Ενυδρεια προορισμός must!

ANEL

Member
"ένας χαμαιλέοντας στη Βαρκελώνη"!φυσικά ο λόγος για το καταπληκτικό ενυδρείο της Βαρκελώνης που έχει απ' όλα μικρά και μεγάλα της θάλασσας όντα!και καρχαρίες!!! aimg23.imageshack.us_img23_8782_holidays09058.th.jpg
κατά την γνώμη μου ,όσοι ετοιμάζεστε για εκεί αφιερώστε τον χρόνο και το χρήμα που απαιτείται!θα σας ανταμείψει!!
 

KLEOPATRA

Member
Εχω παει στον Θαλασσοκοσμο της Κρητης.Πολυ ωραιο ενυδρειο με μεγαλη ποικιλια ψαριων.
 
Το ενυδρείο του Λονδίνου ήταν πράγματι εντυπωσιακό. Δεν έχω μέτρο σύγκρησης όμως γιατί νομίζω ότι τα ενυδρεία είναι κάτι σαν ζωολογικοί κήποι και συνήθως δεν τα επισκέπτομαι.
 
Το ενυδρειο στο Βερολινο μετριο.Στο Μονακο επισης μετριο.Καλο της Βαρκελωνης αλλα της Λισαβωνας το καλυτερο όλων!!Θεωρειται δε το καλυτερο της Ευρωπης αν και απ'οτι εχω διαβαζει προσφατα η Βαλενθια παιρνει τα σκήπτρα!
 

eva kas

Member
στην αυστρια ειχαν κατι τεραστια ενυδρια οταν ειχα παει,ηταν μεσα στο ζωολογικο κηπο τους.πολλα ειδη ψαριων,κοχυλιων και αλλων οργανισμων!στο ηρακλειο στο θαλασσοκοσμο επεισης ειναι πολυ καλη δουλεια αλλα λιγο μικρο θα ελεγα.αλλα εχει παρα πολλα ειδη απο τον θαλασσιο κοσμο!αλλα αυτοι οι καρχαριες του ειναι αλλο πραμα...εχουν εξιλεωθει με τους ανθρωπους και μπορεις να τους πετυχεις να σε κοιτανε καταματα για πολυ ωρα!
 

Venia

Member
Έπεσα τυχαία πάνω στο θέμα κι έτσι θα πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι έχω πάει σε 3 ενυδρεία μέχρι στιγμής. Το πρώτο που επισκέφτηκα ήταν αυτό της Βαρκελώνης κι έτσι μετά από αυτό το εντυπωσιακότατο ενυδρείο, τα άλλα 2 (Σεντόζα και Ηράκλειο Κρήτης) μου φάνηκαν φτωχά..
 

pmaria

Member
εχω παει σε αυτο της λισαβωνας και της βαρκελωνης.
στο πρωτο επαθα πλακα (ηταν και το πρωτο μου)
το δευτερο πολυ καλο αλλά ψηφιζω φανατικα λισαβωνας
τουλαχιστον μεχρι τωρα.
 

anny

Member
εχω παει σε αυτο της λισαβωνας και της βαρκελωνης.
στο πρωτο επαθα πλακα (ηταν και το πρωτο μου)
το δευτερο πολυ καλο αλλά ψηφιζω φανατικα λισαβωνας
τουλαχιστον μεχρι τωρα.
Ήρθε λοιπόν η ώρα να κανονίσεις το επόμενο ταξίδι σου στη Βαλένθια. ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.520
Μέλη
38.942
Νεότερο μέλος
evrhdhkh

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top