Ερωτήσεις - απορίες για το travelstories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.408
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Θυμίζω ότι είμαι στην Αυστραλία οπότε τα μισά από αυτά που έγραψες τώρα μου είναι άγνωστες λέξεις :haha:
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Το πρόβλημα είναι ότι εμείς που είμαστε τακτικά μέλη έχουμε την κοινότητα ως το "σπίτι" μας και το αξιοποιούμε ως τέτοιο γράφοντας ιστορίες και κρατώντας παρέα ο ένας στον άλλον, αλλά το σάιτ μένει ζωντανό από το μεγάλο "πλήθος" των επισκεπτών που φέρνουν τα όποια έσοδα για να μη βάζω μόνο από την τσέπη μου.

Το μεγάλο πλήθος λοιπόν πολύ απλά δε ψάχνει/ασχολείται με ταξίδια, και γι'αυτό υπάρχει το πρόβλημα, που από την πλευρά της κοινότητας δεν είναι και τόσο ορατό γιατί εμείς που είμαστε τακτικοί εξακολουθούμε και μπαίνουμε και συζητάμε κλπ. Οι πολλοί επισκέπτες όμως δεν υπάρχουν πια, και δεν ξέρω πόσο θα υπάρχουν και μετά τον ιό, δεδομένου ότι ο κλάδος του ταξιδιού θα χτυπηθεί πάρα πολύ ακόμα και σε καθεστώς σχετικής "κανονικότητας".
ο κύριος θεωρεί ότι η φυσική κατάσταση του ανθρώπου είναι η μετακίνηση και όχι η απόμόνωση και λογω κοντής μνημης η κανονικότητα θα επανελθει αλλά με άλλα κριτήρια στο ταξιδεύειν https://www.fortunegreece.com/artic...QS6e5NpqQRdcauH0JWXByEtoPE_n9CQo2wKw75sCBmluw
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.459
Likes
14.462
Στο θέμα αεροπορικές εταιρείες είχε τα ονόματα των εταιρειών και διαλέγοντας εταιρεία υπήρχαν τα υπο-θέματα που αφορούσαν την συγκεκριμένη που διάλεξες.΄Εχει αλλάξει αυτό;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.408
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όχι δεν άλλαξε, είχε κάποιο πρόβλημα το εργαλείο και προσπαθούσα να το φτιάξω. Το έφτιαξα μεν, αλλά ξέχασα να τα ανοίξω όταν τελείωσα. Το διόρθωσα τώρα, θενκς για την επισήμανση :)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.459
Likes
14.462
Όχι δεν άλλαξε, είχε κάποιο πρόβλημα το εργαλείο και προσπαθούσα να το φτιάξω. Το έφτιαξα μεν, αλλά ξέχασα να τα ανοίξω όταν τελείωσα. Το διόρθωσα τώρα, θενκς για την επισήμανση :)
OK. ΄Ισως θα έπρεπε να ανανεωθεί ο κατάλογος των αεροπορικών και να προστεθούν εταιρείες.Πρόσφατα έψαχνα Avianca και Latam για να ποστάρω και δεν υπήρχαν.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.408
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αν έχουμε θέματα που αφορούν αυτές τις αεροπορικές να προσθέσω τα tags τους. :)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.459
Likes
14.462
Αν έχουμε θέματα που αφορούν αυτές τις αεροπορικές να προσθέσω τα tags τους. :)
Την πληροφορία για την χρεωκοπία και των δύο(Avianca-Latam) την έβαλα στα επίκαιρα.Εσύ ξέρεις αν αξίζει να προστεθούν στην λίστα :)
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.562
Likes
8.647
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Πήγα να ποσταρω στο αγαπημένο θέμα πόλη απροσδόκητα όμορφη/απογοήτευση και είδα ότι είναι κλειδωμένο.

Να υποθέσω ότι κλειδώθηκε για κάποιο λόγο και απλά ξεχαστηκε κλειδωμένο. Είναι κρίμα να μην είναι ανοιχτό αυτό το θέμα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.408
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πήγα να ποσταρω στο αγαπημένο θέμα πόλη απροσδόκητα όμορφη/απογοήτευση και είδα ότι είναι κλειδωμένο.

Να υποθέσω ότι κλειδώθηκε για κάποιο λόγο και απλά ξεχαστηκε κλειδωμένο. Είναι κρίμα να μην είναι ανοιχτό αυτό το θέμα.
Είχε εξελιχθεί σε εντελώς άσχετο θέμα και τα 9 στα 10 μηνύματα που γράφονταν ήταν προσωπικές αντιπαραθέσεις, εξ' ου και το κλείδωμα. Το ανοίγω διστακτικά και ελπίζω να παραμείνει στην αρχική του θεματολογία :)
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.215
Likes
20.695
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Υπάρχει κάποιο θέμα στο φόρουμ; Γιατι διαβάζω κείμενα με μπερδεμένες λέξεις κσι βλέπω λαικ που έχω βάλει να μην έχουν μπει. Να ανησυχήσω για το κινητό μου ή όχι; :lol:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.408
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όχι δεν έχω δει κάποιο πρόβλημα. Τι εννοείς κείμενα με μπερδεμένες λέξεις; Θες να μου δώσεις ένα παράδειγμα;
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.215
Likes
20.695
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Νομίζω ότι επανήλθε. Αλλά για 1-2 λεπτά έβλεπα κάποια μηνύματα με ανακατεμένες τις λέξεις, ώστε να μην βγαίνει νόημα.
Δεν σκέφτηκα να βγάλω φώτο. Αν το ξαναδώ θα βγάλω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.333
Μηνύματα
888.206
Μέλη
38.990
Νεότερο μέλος
chris.s

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom