Εξωτικος προορισμος!!

Takis-Gwgw

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ψαχνομαστε...
Κατι αντiστοιχο με το Sun Island ψαχνουμε και φετος.Απο οτι εχω κοιταξει το Centara ειναι οτι πιο κοντινο.Απομονωμενο,καταπρασινο και ελπιζω με λιγους επισκεπτες.Μας αρκει μονο το μπανιο και η ηλιοθεραπεια!
VarioAthens,προσπαθω να σου στειλω Π.Μ. για λεπτομερειες σχετικα με το Centara αλλα το συστημα δεν με αφηνει.
Αν μπορεις να μου γραψεις εσυ,θα το εκτιμουσα!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Κατι αντiστοιχο με το Sun Island ψαχνουμε και φετος.Απο οτι εχω κοιταξει το Centara ειναι οτι πιο κοντινο.Απομονωμενο,καταπρασινο και ελπιζω με λιγους επισκεπτες.Μας αρκει μονο το μπανιο και η ηλιοθεραπεια!
VarioAthens,προσπαθω να σου στειλω Π.Μ. για λεπτομερειες σχετικα με το Centara αλλα το συστημα δεν με αφηνει.
Αν μπορεις να μου γραψεις εσυ,θα το εκτιμουσα!
Σου στέλνω π.μ.... αν θες κάτι περισσότερο, ρώτα με πάλι εδώ και σου απαντώ! :)
 

Takis-Gwgw

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ψαχνομαστε...
Ευχαριστουμε για την απαντηση.Σε ποιον τυπο δωματιου εμενες?Σε ποιο νουμερο συγκεκριμενα?Ηταν καλο,εσωτερικα και σε τοποθεσια(θεα,προσβαση στην θαλασσα)?Ειχες καποιο προβλημα θορυβου με τις γεννητριες,που εμαθα οτι υπαρχουν στο ξενοδοχειο.Καποιες πληροφοριες σχετικα με την διαδρομη απο Αθηνα μεχρι το ξενοδοχειο?Καιρος στο Κραμπι?Οτιδηποτε που θα μπορουσε να με βοηθησει στην οργανωση του ταξιδιου και στην διαμονη μας εκει?Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις και ευχαριστουμε προκαταβολικα!
 

Takis-Gwgw

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ψαχνομαστε...
Σου στέλνω π.μ.... αν θες κάτι περισσότερο, ρώτα με πάλι εδώ και σου απαντώ! :)
Ευχαριστουμε και παλι για την απαντηση σου!
Ελπιζουμε να μην πετυχουμε ασχημο καιρο!
Μηπως γνωριζεις αν υπαρχει τιποτα πιο φθηνο απο Air Asia.Τσεκαρα τις τιμες και μας βγαινει γυρα στα 150Ε συνολικα και μου φαινονται πολλα για τα δεδομενα της Ταυλανδης.Νομιζω παλιοτερα ειχα δει πιο χαμηλες τιμες.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Ευχαριστουμε και παλι για την απαντηση σου!
Ελπιζουμε να μην πετυχουμε ασχημο καιρο!
Μηπως γνωριζεις αν υπαρχει τιποτα πιο φθηνο απο Air Asia.Τσεκαρα τις τιμες και μας βγαινει γυρα στα 150Ε συνολικα και μου φαινονται πολλα για τα δεδομενα της Ταυλανδης.Νομιζω παλιοτερα ειχα δει πιο χαμηλες τιμες.

Δεν το είχα ψάξει περισσότερο να σου πώ την αλήθεια! Μεταξύ ΤΗΑΙ και AIR ASIA που κοίταξα μόνο, η ΤΗΑΙ ήταν πολύ ακριβή, ενώ η 2η πολύ φθηνότερη και αξιόπιστη! Είχα βρεί, μάλιστα, με λιγότερα από 150 ευρώ...
 

Takis-Gwgw

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ψαχνομαστε...
Τελικα κλεισαμε 4-12 Σεπτεμβριου στο Κραμπι και μια μερα στην επιστροφη θα κατσουμε Μπανκονγκ.
Μηπως γνωριζουμε τι καιρο εχει εκεινη την περιοδο σε αυτη την μερια της Ταυλανδης?
Σε μια μερα τι ειναι πιο καλο να δουμε στην πρωτευουσα?
Συγκεκριμενα θα ειμαστε εκει απο τις 12 το μεσημερι μεχρι τις 10 το αλλο πρωι.Τι προλαβαινουμε να δουμε?
Ευχαριστουμε!
 

Takis-Gwgw

Member
Μηνύματα
29
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ψαχνομαστε...
Επισης,υπαρχει καποιο τρενο η κατι αλλο απο το το αεροδρομιο μεχρι το κεντρο?
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Tο Κράμπι είναι καλύτερα να το επισκεφθεί κανείς Νοέμβριο με Μάρτιο. Η θερμοκρασία και η υγρασία είναι χαμηλότερες (οχι ότι διαφοροποιείται πολύ μέσα στο χρόνο)
Σεπτέμβριος αρχές Οκτωβρίου είναι εποχή βροχών αν και αυτές είναι μπόρες με μεσοδιαστήματα ηλιοφάνειας. Το θετικό είναι ότι υπάρχουν λιγότεροι τουρίστες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.130
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom