Ερώτηση για Sky Europe

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
γιατι υπαρχει τετοιο σενάριο να επτωχεύσει η εταιρία;:roll:
και αν επτωχευσει η εταιρια, τα ωραία μας ευρωπουλα bye bye?

δεν ειναι μονο η ΕΡΣΗ που θα παει Βιέννη το φθινοπωρο ;)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Το χειρότερο θα ήταν να πάτε στη Βιέννη αλλά να μην μπορείτε να επιστρέψετε λόγω πτώχευσης της εταιρίας.Αν και πάλι δε νομίζω να σας κακοπέσει.:D

Τέσπα με πολύ λίγα χρήματα εικάζω οτι έκλεισες τα εισιτήρια.Οπότε άμα{γράφω άμα}γίνει το μοιραίο τότε μικρό το κακό.

Μην μου το θυμιζεις!!!:mad::mad: Το εχω παθει με την υπεροχη Air 2000 απο Αθηνα για Λονδινο εν ετει 1998!!! Ημουν στο γκισε και δεν πεταξα ποτε!!! Το τι εγινε εκεινο το βραδυ!!! Μονο ξυλο που δεν εφαγε ο εκπροσωπος της εταιρειας!!!
Τελικα μετα απο ενα μαραθωνιο διαβουλευσεων και απειλων ταξιδεψαμε το επομενο πρωι business class με VIRGIN !! Φυσικα ολα πληρωμενα!!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Το χειρότερο θα ήταν να πάτε στη Βιέννη αλλά να μην μπορείτε να επιστρέψετε λόγω πτώχευσης της εταιρίας.Αν και πάλι δε νομίζω να σας κακοπέσει.:D

Τέσπα με πολύ λίγα χρήματα εικάζω οτι έκλεισες τα εισιτήρια.Οπότε άμα{γράφω άμα}γίνει το μοιραίο τότε μικρό το κακό.
Η αληθεια ειναι οτι οικονομικα δε θα με καταστρεψει η απωλεια των εισιτηριων- γι αυτο αλλωστε και τα εκλεισα τοσους μηνες πριν- αλλα οσο ναναι το ονειρευομαι το ταξιδι. Αμα ειναι να μεινουμε εξ αναγκης εκει μερικες ακομη μερες, δεν το συζητω θα απολαυσουμε την παραταση και χωρις τυψεις!
Συμπερασμα: να μην κλεισω μια καλη προσφορα για ξενοδοχειο η οποια ομως πληρωνεται αμεσα με ολο το ποσο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.425
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom