Ερωτηση για hotels.com

paefstra

Member
Μηνύματα
13.135
Likes
41.447
Μία φορά έχω χρησιμοποιήσει τη hotels και δεν είχα θέμα, οπότε δεν χρειάστηκα κάποιο τρόπο επικοινωνίας. Απο χθες που το κοιτώ όμως εξαιτίας της @Marinetta δεν είδα να λειτουργεί αυτό το chat. Δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος. Αν κιόλας το συγκρίνω με της booking, που δεν ήταν αυτός ο σκοπός, τότε για μένα είναι χειρότερο. Όσες φορές έχω προσπαθήσει να επικοινωνήσω με τη booking το κάνω άμεσα και ξεκάθαρα, ειδικά όταν χρειάστηκα κάτι εν ώρα ταξιδιού.
3 φορες που τη χρειαστηκα, απαντησαν. Το θεμα ειναι ΤΙ απαντησαν, γιατι απλα εβγαλαν την ουρα τους απ εξω και ποτε δεν εξυπηρετηθηκα πραγματικα.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.213
Likes
20.677
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
3 φορες που τη χρειαστηκα, απαντησαν.
Αυτό που σκέφτηκα επισης είναι μήπως υπάρχει κάποιο προσωρινό πρόβλημα με το chat, αλλα και πάλι δεν μπορώ να ξέρω. Επίσης δεν έχουν κάποιο στοιχείο επικοινωνίας στην εφαρμογή ή στη σελίδα τους. Μπήκα πριν στη σελίδα τους απο το κινητό αλλά πάλι πατώντας στο πεδίο "υποστήριξη πελατών" σε πάει εκεί που παρέθεσες και εσύ και δίνει τις αυτοματοποιημενες απαντήσεις.

Άσχετα με τη hotels.com, τα κρούσματα ηλεκτρονικης εξαπατησης πληθαίνουν...
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
329
Likes
2.309
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Ρε παιδιά δεν ξέρω τι να κάνω. Αυτό το chat δεν δουλεύει. Καθόλου δεν παραβιάστηκε η κάρτα μου χρεώθηκα από την hotels.com Ισπανία , που έχω χρεωθεί και για άλλες κρατήσεις.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.135
Likes
41.447
Ρε παιδιά δεν ξέρω τι να κάνω. Αυτό το chat δεν δουλεύει. Καθόλου δεν παραβιάστηκε η κάρτα μου χρεώθηκα από την hotels.com Ισπανία , που έχω χρεωθεί και για άλλες κρατήσεις.
Αμφισβητιση. Το chat δουλευει σε pc.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
329
Likes
2.309
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Ναι σόρρυ της αλφα μπανκ εννούσα.

Δεν καταλαβαινω. Στην τραπεζα πρεπει να ρωτησεις αν οντως χρεωθηκες η ειναι προεγκριση και πως θα αμφισβητησεις τη συναλλαγη.
Έχω χρεωθεί, Ε θα τους πάρω τηλέφωνο.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.213
Likes
20.677
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Δεν καταλαβαινω. Στην τραπεζα πρεπει να ρωτησεις αν οντως χρεωθηκες η ειναι προεγκριση και πως θα αμφισβητησεις τη συναλλαγη.
Αυτό δεν μπορεί να το κάνει σήμερα. Πιο είναι το τηλέφωνο της hotels;
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
329
Likes
2.309
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Το chat δεν δουλεύει ούτε από υπολογιστή 🤯
Πήρα και την alpha που το σήκωσε σε 30’’ και μου είπε αύριο από τις 08.00 μπορώ να επικοινωνήσω για το θέμα μου.
Πάντως ντάξει δεν θέλω να λέω πολλά πάνω στον εκνευρισμό μου, αλλά ο τρόπος που μπορείς να επικοινωνήσεις με το hotels είναι επιεικώς απαράδεκτος καθώς είναι σχεδόν αδύνατο να συμβεί.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.213
Likes
20.677
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.369
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
rover21

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom