Γαλλία Γερμανία Ελβετία Ηνωμένο Βασίλειο Ισπανία Ολλανδία Επισκεψιμες κτηνοτροφικες μοναδες στην ευρωπη

zenio

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ευξεινος ποντος
γεια σααααςςς
λοιπον,προκεται με ενα φιλο να κανουμε ενα interail trip σε:
Λονδινο-Αμστερνταμ-Μοναχο-Βερνη-Παρισι-Μαδριτη-Σεβιλη-Γραναδα
αυτες ειναι οι πολεις που θα επισκεφθουμε

στο προγραμμα του ταξιδιου θελουμε να βαλουμε τουλαχιστον 2 επισκεψεις σε κτηνοτροφικες μοναδες,η μια οπωσδηποτε στην Ολλανδια κ η αλλη σε Γαλλια η Ισπανια,η και στις 2 χωρες,δηλαδη 3 επισκεψεις,το βλεπουμε αυτο

δεν μπορω να βρω κ πολυ ευκολα sites απο κτηνοτροφικες μοναδες στο ιντερνετ οταν ψαχνω στα αγγλικα,ενα φιλαρακι μου ειπε τη λεξη φαρμα στα Ολλανδικα κ μπορω να βρω οτι βρηκα καποια πραγματα αλλα τα περισσοτερα δεν ειναι στα Αγγλικα κ δυσκολευομαι

αυτο που θελω ειναι αν ξερει καποιος να μου πει sites απο μοναδες,η συνεταρισμους η αν θεωρει οτι θα πρεπει να επικοινωνησουμε με τα υπουργεια της εκαστοτε χωρας η οποιαδηποτε ιδεα ωστε να βρουμε κτηνοτριφικες μοναδες...νομιζω οτι ειναι αρκετα εξειδικευμενο το θεμα κ λιγο δυσκολα θα υπαρχει καποιος που να γνωριζει

επιπροσθετες πληροφοριες για εμας
1ειμαστε φοιτητες δοιηκησης επιχειρησεων,22 ετων
2 ο πατερας μου ειναι κτηνοτροφος
3ενδιαφερομαστε κυριως για μοναδες εκτροφης προβατων κ τυροκομεια αλλα οχι μονο γιαυτα


οποιαδηποτε πληροφορια-διορθωση-γνωμη-προταση δεκτη κ συζητησιμη

ευχαριστω για την προσοχη κ συγνωμη αν σας κουρασα
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
πωω
κανεις ε?
γμτ
ε μα ψάχνεις κάτι πολύ εξειδικευμένο. στείλε ένα μείλ ή τελ. στον εξυπηρετικότατο πανελλήνιο κτηνιατρικό σύλλογο. επαγγελματίες με εμπειρία και διεθνείς σχέσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.811
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom