Επίσκεψη και ξενάγηση στη Βεργίνα στις 12/02/2017

Δήλωση συμμετοχής στην ξενάγηση στη Βεργίνα


  • Total voters
    33
  • Poll closed .

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.771
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Η εταιρία Travelstories - ΚΤΕΛ ανακοινώνει ότι το check-in για τη διαδρομή Θεσσαλονίκη - Πέλλα - Βεργίνα - Θεσσαλονίκη την 12/2/2017, άνοιξε. Εξασφαλίστε τώρα τη θέση που επιθυμείτε και μην περιμένετε τη στιγμή της αναχώρησης που θα σας δοθεί μια τυχαία.
Προσπάθησα να κάνω check-in αλλά κατά λάθος έδωσα το όνομα της κουμπάρας του μπατζανάκη μου. Θα έχω πρόβλημα λέτε;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Προσπάθησα να κάνω check-in αλλά κατά λάθος έδωσα το όνομα της κουμπάρας του μπατζανάκη μου. Θα έχω πρόβλημα λέτε;
Να μπεις στο chat room και να εξηγήσεις το πρόβλημά σου. Είναι πολύ εξυπηρετικοί, θα σε βοηθήσουν αμέσως. Ε, αν έχεις κι ένα 100-ευρο εύκαιρο, θα κάνεις τα πράγματα ευκολότερα!
Παραγγελιές για μουσική κατά τη διαδρομή γίνονται;;;
[/MEDIA]
Αν αναλάβεις dj, γίνεται. Η δική μας δισκοθήκη είναι εποχής (Bach, Bethoven και λοιποί ροκάδες). Πρόσεξε μόνο μην ξεπεράσουν τα cd το επιτρεπόμενο βάρος της χειραποσκευής.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Προτιμώ να τα δώσω για τυρόπιτα. Εεεε, σορρυ, μπουγάτσα.
Πρωί-πρωί, εκεί που θα περιμένεις το λεωφορείο, απέναντι είναι η "Κοζάνη". Αν είναι ανοικτά, δοκίμασε και θα με θυμηθείς...
 

merkourios

Member
Μηνύματα
67
Likes
478
Επόμενο Ταξίδι
;
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!
Απίστευτος ο διοργανωτής!
Εμείς θα είμαστε στο σημείο Β. Θα προτιμούσαμε δύο θέσεις μαζί αλλά
μπορούμε και να συμβιβαστούμε!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.775
Likes
15.434
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
εγώ θα βρίσκομαι στο σημείο Α.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
΄Απαιχτος..

H BABAIR είναι προ των πυλών....Ιρλανδέ το πάρτυ τέλειωσε (που έλεγε και ο Βγεν)..:D
Η BABAIR Travel Services Ltd. υπερήφανα παρουσιάζει τη ναυαρχίδα του διαστημικού στόλου της. Η πανηγυρική πρώτη εκτόξευσή της θα πραγματοποιηθεί από το κοσμοδρόμιο Baikonur (aka: Aristotelous Square) στις 12 Φεβρουαρίου ενεστώτος έτους και ώρας 08:30, με επιβάτες αποκλειστικώς V.I.P. του διεθνούς Jet set (aka: μέλη του Travelstories.gr) οι οποίοι και θα αποτελέσουν τους καλύτερους πρεσβευτές για τα διαπιστευτήριά της.
leoforeio.jpg
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Τουρμπινατο!!

Τελευταίες πινελιές μένει το βάψιμο στα χρώματα της εταιρείας.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.281
Μηνύματα
886.502
Μέλη
38.951
Νεότερο μέλος
Theodwraka

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom