώμη έχεται?Ρωτάω σχετικά επειδή οι τιμές πτήσεων για Ταυλάνδη είναι αρκετά πιό οικονομικές.
η γκαλφ αιρ(οχι γκολφ) είναι γενικά φτηνή αεροπορική με αυτήν πετάω εγώ συνήθως τα τελευταία χρόνια, με το φαγητό είμαι ευχαριστημένη, και μου προσφέρει και διανυκτέρευση σε ξενοδοχείο όταν λόγω ανταπόκρισης ή πτήση μου για αθήνα ήταν ύστερα από 12 ώρες το πρωί. τα αεροπλάνα που κάνουν το πρώτο κομμάτι της διαδρομής έως μπαχρειν (μερικές πτήσεις σταματούν και ομάν είτε για να βάλουν κόσμο και να φύγουν είτε για να αλλάξεις αεροπλάνο, αν και τις τελευταίες φορές ποτέ δεν έτυχε να σταματήσουμε ομάν) δεν έχουν ανέσεις όπως πχ να δεις κάποια ταινία, συνήθως στο δεύτερο αεροπλάνο που αλλάζεις υπάρχουν κάποιες περισσότερες ανέσεις. γενικά έχουν φαρδιά καθίσματα, οι αεροσυνοδοί ήταν εξυπηρετικοί και δεν υπήρχε καθυστέρηση στις πτήσεις. εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα για να μην την προτείνω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.348
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom