Ερωτηματολόγιο TravelStories 2009!

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
1-Δεν μου εβγαλε σφαλμα αλλα οταν πηγαινα να απαντησω στο θεμα μου (Α.Κορακιανα)
με εβγαζε στο θεμα σας παλι πως πρεπει να απαντησω στο ερωτηματολογιο ενω ηδη
ειχα απαντηση...

Ευχαριστω.
ΚΑι εδώ πώς απαντάς; δε βγαίνει νόημα. Όταν πας στο θέμα το άλλο να γράψεις, δεν είσαι συνδεδεμένος;

Υπάρχει άλλος με παρόμοιο πρόβλημα;

Βαγγέλη τα αποτελέσματα σαφώς και θα τα βάλουμε εδώ μετά το τέλος της διαδικασίας.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δε με βοηθάς, αυτό που χρειάζομαι είναι να μου πεις τί γράφει στο σφάλμα που σου βγάζει, εγώ δε μπορώ να το δω. :)
Δεν έγραφε κάτι... Εβγαλε το κίτρινο σηματάκι, που δείχνει ότι έχει σφάλμα η σελίδα...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.379
΄Οταν πάς νά απαντήσεις σέ ένα θέμα "βγαίνει" τό ερωτηματολόγιο.Συμπλήρωσα μερικές ερωτήσεις καί τό αποθήκευσα ή διάλεξα νά συνεχίσω αργότερα.Πώς θά τό ξαναβρώ?

Επίσης ΄γιατί πρέπει νά απαντήσουμε σέ όλες τίς ερωτήσεις?Ζητά αρκετά προσωπικά στοιχεία.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Τι προσωπικά στοιχεία ζητάει;! Δεν το πιασα αυτό!

Οκ πάντως και από μένα, μόλις το απάντησα ;)
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
΄Οταν πάς νά απαντήσεις σέ ένα θέμα "βγαίνει" τό ερωτηματολόγιο.Συμπλήρωσα μερικές ερωτήσεις καί τό αποθήκευσα ή διάλεξα νά συνεχίσω αργότερα.Πώς θά τό ξαναβρώ?

Επίσης ΄γιατί πρέπει νά απαντήσουμε σέ όλες τίς ερωτήσεις?Ζητά αρκετά προσωπικά στοιχεία.
σε ερωτήσεις "προσωπικές" υπάρχει η επιλογή "καμία απάντηση"
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν είναι υποχρεωτικές οι απαντήσεις σε αυτές τις ερωτήσεις, φαίνεται εξάλλου. Στις ερωτήσεις που ζητάνε υποχρεωτικά απάντηση, υπάρχει ένας αστερίσκος δίπλα. Οι υπόλοιπες είναι προεραιτικές. :)

Επίσης, για να ξαναβρείς το ερωτηματολόγιο αφού θες να το συνεχίσεις αργότερα, δεν έχεις παρά να πας πάλι στο 1ο μήνυμα αυτού εδώ του θέματος όπου υπάρχει το link.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εστειλα και εγω το δικό μου και αναμένω τα αποτελέσματα.
Να δούμε πόσοι θα το συμπληρώσουν κιόλας.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχω να πω ότι με έχετε εντυπωσιάσει πραγματικά.

Η συμμετοχή είναι μαζική, μέχρι στιγμής βλέπω στα στατιστικά 154 συμπληρωμένα ερωτηματολόγια, και 29 που έχουν μείνει στη μέση (γιατί άραγε αυτό?).

Βρίσκω εντυπωσιακά υψηλό το νούμερο αυτό για μόλις λίγες ώρες που βρίσκεται το ερωτηματολόγιο στον αέρα, και οφείλω να σας ευχαριστήσω, γιατί με αυτόν τον τρόπο θα μας βοηθήσετε να βελτιώσουμε ακόμα περισσότερο το site. :)

Όσοι δεν έχετε συμπληρώσει ακόμα το ερωτηματολόγιο παρακαλώ κάντε το. ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.434
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom