Η κακοκαιρία ταλαιπωρεί την Ευρώπη

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Ρουμανία πριν μια βδομάδα μας πάγωσε με ένα ωραίο -14 μέσα στην πόλη και 20 πόντους χιόνι. Έφαγα κάτι σαβούρντα στη πόλη ακόμα μελανιές έχω :xmas_evil:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Σήμερα γύρισα από Βιέννη μετά από μία εβδομάδα. Ο καιρός με εξαίρεση την 26/12 ήταν πολύ καλός για τις περιστάσεις. Θερμοκρασία 2 με 7 βαθμούς. όλοι μου έλεγαν ότι ήμουν πού τυχερή γιατί τις προηγούμενες ημέρες είχε βαρέσει κάτι -15. Βέβαια πρέπει να ομολογήσω ότι ήμουν οργανωμένη για κρύο και για το λόγο αυτό δεν ταλαιπωρηθήκαμε εκ του λόγου αυτού.
Στο αεροδρόμιο της Βιέννης δεν υπήρχαν αξιόλογα προβλήματα παρά μόνο την 23/12 λόγω ομίχλης.

Να περάσεις πού όμορφα.
Και όπως διαπίστωσα αν κάποιος προετοιμαστεί στοιχειωδώς για το κρύο, δε θα έχει πρόβλημα να κυκλοφορήσει τουλάχιστον στη Βιέννη
Μου εφτιαξες τη μερα!Σε ευχαριστω.
Μπαινω να δω προγνωση καιρου.
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Εγώ που πετώ για Ζυρίχη την Κυριακή ελπίζω να μην έχω πρόβλημα λόγω χιονίων και απεργιών...
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Εγώ που πετώ για Ζυρίχη την Κυριακή ελπίζω να μην έχω πρόβλημα λόγω χιονίων και απεργιών...
Δεν θα εχεις κανενα προβλημα, την προηγουμενη βδομαδα που χηθροου και παρισι εκλειναν η ζυριχη λειτουργουσε κανονικοτατα, χιονια υπαρχουν αλλα αεροδρομια και δρομοι ειναι ανοιχτα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.331
Μηνύματα
888.530
Μέλη
38.996
Νεότερο μέλος
Fajan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom