Εργαλείο συγκέντρωσης links

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Περίεργος είμαι να δω ποιος θα τα συμπληρώσει όλα αυτά.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Περίεργος είμαι να δω ποιος θα τα συμπληρώσει όλα αυτά.
Ξεκίνα εσύ Def, μιας και η αρχή είναι το ήμισυ του παντός ..... :) και η πορεία του πράγματος θα φανεί!

Εξάλλου και όταν ξεκινάμε ένα ταξίδι, ποτέ δεν ξέρουμε πως θα μας φανεί αυτό που θα δούμε !!! .......:clap:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Περίεργος είμαι να δω ποιος θα τα συμπληρώσει όλα αυτά.
Ο καθένας μπορεί να βάλει και από ένα λιθαράκι;)
Πολλοί εδώ μέσα έχουν πολύτιμες πληροφορίες και θα μπορούσε λοιπόν όποιος θέλει να τις μοιραστεί με τους υπόλοιπους! Θα τις έχουμε όλες μαζεμένες και αντί να ανοίγουν ένα σωρό θέματα (που κάποια επαναλαμβάνονται διαρκώς) οι ενδιαφερόμενοι θα ανατρέχουν κατευθείαν στο συγκεκριμένο..Γλιτώνεις χρόνο και κόπο! Αν δεις ότι γίνεται αχταρμάς, τότε το διαλύεις το μαγαζί και επανερχόμαστε στα γνωστά:haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Δευκαλίωνα συμφωνώ με τους προηγούμενους.
Φτιάξε τις κατηγορίες εσύ και εδώ είμαστε εμείς για τα υπόλοιπα.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αφου φτιαξεις τη βαση μπορουμε εμεις να ανατρεξουμε λιγο στα δικα μας post και να εισαγουμε τα site που ηδη εχουμε δωσει σε διαφορα επιμερους θεματα.
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
εγω θα ελεγα η κατηγοριοποιηση να γινοταν ανα ηπειρο αρχικα και μετα να χωριζοταν σε υπομερους κατηγοριες (κρατη) ετσι ωστε οποιος θελει να παει ευρωπη και ψαχνει πληροφοριες να μπορει να τις βρισκει ευκολοτερα.
μπορουμε ομως βεβαια να εχουμε μια κατηγορια γενικα οπου θα αναφερεται ενα σαιτ με μετατροπη ευρω σε οποιοδηποτε νομισμα οπως επεισης και ενα αλλο σαιτ με ενα διεθνες σαιτ καιρου ετσι ωστε να μπορει καποιος χωρις ιδιαιτερο αναζητηση να μπορει να βρει τετοιου ειδους πληροφοριες.
def μηπως θα μπορουσε να φτιαχτει ενας χαρτης οπως αυτον που συμπληρωνουμε με βελακια για τα μερη που εχουυμε πληροφοριες που ο καθενας μας να πατα πανω στο μερος που θελει και να του βγαζει οτι εχουμε αποθηκευσει???
ειπα βλακεια????μην με δειρετε.......
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν το εργαλείο στήθηκε, βρίσκεται εδώ, Ταξιδιωτικά Link - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια είναι σε beta στάδιο φυσικά ακόμα, σας το δείχνω για να συγκεντρώσουμε τις ιδέες πώς πρέπει νάναι, να το δουλεύω εγώ live και να βλέπουμε τις αλλαγές μέχρι να καταλήξουμε.

Μπορείτε να δοκιμάσετε να προσθέσετε sites κλπ για να δούμε και πώς θα μας βγει.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.763
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Εβαλα δυο τρία δοκιμαστικά για να δω πώς δουλεύει. Καλό θα ήτανε να άνοιγες και την κατηγορία γενικά, να αρχίσουμε να βάζουμε και σιγά - σιγά να δημιουργούνται και οι χώρες.

Θα το κάνεις ή θέλεις δωράκι; :bleh:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
:haha: :haha: σε καλό σας πια απόψε :haha:

Στις χώρες όμως τί θα πρωτοβάλουμε;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.231
Μηνύματα
884.392
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom