Εξωτικό Γαμήλιο ταξίδι - Αρχές Νοεμβρίου ?

sightseer

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Χαίρετίζω όλη την καλή παρέα!!

Παρότι τακτικός αναγνώστης του φόρουμ δεν είχα μπει σε διαδικασία εγγραφής μέχρι τώρα.

Ενδιαφέρομαι για γαμήλιο ταξίδι 5-6 ημερών σε εξωτικό προορισμό για αρχές Νοεμβρίου. Βασικές προυποθέσεις είναι το τοπίο να είναι εξωτικό (εκτός Ευρώπης), να χαλαρώσουμε σε όμορφες παραλίες κ σε χαμηλούς ρυθμούς.. Υποθέτω κάποια activities θα υπάρχουν ανα προορισμό..

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις προτάσεις / πληροφορίες σας. :)
 

agalipas

Member
Μηνύματα
153
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ , Λίμνη Τιτικάκα
καλωσόρισες αγαπητέ sightseer, θα σου πρότεινα Μαυρίκιο είναι φανταστικά και έχεις πολλά πραγματα να κάνεις και να δεις εκτός ξενοδοχείου.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς όρισες :)
Μπορείς να ρίξεις και μια ματιά στα υπόλοιπα θέματα του φόρουμ "γαμήλια ταξίδια".
Περιέχουν πολύ ενδιαφέρουσες προτάσεις.
 

sightseer

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
καλησπέρα κ πάλι, εννοέιται πως έχω κοιτάξει το αντίστοιχο forum :)
Φίλε agalipas έχεις προσωπική εμπειρία απο Μαυρίκιο? Ίσως κάποιες εξτρα πληροφορίες σχετικά με ταξιδιωτικό γραφείο κτλ μέσω pm?
 

perixvra

Member
Μηνύματα
312
Likes
215
Επόμενο Ταξίδι
.....
Ταξίδι-Όνειρο
εχει πραγματοποιηθει.. :)
Καλησπερα και απο εμενα!
Εγω παλι θα σου προτεινα τις Μαλδιβες!!!!Εκτος του οτι ειναι κατι μαγευτικο και ονειρεμενο, στο ξενοδοχειο που μειναμε ειχε πολλες δραστηριοτητες!Να φανταστεις πηγαμε για 7 ημερες και μας φανηκε πολυ λιγο!Αν θελησεις περαιτερω πληροφοριες, ειμαι στην διαθεση σου!
 

agalipas

Member
Μηνύματα
153
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ , Λίμνη Τιτικάκα
καλησπέρα κ πάλι, εννοέιται πως έχω κοιτάξει το αντίστοιχο forum :)
Φίλε agalipas έχεις προσωπική εμπειρία απο Μαυρίκιο? Ίσως κάποιες εξτρα πληροφορίες σχετικά με ταξιδιωτικό γραφείο κτλ μέσω pm?
εχω ναι, θα σου στείλω με pm
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Άλλη ιδέα για εκείνη την εποχή είναι το Μπορακάι στις Φιλιππίνες. Το βίντεο είναι από τη Λευκή παραλία:
 

sightseer

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Καλημέρα, κάποιος με εμπειρία απο ταξιδιωτικό γραφείο για τους συγκεκριμένους προορισμούς ??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.510
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom