Μαρόκο Η επιβίωση

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αααα. είπα και εγώ! Συμφωνώ, αλλά και το Λαος δεν είναι λίγο. Και πρέπει να πάω πριν αλλάξει και έχει την ίδια μοιρα με την Ταυλάνδη ή το Βιετνάμ.
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Επειδη εμενα καπου πηρε το ματι μου και μια κορη.....θα την παρετε μαζι να σας προσεχει???:roll:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Μη φανταστείς οτι η καμπότζη και το βιετνάμ ειναι πηγμένα στον τουρισμό.
το βιετνάμ ειναι τεράστια χώρα και πίστεψέ με τον σεπτέβριο που το επισκέφτηκα δεν μου έδωσε καμία εντύπωση τουριστικής αλλοτρίωσης!
Εχει τόσα μέρη εκτός απο τα τετριμμένα,που αυτό θα εξαρτηθεί απο τις επιλογές σου!
Το ίδιο και η καμπότζη.εκτός απο το Anghor έχει περιοχές εντελώς original που θα σε μαγέψουν!
Ακόμα και η ταυλάνδη δεν είναι μόνο το νότιο μέρος και τα τουριστικά γνωστά νησιά!
έχει και εκεί μέρη απάτητα που χτυπά η καρδιά σε πρωτόγονες και αναλοίωτες στον χρόνο καταστάσεις !!
καλά μας ταξίδια!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Η κόρη είναι σνομπαρία! Δεν της κάνει η Ασία!!!!! Μόνο Ευρώπη την παιρνουμε. Οσο για την Ταυλάνδη Renata την ξέρω σαν την τσέπη μου. έχω πάει 3 φορές βορεια, νότια , κλπ Το Χρυσό τρίγωνο με μάγεψε. Το Chiang Mai κορυφή. Καλό το πουκετακι αλλα τα βόρεια κομμάτια καλύτερα. Ειμαι σίγουρη ότι συμφωνείς.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ωραία επιτέλους σας έφτασα, τόσο ώρα τρέχετε και εγώ σας φωνάζω να με περιμένετε άλλα εσείς δεν ακούγατε. Καταπληκτική αφήγηση, παρόλο που σε ξέρω πια και είμαι σε επιφυλακή, το χιούμορ σου συχνά με πιάνει απροετοίμαστη και ξεσπάω σε τρανταχτά γέλια. Σε ευχαριστώ για το ιλαρό βράδυ.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Η κόρη είναι σνομπαρία! Δεν της κάνει η Ασία!!!!! Μόνο Ευρώπη την παιρνουμε.
Δηλαδή θες να μας πείσεις ότι στας Ευρώπας το ταξίδι σας κυλάει ομαλά; :roll: Εμ, γελάστηκες...:bleh: Δε σε πιστεύουμε... Μετά τις περιπέτειες στην Ασία και στη Β. Αφρική περιμένουμε τα ευτράπελα από τα ταξίδια σας σε Αυστρία, Ιταλία, Πολωνία κλπ. Δε θα γλυτώσεις από μας έτσι εύκολα... :D
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Μπα! πολύ φοβάμαι ότι πρέπει να σταματήσω να γράφω. Τουλάχιστον για το Μαρόκο. Και από φόβο για την εξάπλωση της εξέλιξη του Μαρόκου σε άλλα κράτη, θα πρέπει να σταματήσω γενικώς. Ελαβα ένα e- mail από εξέχων πρόσωπο. Δεν μπορώ να πώ άλλα, γιατί δεσμεύομαι.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Τοση διακριτικότητα από μέρους σας ομολογώ δεν την περίμενα! Αντε ντε!! ρωτήστε όλα αυτά που θέλετε να μάθετε και ντρέπεστε, την θεία Ολγα!! Με τρώει η γλώσσα μου να τα πώ. Και θα σας αρέσουν.:D:D:D
 

Soctama

Member
Μηνύματα
142
Likes
51
Ταξίδι-Όνειρο
Τζαμάικα
Ποιο είναι αυτό το εξέχων πρόσωπο.....ΕΕΕ??? Ελα πες μας αφού δεν κρατιέσαι...!!! χαχαχαχαχα..

Οχι για να μην λες ότι ήμαστε διακριτικοί...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εχεις δίκιο. Ουτε κρατιέμαι ούτε διακριτικοί θέλω να είστε. Ο Υπουργός Τουρισμού του Μαρόκου, με ειδοποίησε με ηλεκτρονικό μήνυμα και απείλησε ότι αν συνεχίσω να δυσφημώ την χώρα του και τις τουριστικές υπηρεσίες που παρέχει, θα προβεί σε αγωγή κατά εμού για διαφυγόντα κέρδη, αλλά και σε μήνυση με σκοπό να επιβάλει την τάξη. Δεν μπορεί -έγραφε- να υπάρχουν κάτι κακεντρεχείς σαν εμένα και να μιλάνε έτσι για ένα κράτος!!! Λες και είπα κάτι κακό. Λες και δεν εξείρα τις ξενοδοχιακές μονάδες, το άψογο σέρβις και όλες γενικά τις πλευρές του Μαρόκου. Αν είναι δυνατόν. Τέλος πάντων να μην γίνει λόγος γιατί ήτο και θυμωμένος. (γιατί άραγε?).
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.607
Μέλη
38.931
Νεότερο μέλος
sylvia Boufea

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom