Olympic Air Η Ολυμπιακή στην MIG του Βγενόπουλου;

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
αναμένεται μεγάλος χαμός με ΟΑ-aegean ελπίζω με κερδισμένους όλους εμάς.. ήδη η αιγαιου στις πτήσεις απο/προς καβάλα έχει προσθέσει εδώ και καιρό δεύτερη πτήση το σ/κ και απότι βλέπω τώρα επεκτείνεται η δεύτερη πτήση και τις καθημερινές, επίσης οι ώρες πτήσεων τείνουν να γίνουν ίδιες με ΟΑ που αυτό ποτέ δε γινόταν.. ετοιμαστείτε για πενηντάρικο αλέ ρε τουρ (καιρός ήταν οι υπόλοιποι ευρωπαίοι τα έχουν αυτά τα εισητήρια εδώ και χρόνια)
αν ισχύσει αυτό που λές για 50αρικο αλε ρε τουρ βλέπω να το τρώμε το προφιτερόλ εντός της έδρας σου πολύ σύντομα Λευτέρη :haha::haha:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.119
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
αν ισχύσει αυτό που λές για 50αρικο αλε ρε τουρ βλέπω να το τρώμε το προφιτερόλ εντός της έδρας σου πολύ σύντομα Λευτέρη :haha::haha:
με έχετε φλομώσει στις δηλώσεις!! αν δεν έρθετε μέχρι τα χριστούγεννα θα σας κάνω ότι σας κάνει ο sporos!!:D περιμένω με αγωνία προσφορές από την ΟΑ, αν επαληθευτούν αυτά που υποπτευόμαστε θα περάσουμε ωραίο χειμώνα:D
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
με έχετε φλομώσει στις δηλώσεις!! αν δεν έρθετε μέχρι τα χριστούγεννα θα σας κάνω ότι σας κάνει ο sporos!!:D περιμένω με αγωνία προσφορές από την ΟΑ, αν επαληθευτούν αυτά που υποπτευόμαστε θα περάσουμε ωραίο χειμώνα:D

εγω δεν αθέτησα το λόγο μου
άλλος κανόνιζε να ανέβουμε και τελικά την έκανε γυριστή και πήγε μόνος του για αλλού
ας περιμένουμε για να κανονίσουμε
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.119
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
εγω δεν αθέτησα το λόγο μου
άλλος κανόνιζε να ανέβουμε και τελικά την έκανε γυριστή και πήγε μόνος του για αλλού
ας περιμένουμε για να κανονίσουμε
θα τον κανονίσω κι αυτόν μη σου πω ότι τον κανονίζω ήδη, να έρθετε με ΟΑ για να μην είμαι και off topic:haha:
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Δε μας παρακολουθείς μου φαίνεται:D προχθές τα έγραψα για Καβάλα ακριβώς τα ίδια..
Και βέβαια σας παρακολουθώ απλά βιαζόμουν πολύ όταν έγραφα,όπως και τώρα!!:D
Επίσης επιβεβαιώνω και αυτό που ανέφερε κάποιος άλλος ότι σε ρωτάνε αν θέλεις να ταξιδέψεις μία μέρα πρίν και μία μέρα μετά.:D:D
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
παιδια να ρωτησω κατι, τωρα που ειμαστε σε μεταβατικο σταδιο οι πτησεις της Ολυμπιακης για Οκτωβριο που δινουν τα site είναι οριστικες, θα πραγματοποιηθουν δηλ. κανονικα?

γιατι εχω κλεισει με την πρωινη για 23/10 skg-ath-mxp (λογικα προκειται για καινουργιο δρομολογιο, την προηγουμενη βδομαδα το εδινε λινατε-τωρα το αλλαξε, πετάει μαλπενσα)

ρωταω μηπως το έψαξε καποιος γιατι στα τηλεφωνα δε βγαινει κανεις, σε εχουν συνεχεια στην αναμονη..
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
2 είναι οι λύσεις, το ένα 801 11 444 444, σε βγάζει στο γραφείο Ολυμπιακής της περιοχής σου και το άλλο να πάρεις τηλ 2-3' πριν ανοίξουν τα γραφεία στο 2109666666 και να περιμένεις την ώρα που ανοίγουν...Είχα φάει και εγώ ώρες αναμονής για άλλο θέμα όμως, πριν κάνω αυτό τελικά!!!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.888
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Εγώ απλά υποψιάζομαι οτι μείωσαν και το προσωπικό του τηλεφωνικού κέντρου και άστα......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.263
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom