Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

kostas kav

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.ΥΟΡΚΗ
Το σκέφτηκα να το κάνω έτσι απλά φοβάμαι μήπως έχω κανένα πρόβλημα?Σε ευχαριστώ για την απάντηση.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.215
Οχι δεν υπάρχει πρόβλημα.Αν δοκιμάσεις να κάνεις κράτηση για ένα εισιτήριο θα σου γράψει πόσα εισιτήρια υπάρχουν στην τιμή των 20 ευρώ.Αν δεις ότι υπάρχουν 2 ξαναπάνε πίσω και ξεκίνα την διαδικασία της κράτησης για 2 για να τα καβαντζώσεις και μην προλάβει στο ενδιάμεσο να κλείσει κάποιος το άλλο με τα 20 και μετά κλείσε και ένα τρίτο με 35. Αλλιώς κλείνεις το ένα με τα 20 και τα άλλα 2 με 35.
 

boukas

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλημερα και καλο μηνα!
Εχθες το βραδυ προσπαθησα να αγορασω ενα εισητηριο οπως παντα με προπληρωμενη της Πειραιως και μου εβγαλε τα 6 ευρω επιβαρυνση. Ξερει κανενας τιποτα γι αυτο? Υπαρχει μονο καποια που λεγετε ryanair cash passport που δεν τα χρεωνει πια! Τι κανουμε??? Υπαρχει τροπος να το γλιτωσουμε αυτη τη φορα?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Αμα εκλεισες πτηση απο ιταλια, ισπανια, αγγλια δε το γλυτωνεις το χαρατσι
 

boukas

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
τι εννοεις? Εγω απο Γερμανια προσπαθω να βγαλω, και εχω βγαλει αρκετα μεχρι τωρα εχοντας βεβαια τη καρτα της Πειραιως χωρις το χαρατσι. Απο εχθες το βραδυ ξαφνικα μου τα χρεωνει.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.215
Από Ελλάδα πάντως που δοκίμασα δεν χρεώνει τίποτα με matercard prepaid.
 

boukas

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Από Ελλάδα πάντως που δοκίμασα δεν χρεώνει τίποτα με matercard prepaid.
Το δοκιμασες σημερα και δεν σου χρεωσε τιποτα? θελω να βγαλω εισητηριο απο φρανκφουρτη για θεσσαλονικη και ξαφνικα μου το χρεωνει. Αλλα εγω βρισκομαι στην Γερμανια (και ο υπολογιστης μου φυσικα!) και η καρτα που χρησιμοποιω ειναι Ελλαδας prepaid mastercard Πειραιως. Το εχω κανει ως τωρα πολλες φορες χωρις προβλημα και χωρις χαρατσι! Τι εγινε τωρα? Μπορει καποιος απο εκει να το δοκιμασει και να μου πει αν σιγουρα κανοντας το απο υπολογιστη που βρισκεται στην Ελλαδα δεν χρεωνει τα 6 ευρω? Αν ειναι να καθοδηγησω καποιον δικο μου να το κανει απο εκει! Γιατι να τα πληρωνουμε τσαμπα?
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.215
Το δοκίμασα πάλι τώρα.Η εξτρά χρέωση που αναφέρεις υπάρχει για αυτό το δρομολόγιο ακόμη και αν το κλήσεις από εδώ.

Αν κλήσεις πάνε έλα από εδώ όμως για φρανκφουρτη δεν υπάρχει καμία επιπλέον χρέωση...
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Μια ερώτηση να κανω κι εγω...Θελω να κλεισω για Βουδαπεστη ...Η ταυτοτητα μου εχει μεν λατινικους χαρακτηρες στο ονομ/νυμο και στα στοιχεια, αλλα μπροστα το γραμμα που εχει δεν υπαρχει στο λατινικο αλφαβητο και δεν το δεχεται! Τι κανω??? Αλλαζω ταυτοτητα???
Αλλη λυση???
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.215
Όταν λες δεν το δέχεται εννοείς όταν πας να κάνεις check in ;
Γιατί εγώ έχω κάνει κανονικά check in με το γράμμα Φ τον Νοέμβριο.Εκτός και αν αλλάξανε το σύστημα...
 

AGELIKH

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ RYANAIR ΓΙΑ ΜΙΛΑΝΟ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ E-MAIL. MOY EΣΤΕΙΛΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΩΔΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΤΗΣΕΙΣ. ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΝ LINE CHEK IN ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΩ (Ε-MAIL, ΚΩΔΙΚΟ) MΗΠΩΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΛΑΘΟΣ Ε -MAIL ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.321
Μηνύματα
887.883
Μέλη
38.982
Νεότερο μέλος
panagiotis_skal

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom