Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
παιδια χρειαζομαι αμεση βοηθεια και απαντηση εκανα βλακεια με τις ωρες και εκλεισα αλλες απο εκεινες που θελαμε να κλεισουμε με την παρεα μου και τωρα δεν ξερω πως μπορω να τις αλλαξω . παρακαλω βοηθηστε με
Αν ισχυει αυτο που λεει εδω,ισως μπορεις να αλλαξεις και τις ωρες.Πρεπει να επικοινωνησεις μαζι τους,αν δεν εχουν περασει 24 ωρες
http://www.ryanair.com/en/questions/24-hour-minor-booking-errrors
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Μηνύματα
2
Likes
0
Δεν θελω να σου γραψω κακα μαντατα αλλα δεν νομιζω οτι αλλάζουν οι ωρες , εχει τυχει να διορθωσουν ορθογραφικο λαθος σε ονομα, αλλα ωρες δεν το εχω ξανακουσει..παρε ομως ενα τηλ στην εξυπηρέτηση πελατων
Πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι δεν γινεται να αλλαξουν τις ωρες της πτησης με τα ιδια λεφτα οποτε πεταμε χαραματα.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι δεν γινεται να αλλαξουν τις ωρες της πτησης με τα ιδια λεφτα οποτε πεταμε χαραματα.
Δεν πειραζει αν ειναι οταν πηγαινετε , καλα ειναι τα χαραματα γιατι κερδιζεις μια μερα...αν ειναι οταν γυρνάτε καλα ειναι γιατι μπορεις να πας πολυ νωριτερα στο αεροδρομιο και να κερδισεις μια διανυκτέρευση .. :)
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Δεν πειραζει αν ειναι οταν πηγαινετε , καλα ειναι τα χαραματα γιατι κερδιζεις μια μερα...αν ειναι οταν γυρνάτε καλα ειναι γιατι μπορεις να πας πολυ νωριτερα στο αεροδρομιο και να κερδισεις μια διανυκτέρευση .. :)
το παν είναι να βλέπεις τα πράγματα από την θετική τους πλευρά χαχα
 

VangelisVa

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Καλημέρα σε όλους!
Εχει ταξιδεψει καποιος φανταρος απο Ελλάδα - Κύπρο (και αντιστροφα) με ryanair με την στρατιωτικη του ταυτόυητα και το ειδικο passport που σου εκδηδει η μονάδα?
Γενικα δεν μπορεις να ταξιδεψεις εξωτερικο με στρατιωτικη ταυτοτητα και γι αυτο οι μοναδες εκδιδουν το ειδικο passport.
Οι aegean και cyprus το δεχονται, αλλα για ryanair ξερει κανεις σίγουρα?
 

VangelisVa

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
λοιπον πηρα τηλέφωνο στα αεροδρομια χανιων και πάφου (οπου είναι το δρομολογιο) και μου ειπαν οτι μπορουν να ταξιδεψουν οι φανταροι κανονικα με τη στρατιωτική ταυτότητα και το passport που εκδιδει η μονάδα με ryanair. παλιότερα μου είπαν πως η ryanair δεν τα δεχόταν αλλα τώρα τα δέχεται. θα σας ξαναγραψω μεθαύριο που ταξιδευει ο αδερφος μου να σας πω σίγουρα αν τον αφησαν να ξερουν και τα κοπέλια απο δω κι ύστερα...
 

despoina87

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλια,Καναδας
καλησπερα..θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος,περα απο τα κιλα της βαλιτσας που ειναι 15 max αν υπαρχουν κ συγκεκριμενες διαστασεις..εψαξα στο σαιτ της ryanair αλλα δε βρηκα ακρη..ευχαριστω εκ των προτερων..
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
καλησπερα..θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος,περα απο τα κιλα της βαλιτσας που ειναι 15 max αν υπαρχουν κ συγκεκριμενες διαστασεις..εψαξα στο σαιτ της ryanair αλλα δε βρηκα ακρη..ευχαριστω εκ των προτερων..
δεν περιορίζεσαι με διαστάσεις βαλίτσας οταν πληρωνεις..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.852
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom