Επιχειρηματική στήριξη

maria

Member
Μηνύματα
96
Likes
75
Ωραία, αλλά κι εγώ δυστυχώς δε νομίζω ότι θα μπορέσω να σας βοηθήσω καθώς είμαι φιλόλογος που μέχρι στιγμής είχα ασχοληθεί με ιδιαίτερα και από Σεπτέμβριο, αν δε φύγω για ένα μεταπτυχιακό που κυνηγάω, σε ένα φροντιστήριο. Λυπάμαι. :)
 

Angeliki

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή (ξανά)
Γεωπόνος - Οινολόγος με δραστηριότητα τα τελευταια 3 χρόνια (τα κλείνω σημερα!) στην Κύπρο, που χρειάζεται γενικα μια ωθηση σε αυτό τον τομέα!

Συμβουλές για κρασιά ή αμπέλια μπορώ να σας δώσω, αν θελετε.

Αγγελικη
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Που ειναι οι υπολοιποι?Μονο 10 ανθρωποι γραφουμε εδω??
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εγώ με υπολογιστές, αλλά δεν είχα γράψει εδώ γιατί δε μ' αρέσουν αυτές οι μικρές κλίκες ομάδων που αλληλοβοηθιούνται. Το θέμα σηκώνει πολύ συζήτηση. Η ένστασή μου δηλαδή είναι ότι το θεωρώ άδικο όταν το βλέπω να συμβαίνει γύρω μου ... και δε θεωρώ λύση να συμμετέχω και γω για να επωφεληθώ. Τέλοσπάντων, μη μου δίνετε και πολύ σημασία. Άλλωστε απ' ότι φαίνεται θεωρητικά το συζητάτε ...
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Όντως θεωρητικά γίνεται η συζήτηση. Περισσότερο γνωριζόμαστε μεταξύ μας. Και αποδεικνύεται ότι στα ταξίδια δεν υπάρχει περιορισμός επαγγέλματος. Όλα τα επαγγέλματα ταξιδεύουν :clap:.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Εγώ με υπολογιστές, αλλά δεν είχα γράψει εδώ γιατί δε μ\' αρέσουν αυτές οι μικρές κλίκες ομάδων που αλληλοβοηθιούνται ...
Κλικες υπαρχουν μονο στο ποδοσφαιρο.Εδω προσπαθουμε να γνωριστουμε.
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Δε διαφωνώ, το κλίμα είναι πολύ καλό. Απλώς διευκρίνησα γιατί δε μου αρέσει αυτή η ιδέα.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Για να γραψουν και τα νεωτερα μελη τις επαγγελματικες τους ασχολιες!
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
Εγώ με υπολογιστές, αλλά δεν είχα γράψει εδώ γιατί δε μ\' αρέσουν αυτές οι μικρές κλίκες ομάδων που αλληλοβοηθιούνται. Το θέμα σηκώνει πολύ συζήτηση. Η ένστασή μου δηλαδή είναι ότι το θεωρώ άδικο όταν το βλέπω να συμβαίνει γύρω μου ... και δε θεωρώ λύση να συμμετέχω και γω για να επωφεληθώ. Τέλοσπάντων, μη μου δίνετε και πολύ σημασία. Άλλωστε απ\' ότι φαίνεται θεωρητικά το συζητάτε ...
ipanag με το συμπαθειο αλλα νομιζω οτι δραματοποιεις καπως τα πραγματα. νομιζω οτι η ιδεα του dkotsifis ηταν να ξερουμε ο καθενας τα επαγγελματα των αλλων ωστε αν καποια στγμη χρειαστουμε κατι να απευθυνθουμε σε καποιον απο το φορουμ

πχ εγω μεχρι και τον ιουλιο δουλευα σε καταστημα ηλεκτρονικων ειδων στο περιστερι στον τομεα των υπολογιστων.
δεν εχω κανενα προβλημα να με ρωτησει καποιος οτιδηποτε σχετικα με αγορα υπολογιστη ή αξεσουαρ ή αν μενει εκει γυρω και θελει να αγορασει υπολογιστη μπορω να βρεθω μαζι του στο καταστημα και να πουμε οτι ειναι γνωστος μου για να του κανουν καλη εκπτωση
(λογικα και αλλη συσκευη να θελει καποιος TV ψυγειο κουζινα κτλ παλι θα μπορω να του κανω εκπτωση)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Νομιζω πως κι απο δω πρεπει να περασουν οι νεωτεροι.
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Τελειωσα Διοικ. Επιχ/ων.Φετος(ελπιζω,5 μαθηματα ακομα) παιρνω και δευτερο πτυχιο στη Λογιστικη. Δουλευω σε καλη εταιρια αλλα σκοπευω να παραιτηθω αν βρω εργοδοτη που να μη μου βγαζει την ψυχη για να παρω 2 εβδομαδες αδεια!Ισως στο μελλον ανοιξω δικο μου λογιστικο γραφειο.
Ονειρο μου παντως απο μικρος ειναι να μπω στην ΕΜΑΚ της Πυροσβεστικης. τωρα μαλιστα που τρεχει και η προκυρηξη ισως γινει κατι!Καλο βαθμο απολυτηριου εχω,εφεδρος αξιωματικος υπηρετησα,αγγλικα ξερω,εχω αδεια οδηγησης Γ κατηγοριας καθως και μοτοσυκλετας αλλα.......... δεν εχω βισμα!
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Είμαι συντηρήτρια αρχαιοτήτων και έργων τέχνης με ειδίκευση στα κεραμικά και τα μεταλλικά αντικείμενα και την προληπτική συντήρηση. Επίσης εχω παρει master στη μουσειολογία.
Αν κανείς νιώθει αρχαίος και θέλει μια ανανέωση είμαι στη διάθεσή του.:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.007
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom