EasyJet Ερώτηση για easyjet

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.427
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
τοτε...μονο σ μενα γινεται αυτο ρ παιδια???
μολις βαζω τον κωδικο μ για να μπω στην διαχειριση κρατησεων...το κυκλακι γυριζει επ απειρον..κ στ τελος μ λεει οτι εληξε ο χρονος..κατι τετοιο..κ οχι μονο απο ενα πισι..
Προσπάθησε ξανά με άλλον browser.
 

despoina87

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλια,Καναδας
καλησπερα.θα ηθελα να κανω μια ερωτηση αν ξερει καποιος να μου απαντησει..βεβαια δεν ξερω αν εδω ειναι το καταλληλο τοπικ για τη συγκεκριμενη ερωτηση αλλα δε βρηκα και καποιο αλλο που να ταιριαζει..λοιπον,ταξιδευω 5 απριλη για λονδινο..και θελω να κλεισω με το easybus εισιτηρια απο το αεροδρομιο προς το κεντρο..οταν μπαινω στην ιστοσελιδα,πηγαινουν ολα κανονικα μεχρι το 3ο βημα που ζητουν προσωπικα στοιχεια,και μολις παταω "επομενο" μου γραφει : "You have already registered".. ξερει κανεις γιατι συμβαινει αυτο; και τι μπορω να κανω;;
ευχαριστω εκ των προτερων!
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Γιατί να κλείσεις με το easy bus???? Κι αν έχει καθυστέρηση το αεροπλάνο?? Δώσε 10 περίπου λίρες παραπάνω και πάνε με το τρένο το Gatwick express που κάνει και μισή ώρα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Γιατί να κλείσεις με το easy bus???? Κι αν έχει καθυστέρηση το αεροπλάνο?? Δώσε 10 περίπου λίρες παραπάνω και πάνε με το τρένο το Gatwick express που κάνει και μισή ώρα.
Και καθυστερηση να εχει το αεροπλανο ισχυει κανονικα το εισιτηριο. Φυσικα αν τα λεφτα ειναι κοντα σε αυτα του τρενου δεν συμφερει.
 

despoina87

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλια,Καναδας
στο stansted θα παμε οχι στο gatwick...τα εκλεισα τελικα λυθηκε το προβλημα..ειναι πολυ πιο φθηνα απο το τρενο..18 λιρες πηγαινε-ελα!!
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Και καθυστερηση να εχει το αεροπλανο ισχυει κανονικα το εισιτηριο. Φυσικα αν τα λεφτα ειναι κοντα σε αυτα του τρενου δεν συμφερει.
δηλαδη αμα βγαλεις εισητιριο δεν ισχυει για συγκεκριμενο δρομολογιο?
 

despoina87

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλια,Καναδας
ισχυει για ενα συγκεκριμενο αλλα αν η πτηση καθυστερησει και το χασεις μπορεις με το ιδιο εισιτηριο να παρεις το αμεσως επομενο λεωφορειο..αν υπαρχουν θεσεις φυσικα..
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Δεν ειμαι σιγουρη οτι ζητανε ταυτοτητα σε κρατησεις για ταξιδι σε χωρες της Ε.Ε.Αυτο ισχυει και για αλλες εταιριες.
Ας μας πουν και αλλοι....
 
  • Like
Reactions: kel

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Περσυ η ραινερ ζητουσε ηλεκτρονικα αριθμο ταυτοτητας ,φετος δεν ξερω αν αλλαξε.σιγουρα η ιζυ μιας κ γυρισα εχτες δεν ζηταει ηλεκτονικα.ομως η ταυτοτητα μαζι για να την δειξεις στο ντεσκ.
 
  • Like
Reactions: kel

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.550
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom