Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

makisg

Member
Μηνύματα
4.740
Likes
15.137
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μπράβο σου βρέ bl4ckwar,τα είπες όλα,τέλος...
 

athens1985

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Επειδη δεν μπορω να βρω την απαντηση στην ερωτηση μου μηπως μπορεις να μου πεις τι πρεπει να κανω?Θα πρεπει να πληρωσω για να το αλλαξω?Ααααα...και κατι ακομα,δεν επρεπε πουθενα στην φορμα να βαλουμε τον αριθμο ταυτοτητας μας,ετσι?Δεν μου το ζητησε πουθενα νομιζω.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Επειδη δεν μπορω να βρω την απαντηση στην ερωτηση μου μηπως μπορεις να μου πεις τι πρεπει να κανω?Θα πρεπει να πληρωσω για να το αλλαξω?Ααααα...και κατι ακομα,δεν επρεπε πουθενα στην φορμα να βαλουμε τον αριθμο ταυτοτητας μας,ετσι?Δεν μου το ζητησε πουθενα νομιζω.
Για να εισαι 100% σιγουρος οτι δεν θα εχεις προβλημα,παρε τηλεφωνο στα τηλεφωνα επικοινωνιας της εταιρειας.
Εκει θα τους εξηγησεις τι εγινε και δεν θα υπαρξει προβλημα.

Τον αριθμο ταυτοτητας στο ζηταει οταν κανεις check in.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ε να παιρνεις συνεχεια.

Προσεξε οι ωρες δεν ειναι ωρες αθηνας.

Τωρα για mail νομιζω αυτο ειναι,αλλα συνηθως μεσω τηλεφωνου το κανουν αυτο.

Βασικα να σου πω οτι δεν φανταζομαι να ειναι και μεγαλο προβλημα.
Ειδικα αν το ονομα ειναι σωστο.

Αλλα για να ηρεμησεις ας το κοιταξεις το θεμα.
 

athens1985

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Απλα επειδη ειναι low cost μαλλον περιμενουν το οποιοδηποτε λαθος για να σε χρεωσουν επιπλεον.Το ονομα ειναι σωστο.Μηπως γνωριζεις τι ωρες λειτουργει το τηλεφωνικο τους κεντρο?Παιρνω και τηλεφωνο στο αεροδρομιο της Μαγνησιας αλλα δεν το σηκωνει κανενας στα γραφεια της Ryanair.Και κατι ακομα, γνωριζεις αν θα πρεπει να εχεις χαρτι απο γιατρο για να παρεις ενα φαρμακο μαζι σου(ενεση)
Ευχαριστωωωωω....
 

athens1985

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
τελικά όλα καλά--πήρα πριν τηλεφωνο στην εταιρεια και μια ευγενεστατη κοπελα μου εκανε την αλλαγη free of charge!και για τα 2 εισητηρια φυσικα.μεσα στο 5 λεπτο μου εστειλε και το νεο mail .
και δεν περιμενα πολυ ωρα ισως επειδη ηταν σχεδον μολις ειχε ανοιξει το τηλεφωνικο κεντρο.παντως μπραβο τους για την αμεση εξυπηρετηση.η πρωτη εντυπωση ηταν πολυ καλη.να δουμε και στις πτησεις πως θα ειναι!!
Καλησπερα,
ηθελα να σε ρωτησω που πηρες τηλεφωνο και τι ωρες γιατι αντιμετωπιζω και εγω το ιδιο προβλημα με σενα και λυπαμαι να δωσω 100 ευρω χωρις λογο για ενα λαθακι στον τιτλο του ονοματος.Περνω και εγω τηλεφωνο στον αριθμο που εχει στην ιστοσελιδα αλλα δεν το σηκωνουν.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εδω οι ωρες και μερες επικοινωνιας.

Contacting Customer Service

+ 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.
Our lines are open Mon - Fri, 09:00 - 18:00 GMT, Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11:00 – 17:00 GMT.


Και εδω αυτο που ρωτας για την ενεση.

Can a passenger bring medical syringes on board?
 

athens1985

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Εδω οι ωρες και μερες επικοινωνιας.

Contacting Customer Service

+ 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.
Our lines are open Mon - Fri, 09:00 - 18:00 GMT, Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11:00 – 17:00 GMT.


Και εδω αυτο που ρωτας για την ενεση.

Can a passenger bring medical syringes on board?
Σε ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες!!!!!
 

nosokomoua

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ. ΜΠΕΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ θα σου στειλουν κατι κωδικους και θα σου πουν να πας στο καταστημα να υπογραψεις (λογικα την επομενη μερα της αιτησης,εργασιμες ημερες) Θα πας εσυ στην πειραιως, θα βαλεις και κανα 5 ευρω-όσο θες, και τοτε θα εχεις μια mastercard prepaid. Πρωτες δυο φορτισεις μεσω τραπεζας δωρεαν και αλλες δυο μεσω λογαριασμου απο τραπεζα δωρεαν!

οκ σ'ευχαριστω,να΄σαι καλα!
αυτο θα κανω!
π.χ οταν παω να υπογραψω και τους πω εκεινη την ωρα να μου βαλουν τα λεφτα στην mastercard prepaid μου για να πληρωσω τα εισητηρια,ειναι οκ? γινεται?
μετα...χρειαζεται να πληρωνω καποιο συγκεκριμενο ποσο για την συγκεκριμενη καρτα? μηνιαια ή ετησια 'συνδρομη'...?
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Καλησπερα,
ηθελα να σε ρωτησω που πηρες τηλεφωνο και τι ωρες γιατι αντιμετωπιζω και εγω το ιδιο προβλημα με σενα και λυπαμαι να δωσω 100 ευρω χωρις λογο για ενα λαθακι στον τιτλο του ονοματος.Περνω και εγω τηλεφωνο στον αριθμο που εχει στην ιστοσελιδα αλλα δεν το σηκωνουν.
λοιπον μολις ειδα το μηνυμα σου
πηρα στο τηλ που εχει στο σαιτ για εξυπηρετηση πελατων---αυτο που γραφει κ ο jimp
πηρα 11 και πεντε ακριβως,γιατι 11 ωρα
ελλαδας ανοιγε το κεντρο και περιμενα καποια λεπτα.περιμενω να ερθει ο λογαριασμος για να δω τη χρεωση.
αλλά τουλαχιστον εγινε η δουλεια μου
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
οκ σ'ευχαριστω,να΄σαι καλα!
αυτο θα κανω!
π.χ οταν παω να υπογραψω και τους πω εκεινη την ωρα να μου βαλουν τα λεφτα στην mastercard prepaid μου για να πληρωσω τα εισητηρια,ειναι οκ? γινεται?
μετα...χρειαζεται να πληρωνω καποιο συγκεκριμενο ποσο για την συγκεκριμενη καρτα? μηνιαια ή ετησια 'συνδρομη'...?
Οχι, δεν υπαρχει καμια συνδρομη, εκτος της ανανεωσης της νομιζω 5 ευρω καθε φορα που ληγει (βλ. καρτα επανω), δεν ειμαι σιγουρος, η τραπεζα κυπρου ετσι κανει...
Προπληρωμενη ειναι. Η καρτα δεν παει ποτε μειον. Αν δεν εχεις μεσα λεφτα, δεν γινεται να αγορασεις. Βαζε παντα κατι παραπανω απο την αγορα + τα εξοδα φορτισης 2 ευρω(μετα τα 2 τσαμπε) διοτι καποιες φορες τραβανε παραπανω, και μετα σου επιστρεφουν την διαφορα πισω μετα απο λιγες ημερες.

* Ειναι υποχρεωτικο να βαλεις εκεινη την ωρα χρηματα, οσα να'΄ναι για να μπορεσει να ενεργοποιηθει η καρτα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.216
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom