Επιβραβεύσεις booking.com

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423
Εφόσον προσθέσει κάποιος 3 καταλύματα στη λίστα επιθυμιών στην εφαρμογή της Booking (το σήμα της καρδιάς δίπλα από το όνομα των ξενοδοχείων) έως 30.6.2020, κερδίζει επιβράβευση 10 ευρώ.

https://www.booking.com/apps.el.html?placement=wishlist-email-campaign
0.png
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
Εφόσον προσθέσει κάποιος 3 καταλύματα στη λίστα επιθυμιών στην εφαρμογή της Booking (το σήμα της καρδιάς δίπλα από το όνομα των ξενοδοχείων) έως 30.6.2020, κερδίζει επιβράβευση 10 ευρώ.

https://www.booking.com/apps.el.html?placement=wishlist-email-campaign
View attachment 319237
Δηλαδη απλα βαζω 3 καταλυματα στη λιστα και μου πιστωνετε το 10ε?τοσο ευκολο; :clap:
 

poised

Member
Μηνύματα
877
Likes
6.516
Πρέπει να το κάνεις από την τελευταία έκδοση της εφαρμογής και μόνο. Πρακτικά θέλουν κόσμο να κατεβάσει και χρησιμοποιήσει την εφαρμογή. Δε σε εμποδίζει κανείς να την διαγράψεις μετά αν δεν την θες φυσικά.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423
Δηλαδη απλα βαζω 3 καταλυματα στη λιστα και μου πιστωνετε το 10ε?τοσο ευκολο; :clap:
Εγώ το έκανα και μου έβγαλε ότι θα πιστωθούν στο λογαριασμό μου τα 10 ευρώ, απλά (η πίστωση) είναι σε διαδικασία επεξεργασίας, η οποία μπορεί να κρατήσεις έως και 14 ημέρες.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Δούλεψε κατευθείαν το σενάριο μέσω της εφαρμογής, μάλιστα με καταλύματα που έβγαλα και έβαλα στη λίστα μου, όχι καινούρια ;) Το αίτημα είναι υπό επεξεργασία
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.183
Likes
5.460
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Μετα που βρισκετε στην εφαρμογη , το πορτοφολι μου, που εχει τη πιστωση;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423
Πληροφοριακά τελείωσε η επεξεργασία (εντός μίας ημέρας δηλαδή) και ήδη φαίνεται στο πορτοφόλι μου σαν ποσό (credit)
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Μετα που βρισκετε στην εφαρμογη , το πορτοφολι μου, που εχει τη πιστωση;
Πάνω αριστερά στις τρεις παύλες -> Rewards & Wallet.

Σε μένα πιστώθηκαν ήδη τα 10€ !
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ
η συγκεγκριμενη πιστωση απο οτι ειδα ειναι μονο πίστωση για ταξίδια..δεν μπορεις να βαλεις αυτα τα 10 ευρω στην πιστωτικη καρτα!λογικο το βρισκω..σιγα μην εδιναν τοσα χρηματα σε ολους δωρεαν!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.461
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
η συγκεγκριμενη πιστωση απο οτι ειδα ειναι μονο πίστωση για ταξίδια..δεν μπορεις να βαλεις αυτα τα 10 ευρω στην πιστωτικη καρτα!λογικο το βρισκω..σιγα μην εδιναν τοσα χρηματα σε ολους δωρεαν!
Αν έχεις προσθέσει κάποια κάρτα στη booking μπορούν να μπουν σε αυτή τα 10€, αλλά μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις μόνο για πληρωμή επιβραβεύσεων!
Αυτό θέλει να πει μάλλον ο @barkour , αλλά η πολύ χαρά δεν τον αφήνει.... :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom