Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.731
Επόμενο Ταξίδι
?
Άσε που σκέφτομαι με τρόμο πώς μπορεί να εμπλουτιστεί το ρεπερτόριο της ελληνίδας μικροαστής μάνας στην κόρη:" Ως τα 25 θα ταξιδεύεις με loco, ως τα 30 θα έχεις παντρευτεί, ώς τα 35 θα έχεις κάνει 2-3 παιδιά, αλλά θα έχεις γίνει "κυρία" και θα πετάς με regular".:haha:
να φανταστεις οτι εχω εναν φιλο που εκλεισε τα 25 πριν λιγες μερες και ειπε οτι νοιωθει ετοιμος να πεταξει με regular εταιρεια και δεν θα ξαναπατησει το ποδι του σε fast food..οτι πλεον σοβαρευει σαν ανθρωπος..καλα εγω που ειμαι 31 ειμαι πλεον υπερηλικας οποτε δεν διανοουμαι να ξεπεσω ετσι αισχρα και να ταξιδευω με loco..
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.823
Likes
15.890
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
εγώ είμαι 58 και πέρνω όποια μου κάτσει.:haha::haha:
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.702
Έχεις ιδέα τι γράφεται σε ξένα φόρουμ για τις πρακτικές και τα κατά καιρούς παρατράγουδα της Ryanair? Βγες απ' το μικρόσκοσμό σου και κάνε μια απλή αναζήτηση στο διαδίκτυο για να μάθεις τι ακριβώς πρεσβεύει η Ryanair.
Μη χαλιέσαι, δεν θέλει να την αγοράσει ούτε να τα φτιάξει με τον βελζεβούλη.
Ένα ΣΚ στη Ρώμη κάθε 4-5 μήνες να ανοίξει λίγο το μάτι και να αγαλιάσει η ψυχή, δεν έστειλε κανέναν στη κόλαση...
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.215
Το ενδεχόμενο να γνωρίζει κάποιος αλλά να μην έχει λεφτά για να πληρώσει το ακριβότερο εισιτήριο των άλλων εταιριών δεν υπάρχει δηλαδή;
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.702
Πάμε γι' άλλα, παιδιά...
Αυτή τη ρημάδα την πτήση για τη Μαδρίτη θα τη βάλει ο ψυχοβγάλτης ο λίγδης?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.410
Likes
17.244
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τα flame posts αφαιρέθηκαν. Συνεχίζετε με δικό σας ρίσκο....
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
757
Likes
268
Και ξαναποστάρω, από ποιο αεροδρόμιο θα τη βγάλει, Borealis; Εχεις καμιά πληροφορία;
ε αμα τη βγαλει απο το Μπαραχας θα τη βγαλει, εκει ειναι και ολες οι πτησεις της ρυαν αιρ απο Μαδριτη, εκτως αμα ενοεις απο Ελλαδα
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
To να προσπαθείτε να μειώσετε τον συνομιλητή σας εκτοξεύοντας προσωπικές επιθέσεις εναντίων του επειδή τυχαίνει να έχει διαφορετική άποψη σε κάποιο θέμα, δεν αποτελεί επιχείρημα για εσάς, ούτε βοηθάει στην εξέλιξη της κουβέντας.

Αυτά, και bring forth the banhammer.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.744
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom