Ερωτηση πανω στις ρυθμισεις του site

ConstadinosO

Member
Μηνύματα
124
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν,Βόρεια Κορέα,Κούβα
Γεια!Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια ρυθμιση που οταν καποιος απανταει σε ενα θεμα μου αν ειδοποιουμε εμσα απο το site και οχι απο το email!Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπορείς να πας στα "θέματα που παρακολουθείτε" και να δεις αν υπάρχουν καινούριες απαντήσεις στα θέματά σου. :)

Αυτό ως προσωρινή λύση, μέχρι το travelstories να πάει στο επόμενο βήμα εξέλιξής του τους επόμενους μήνες, οπότε και θα υπάρχουν ειδοποιήσεις για τα πάντα. ;)
 

ConstadinosO

Member
Μηνύματα
124
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν,Βόρεια Κορέα,Κούβα
Οκ!Ευχαριστω πολυ!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
........ μέχρι το travelstories να πάει στο επόμενο βήμα εξέλιξής του τους επόμενους μήνες, οπότε και θα υπάρχουν ειδοποιήσεις για τα πάντα. ;)
Μήπως στο επόμενο βήμα,
στην εξελιγμένη αναζήτηση μελών, να προσθέσετε και το κριτήριο "Χώρα που έχετε επισκεφθεί" ???
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
779
Υπάρχει κάποιος τρόπος να "αποθήκευσω" κάποια θέματα για να τα βρίσκω εύκολα όταν χρειαστεί ή για μελλοντική ανάγνωση; Η επιλογή "παρακολουθήστε αυτο το θέμα" από τα Εργαλεία Θεμάτων δεν με καλύπτει γιατί αν πχ πρόκειται για θέμα ανενεργό εδώ κ 2-3 χρόνια καταλήγει σχεδόν τελευταίο στην λίστα των θεμάτων που παρακολουθώ και άρα δεν ειναι άμεσα προσβάσιμο (αυτός ειναι ο αρχικός σκοπός της ερώτησης). Η δημιουργια φακελων στις συνδρομές ειναι ίσως μια ιδέα, αλλά υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος;
Ευχαριστώ!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.912
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
βασικα στις συνδρομες μπορεις να δημιουργησεις καινουριο φακελο και να βαζεις οσα θεματα σε ενδιαφερουν .. Εγω αυτο εχω κανει κ ειναι ολα εκει με αρχειοθετηση με βαση το τελευταιο ποστ φυσικα,αλλα κανεις κοντρολ με τους φακελους ;)
 

annoulita100

Member
Μηνύματα
315
Likes
726
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδόρ
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Οι συνδρομές και η δημιουργία φακέλων πού βρίσκονται????
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
να ρωτήσω κι εγώ κάτι μιας και σε πήραμε μονότερμα: τα χριστουγεννιάτικα τα κρατάμε μέχρι το Πάσχα? εγώ μαζί σου, γουστάρω νιφάδες, χριστουγεννιάτικα δέντρα κλπ στη σελίδα μου
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
ε; τα χριστουγεννιάτικα έχουν βγει εδώ και εβδομάδες.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
στην Αγγλία εμείς τα γιορτάζουμε ακόμα: (και να πω ότι χιονίζει κιόλας, μια χαρά λιακάδα μας κάνει...)
 

Attachments


Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.705
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom