Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Να επικοινωνήσετε άμεσα με το chat της Ryan air μπας και βγάλετε καμία άκρη. Το πιο πιθανό είναι να λυθεί πάντως, αλλά όσο πιο γρήγορα τόσο καλύτερα.
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Να επικοινωνήσετε άμεσα με το chat της Ryan air μπας και βγάλετε καμία άκρη. Το πιο πιθανό είναι να λυθεί πάντως, αλλά όσο πιο γρήγορα τόσο καλύτερα.
Επικοινώνησα και μου είπαν πως θα το αλλάξουν... Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.778
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
λογω απεργειας ακυρωνεται η αυριανη πτηση για Τρεβιζο οπως και τοσες αλλες.. Για να αλλαξω ημερομηνια πτησης οπως εχω δικαιωμα μου ανοιγει στο σαιτ η αλλαγη μονο της αναχωρησης και οχι επιστροφης,,, αυριο πρωι στο αεροδρομιο να δω αν θα βγαλω ακρη Ευτυχως που στο ξενοδοχειο γελαγαν και περιμενουν αυριο τηλ για νεοτερα..ευτυχως τα εισητηρια για μουσεια ισχυουν 3 μηνες..............
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ευτυχως που στο ξενοδοχειο γελαγαν ............
Γιατι? Για την απεργια? Γιατι θα ειναι πολυ γελαστα παιδια πες τους. Θα γελασουν παλι με τις δικες τους στις 9/4, οπως γελαγαν στις 18/3, το φλεβαρη, το γεναρη, το δεκεβρη κλπκλπ.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.778
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Γιατι? Για την απεργια? Γιατι θα ειναι πολυ γελαστα παιδια πες τους. Θα γελασουν παλι με τις δικες τους στις 9/4, οπως γελαγαν στις 18/3, το φλεβαρη, το γεναρη, το δεκεβρη κλπκλπ.
μαλλον επειδη η Ιταλια απο απεργιες εχει εμπειρια .., γελαγαν που με ακουσαν αγχωμενη σχεδον τρομοκρατημενη που μου ηλθαν πανω κατω, αλλαγες εφημεριων αντικατασταστες κτλ και αν μπορω αλλο 3ημερο.. ....
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.281
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Για Πασχα ακουσατε κατι; Προγραμματιζεται καμια απεργια;
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826

sangouini

Member
Μηνύματα
26
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη, Ιταλία
Kαλησπέρα σε όλους! θα ήθελα να ρωτήσω το εξής : Βρήκαμε πολύ καλή τιμή σε εισιτήρια για Ρώμη τον Ιούνιο και έχω παραξενευτεί λιγάκι. Ισχύει η τιμή αυτή που πληρώνουμε Online? H'παίζει να πάμε σε κάνα αεροδρόμιο και να μας χρεώσουν επιπλέον φόρους κλπ? Γιατί η τιμή είναι πραγματικά πολύ χαμηλή ( δεν εχω ξαναταξιδέψει με ryanair). Επίσης, έχουμε την χειρόγραφη ταυτότητα με ελληνικούς/λατινικούς χαρακτήρες, θα μπορούμε να τη χρησιμοποιήσουμε ή πρέπει να βγάλουμε νέα? Σας ευχαριστω!
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Συνεχίστε κανονικά την κράτηση. Η τιμή είναι αυτή που βλέπετε, χωρίς κρυφές χρεώσεις. Και με την ταυτότητα αυτή είναι όλα κομπλέ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.965
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom